Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.






00:15
Lucas Oil Off Road Racing Series: Lake Elsinore - Pro Lite / Pro 2
Avto-moto športi
01:05
Lucas Oil Off Road Racing Series: Lake Elsinore - Pro 4 / Pro Buggy
Avto-moto športi
01:55
NZ Jetsprints: Hastings (Skupina A)
Ostalo
02:25
NZ Jetsprints: Hastings (Super čolni)
Ostalo
02:50
Prvenstvo Toyota 86 NZ: Ruapuna
Avto-moto športi
03:40
BRDC Britasko prvenstvo Formula 3: Najboljše
Avto-moto športi
07:00
RC tekmovanje
Avto-moto športi
07:50
Avtošport šov: Vrhunci
Avto-moto športi
08:45
Vrhunci dnevnega FIA WRC: Reli Monte Carlo
Avto-moto športi
09:10
G Serija: G1 (Andorra)
Avto-moto športi
09:35
Lucas Oil Off Road Racing Series: Lake Elsinore - Pro Lite / Pro 2
Avto-moto športi
10:25
Lucas Oil Off Road Racing Series: Lake Elsinore - Pro 4 / Pro Buggy
Avto-moto športi
11:20
P1 Aquacross ZDA, pregled sezone
Ostalo
12:10
NZ Jetsprints: Hastings (Super čolni)
Ostalo
12:35
Vrhunci dnevnega FIA WRC: Reli Monte Carlo
Avto-moto športi
13:00
RC tekmovanje
Avto-moto športi
13:30
Svet motociklizma
Avto-moto športi
13:55
Sv. prvenstvo FIM super enduro: Riesa, Nemčija
Avto-moto športi
14:20
SP v FIM MX2 motokrosu: Najboljše
Motokros
18:15
Streha Afrike
Avto-moto športi
19:05
Najboljši posnetki 2016
Avto-moto športi
19:30
G Serija: G1 (Andorra)
Avto-moto športi
19:55
Vrhunci dnevnega FIA WRC: Reli Monte Carlo
Avto-moto športi
20:20
Nagrada Posrche Carrera Avstralija: Bathurst
Avto-moto športi
21:15
NZ Jetsprints: Hastings (Skupina A)
Ostalo
21:40
NZ Jetsprints: Hastings (Super čolni)
Ostalo
22:05
Prvenstvo Toyota 86 NZ: Ruapuna
Avto-moto športi
22:55
FIA F3 Evropsko prvenstvo: Najboljše
Avto-moto športi


















00:00
Biatlon (Ž): Štafeta
Biatlon
00:02
Biatlon (Ž): Štafeta
Biatlon
00:29
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
00:30
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
00:34
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
01:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
01:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
01:04
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
03:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
07:05
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
09:00
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
09:15
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
09:16
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
11:48
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
14:15
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
14:45
Tenis: Matsova izbira
Tenis
15:38
Biatlon (Ž): Štafeta
Biatlon
15:45
Biatlon (Ž): Štafeta
Biatlon
16:30
Smučarski skoki: Svetovni pokal v Zakopanah, Poljska, HS 140
Smučarski skoki
17:45
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
19:50
Novice
Dnevno-informativna oddaja
19:57
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
20:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
21:50
WATTS - Najboljši športni posnetki
Ostalo
22:00
Tenis: Matsova izbira
Tenis
22:06
Tenis: Matsova izbira
Tenis
22:53
Novice
Dnevno-informativna oddaja
22:55
Novice
Dnevno-informativna oddaja
23:00
Konjeništvo: FEI svetovni pokal v preskakovanju ovir v Leipzigu, Nemčija
Konjeništvo
23:57
Smučarski skoki: Svetovni pokal v Zakopanah, Poljska, HS 140
Smučarski skoki


























































































00:00
Tenis: Matsova izbira
Tenis
01:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
03:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
07:01
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
09:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
10:00
Squash: World Series v New Yorku, ZDA
Ostalo
10:58
Alpsko smučanje: Slalom, 2. vožnja (M) - Kitzbühel
Smučanje
11:00
Alpsko smučanje: Slalom, 2. vožnja (M) - Kitzbühel
Smučanje
11:22
Alpsko smučanje: Slalom, 2. vožnja (M) - Kitzbühel
Smučanje
11:29
Snooker: Masters v Londonu, Združeno kraljestvo - finale
Biljard
11:30
Snooker: Masters v Londonu, Združeno kraljestvo - finale
Biljard
13:30
Nogomet: Bundesliga, utrinki
Nogomet
13:33
Smučarski skoki: Svetovni pokal v Zakopanah, Poljska, HS 140
Smučarski skoki
14:30
Garmisch Partenkirchen: Superveleslalom (Ž)
Smučanje
14:40
Garmisch Partenkirchen: Superveleslalom (Ž)
Smučanje
15:00
Alpsko smučanje: Slalom, 2. vožnja (M) - Kitzbühel
Smučanje
15:03
Alpsko smučanje: Slalom, 2. vožnja (M) - Kitzbühel
Smučanje
15:45
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis
17:00
Tenis: Matsova izbira
Tenis
17:01
Tenis: Matsova izbira
Tenis
17:58
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
18:00
Tenis: Dnevno poročilo
Tenis
18:29
Snooker: Masters v Londonu, Združeno kraljestvo - finale
Biljard
18:30
Snooker: Masters v Londonu, Združeno kraljestvo - finale
Biljard
19:45
Smučarski skoki: Svetovni pokal v Zakopanah, Poljska, HS 140
Smučarski skoki
20:54
Novice
Dnevno-informativna oddaja
20:55
Novice
Dnevno-informativna oddaja
21:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije v Melbournu - 8. dan
Tenis