00:07
Napačna moška
Nadaljevanka
00:37
Policistka na vrhu
Nanizanka
01:19
McBride: Vedno zvesti
Film
02:40
Nočni glasbeni program - spoti
Razvedrilni
05:49
Regionalni dnevnik
Informativni
06:31
Na nočnem vrtu
Otroški in mladinski
07:01
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:03
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:03
Pesmice in izštevanke: Žabe
Otroški in mladinski
07:05
Živalske norčije
Razvedrilni
07:10
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:12
Danica pri mački na delovnem mestu
Otroški in mladinski
07:17
Pesmice in izštevanke: Mama Kukunka
Otroški in mladinski
07:17
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:20
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:22
Hej, Duggee
Nanizanka
07:29
Ninin kotiček za majhne: Super roboti
Otroški in mladinski
07:30
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:34
TV vrtec: Najlepši vrt 
Otroški in mladinski
07:36
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:45
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:47
Žak in Kvak
Otroški in mladinski
07:50
Juhuhu
Otroški in mladinski
07:58
Juhuhu
Otroški in mladinski
08:00
Mišo in Robin: Čudovite ribice
Otroški in mladinski
08:05
Juhuhu
Otroški in mladinski
08:08
Njam, njam: Jajčevec
Otroški in mladinski
08:13
Juhuhu
Otroški in mladinski
08:15
EBU drama: Mali samuraj
Film
08:30
Juhuhu
Otroški in mladinski
08:35
Matt Hatter
Nanizanka
08:57
Prijatelj iz divjine
Dokumentarni
09:02
Smrtonosne živali - od tečaja do tečaja
Dokumentarni
09:32
Šolska ura: Ključ in simboli glagolice
Otroški in mladinski
10:01
Čarobna plošča - Potujemo po Evropi: Južna Evropa 
Otroški in mladinski
10:15
EBU dokumentarni film: Moje Olimpijske igre
Film
10:33
Teniška akademija
Nanizanka
11:01
Pozitivno
Verski
11:33
Umor, je napisala
Nanizanka
12:22
Velike sanje, malo prostora
Izobraževalni
13:23
Najdrznejši posnetki
Dokumentarni
13:44
Ozadje umora
Film
15:08
Menjam dom
Razvedrilni
16:00
Regionalni dnevnik
Informativni
16:40
S severnega na južni tečaj: Ruska stepa
Dokumentarni
17:31
Dobri nameni
Nadaljevanka
18:19
Vse bo še dobro
Nadaljevanka
19:01
Ljubezen v zaledju
Nadaljevanka
19:49
Glasbeni spoti
Razvedrilni
20:06
Planet Zemlja II: Puščave
Dokumentarni
21:00
Platoon - vod smrti
Film
22:57
Napačna moška
Nadaljevanka
23:34
Policistka na vrhu
Nanizanka