Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.










00:30
Prvenstvo NHRA Drag Racing: Nacionalno prvenstvo v Novi Angliji
Avto-moto športi
01:20
Notranja linija
Avto-moto športi
01:45
Formula E cestne dirke Ep 21: Berlin pregled
Avto-moto športi
02:10
Mednarodna serija TCR: Hungaroring
Avto-moto športi
03:25
Prvenstvo NHRA Drag Racing: Nacionalno prvenstvo v Novi Angliji
Avto-moto športi
04:15
Britansko prvenstvo GT, Silverstone
Avto-moto športi
05:05
Britanski mini izziv: Silverstone
Avto-moto športi
05:30
Britanski razred Mini Cooper: Silverstone nacionalno prvenstvo
Avto-moto športi
06:00
Enduro: FIM SP, Paradfurdo, Madžarska
Avto-moto športi
06:30
Ypres Rally
Avto-moto športi
07:00
Notranja linija
Avto-moto športi
07:25
Cik-Fia Evropsko prvenstvo: Alonso, Španija
Avto-moto športi
07:50
Izziv Ginetta GT5: Snetterton
Avto-moto športi
08:15
Britanski mini izziv: Silverstone
Avto-moto športi
08:40
Britanski razred Mini Cooper: Silverstone nacionalno prvenstvo
Avto-moto športi
09:30
Ypres Rally
Avto-moto športi
10:00
Formula E cestne dirke Ep 21: Berlin pregled
Avto-moto športi
10:25
Ustavi in spelji
Avto-moto športi
10:35
Blancpain GT Športni kub: Paul Ricard
Avto-moto športi
11:20
Prvenstvo NHRA Drag Racing: Nacionalno prvenstvo v Novi Angliji
Avto-moto športi
12:05
Svetovno superbike prvenstvo: Misano, Italija
Motokros
13:00
SP v FIM MX2 motokrosu, Italija
Motokros
14:00
SP v FIM MXGP motokrosu: Italija
Motokros
15:05
Ypres Rally
Avto-moto športi
15:30
Pokal Red Bull Moto GP Rookies: Assen
Motokros
16:00
SP v FIM MX2 motokrosu, Italija
Motokros
17:00
SP v FIM MXGP motokrosu: Italija
Motokros
18:00
Formula V8 3.5: Motorland, Aragon
Avto-moto športi
19:10
Blancpain GT Športni kub: Paul Ricard
Avto-moto športi
20:00
Vrhunci vzdržljivostne serije Blancpain GT: Paul Ricard
Avto-moto športi
21:40
Svetovno superbike prvenstvo: Misano, Italija
Motokros
22:35
Vrhunci Virgin Avstralija supercars prvenstva: Darwin
Avto-moto športi
















00:10
Novice
Dnevno-informativna oddaja
00:14
Eurosport novice
Ostalo
00:15
Konjeništvo: Svetovna turneja prvakov v Monaku
Konjeništvo
00:17
Eurosport novice
Ostalo
00:21
Konjeništvo: Global Champions Tour, Monako
Konjeništvo
00:24
Konjeništvo: Global Champions Tour, Monako
Konjeništvo
01:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
01:34
Snooker: Riga Masters, 2. dan
Biljard
01:37
Snooker: Riga Masters - 2. krog: G. Wilson (Eng) v C. Steadman (Eng)
Biljard
03:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
05:00
Nogomet: FIFA Football
Nogomet
05:30
Kolesarstvo: Klasike, najboljši trenutki
Kolesarstvo
06:30
Kolesarstvo: Dirka po Italiji - najboljši trenutki
Kolesarstvo
07:30
Kolesarstvo: Tour de France
Kolesarstvo
08:30
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
10:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, četrtfinale
Biljard
13:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika
17:15
Watts - najboljših 10 športnih posnetkov
Ostalo
17:25
Novice
Dnevno-informativna oddaja
17:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, otvoritvena dirka
Avto-moto športi
18:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, glavna dirka
Avto-moto športi
19:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, finale
Biljard
22:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, otvoritvena dirka
Avto-moto športi
23:15
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, glavna dirka
Avto-moto športi
23:55
Novice
Dnevno-informativna oddaja












































00:10
Novice
Dnevno-informativna oddaja
00:15
Konjeništvo: Svetovna turneja prvakov v Monaku
Konjeništvo
00:17
Eurosport novice
Ostalo
00:24
Konjeništvo: Global Champions Tour, Monako
Konjeništvo
01:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
01:34
Snooker: Riga Masters, 2. dan
Biljard
01:34
Snooker: Riga Masters, 2. dan
Biljard
01:37
Snooker: Riga Masters - 2. krog: G. Wilson (Eng) v C. Steadman (Eng)
Biljard
03:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
03:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
05:00
Nogomet: FIFA Football
Nogomet
05:30
Kolesarstvo: Klasike, najboljši trenutki
Kolesarstvo
06:30
Kolesarstvo: Dirka po Italiji - najboljši trenutki
Kolesarstvo
07:30
Kolesarstvo: Tour de France
Kolesarstvo
08:30
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
10:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, četrtfinale
Biljard
13:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika
17:15
Watts - najboljših 10 športnih posnetkov
Ostalo
17:25
Novice
Dnevno-informativna oddaja
17:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, otvoritvena dirka
Avto-moto športi
18:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, glavna dirka
Avto-moto športi
19:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, finale
Biljard
22:30
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, otvoritvena dirka
Avto-moto športi
23:15
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, glavna dirka
Avto-moto športi
23:55
Novice
Dnevno-informativna oddaja
































00:35
Eurosport novice
Ostalo
00:36
Eurosport novice
Ostalo
00:40
Novice
Dnevno-informativna oddaja
00:40
Eurosport novice
Ostalo
00:42
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Kvalifikacije, Vila Real (Por)
Avto-moto športi
00:43
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
00:45
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
00:47
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Kvalifikacije, Vila Real (Por)
Avto-moto športi
01:30
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
01:34
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
01:34
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
01:35
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
01:35
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
01:39
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
03:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
05:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
07:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
08:30
Pentatlon (Ž): Litva
Ostalo
09:30
Nogomet: FIFA Football
Nogomet
10:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
11:45
Avtomobilizem: Le Mans 24 ur, Francija - najboljši trenutki
Avto-moto športi
12:45
Avtomobilizem: ETC pokal v Vila-Realu, Portugalska, prva dirka
Avto-moto športi
13:15
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
14:00
Avtomobilizem: ETC pokal v Vila-Realu, Portugalska, druga dirka
Avto-moto športi
14:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, polfinale
Biljard
17:00
Nogomet: Major League Soccer, 17. krog: New York Red Bulls (ZDA) - New York City FC (ZDA)
Nogomet
18:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika
19:25
Novice
Dnevno-informativna oddaja
19:30
Kolesarstvo (M): Državno prvenstvo, Francija, cestna dirka
Kolesarstvo
21:00
Motokros: Svetovno prvenstvo v Mantovi, Italija, MXGP - 2. dirka
Motokros
21:45
Pentatlon: Litva, mešana štafeta
Atletika
22:45
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika


00:40
Eurosport novice
Ostalo
00:40
Novice
Dnevno-informativna oddaja
00:43
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
00:45
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
00:47
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Kvalifikacije, Vila Real (Por)
Avto-moto športi
01:30
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
01:39
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo - 2. dan, Lille (Fra)
Atletika
03:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
05:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
05:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
07:00
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, 2. dan
Biljard
08:30
Pentatlon (Ž): Litva
Ostalo
09:30
Nogomet: FIFA Football
Nogomet
10:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 2. dan
Atletika
11:45
Avtomobilizem: Le Mans 24 ur, Francija - najboljši trenutki
Avto-moto športi
12:45
Avtomobilizem: ETC pokal v Vila-Realu, Portugalska, prva dirka
Avto-moto športi
13:15
FIA svetovno prvenstvo turnih avtomobilov: Vila-Real, Portugalska, kvalifikacije
Avto-moto športi
14:00
Avtomobilizem: ETC pokal v Vila-Realu, Portugalska, druga dirka
Avto-moto športi
14:30
Snooker: Riga Masters v Rigi, Latvija, polfinale
Biljard
17:00
Nogomet: Major League Soccer, 17. krog: New York Red Bulls (ZDA) - New York City FC (ZDA)
Nogomet
18:00
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika
19:25
Novice
Dnevno-informativna oddaja
19:30
Kolesarstvo (M): Državno prvenstvo, Francija, cestna dirka
Kolesarstvo
21:00
Motokros: Svetovno prvenstvo v Mantovi, Italija, MXGP - 2. dirka
Motokros
21:45
Pentatlon: Litva, mešana štafeta
Atletika
22:45
Atletika: Ekipno evropsko prvenstvo v Lilleu, Francija, 3. dan
Atletika