Telekom Slovenije
TV spored
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov Naj po enotni ceni
Novice
Sportal
Trendi
Avtomoto
Kolumne
Spotkast
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Planica
Izjemne ženske
Naj Digi
Ona-On.com
Pravni nasvet
Vizija rasti
Gremo na sonce
Promet
Dober vid
Vedeževanje
Horoskop
Video
Novice
Slovenija
Evropa in svet
Digisvet
Posel danes
Kronika
Aktivno državljanstvo
Naj digi
Zdravje za jutri
Finančni nasveti
Sportal
Nogomet
Košarka
Kolesarstvo
Rokomet
Zima
Hokej
Tenis
Odbojka
Atletika
Moto
Drugo
Planica
Sarajevo '84
Prva liga
Sobotni intervju
Druga kariera
Luka Dončić
Naj planinska koča
Rekreacija
Trendi
Glasba in film
Slavni
Moda in lepota
Zdravo življenje
Kulinarika
Dom
Zanimivosti
Trajnost
Vedeževanje
Hišni ljubljenčki
Ona-On.com
Potovanja
Horoskop
Avtomoto
Novice
Promet
E-avtomoto
Testi
Prva vožnja
Nasveti
Tehnika
Zgodbe
E-mobilnost
Kolumne
Kolumne
Intervjuji
Spotkast
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov Naj po enotni ceni
Zadnje novice
TV spored
Horoskop
Vreme
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Film
Šport
Dokumentarni
Otroški
Nadaljevanke
Nanizanke
Video
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov Naj po enotni ceni
TV Spored
Kategorije
Kulturno-umetniški
Kategorija kulturno-umetniški
Izberi program
1+1 International
24Kitchen
360 TuneBox
3sat
AKTUAL TV
AMC
ARD
ATM TV Kranjska Gora HD
Adria
Al Jazeera Balkans
Alfa TV
Alsat Macedonia
Animal Planet HD
Arena Fight
Arena Sport 1
Arena Sport 1 Premium
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Arena TV
Arena eSport
Arte
B92
BBC Earth
BBC News
BEST TV
BHT1
BIR
BK TV
BN TV 2
Baby TV
Balkan trip
Bloomberg Adria
Brio
CMC
CNN
Cartoon
Cartoonito
CineStar TV Action & Thriller
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
Cinemax
Cinemax 2
Cinestar Fantasy
Cinestar TV 1
Cinestar TV 2
Club MTV
Curiosity Channel
DM SAT
DOX TV
Da Vinci Learning
Discovery Channel HD
Discovery ID Xtra
Discovery TLC
Disney Channel
Disney Junior
Diva
Dizi
DocuBox
Dog TV
Dom Kino
Dr. Fit
Duna World
Dusk TV
E!
ETV HD
EWTN
Elta 2
Epic Drama
Erox
Eroxxx
Eurosport 1
Eurosport 2
Eurosport 4K
Exodus TV
Extreme TV
FTV
Fashion TV
FashionBox
FashionTV 4K
FightBox
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Stars
Folx
Fox News
France 24
FunBox
Gametoon
Gold TV
H2
HBO
HBO 2
HBO 3
HGTV
HRT 1
HRT 2
HRT 3
Happy Puppy
Happy Reality 1
Happy Reality 2
Happy TV
Hayat
Hema
History Channel
Hit TV
Jabuka (OTV)
JimJam
Jugoton
KCN 1
KCN 2 (music)
KCN 3 (svet+)
Kabel 1
Kamin
Kanal 10 / Idea TV
Kanal A
Karousel
Kino
Kitchen TV
Klasik
LH TV HD
Ljubljana TV
MNE
MTV 00s
MTV 1
MTV 2
MTV 80s
MTV 90s
MTV Hits
Mediaset Italia
Mezzo
Minimax
Morska obala
Motorvision+
Muzika Pervogo
NET TV
NON Stop
NTV IC Kakanj
Narodna TV
National Geographic
National Geographic Wild
Nautical Channel
Nick Jr.
NickToons
Nickelodeon
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
O Kanal
OBN
ORF 1
ORF 2
OTO
OTV Valentino
One Adria
Oron TV
PINK SI
POP TV
PRVA Srbska TV
Pickbox TV
Pink Extra
Pink Fashion
Pink Film
Pink Folk
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink Music
Pink Plus
Pink Reality
Pink Serije
Pink Show
Pink World
Pink Zabava
Pink'n'Roll
Planet
Planet 2
Planet Earth
Planet Eva
Pro7
Ptujska TV
RAI 1
RAI 2
RAI 3
RT Srbija HD
RTCG 2
RTL
RTL 2 Hrvaška
RTL Hrvaška
RTL II
RTL Kockica
RTL Living
RTRS
RTS 1
RTS 2
RTS Maribor
Reality Kings TV
Russia Today
S-TV Skledar
SAT 1
SIP TV
SLON TV extra
STAR Channel
STAR Crime
STAR Life
STAR Movies
SciFi
Sexation
Sky News
Sonce TV
Super RTL
TNT Music
TV 1000
TV As
TV Celje
TV Duga Novi sad
TV Galeja HD
TV Jadran
TV Koper Capodistria
TV Prva Files
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
TV RI
TV SLO 1
TV SLO 2
TV SLO 3
TV Sarajevo
TV Sitel
TV Vijesti
TV Zlati zvoki
TV3
TV5MONDE
TVE
Tele Maribor
Telecafe
Televizija 24
Top TV
Trace Sport
Trace Urban
Travel Channel
Tring 7
Tring Max
Tring Shiqip
Tring Tring
Tring Vizion+
Tropski podvodni svet
Tv Ormož HD
Tv8
VOX
VTV
Vaš kanal
Veseljak Golica
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Vikom
Vitel
Vivid Touch
Vremya
Woman
Z1 Televizija
ZDF
Zdrava TV
Zdrava Televizija
ePosavje TV
n-tv
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Izberi kategorijo
Dokumentarni
Film
Informativni
Izobraževalni
Kulturno-umetniški
Nadaljevanka
Nanizanka
Neznan
Otroški in mladinski
Pogovorni
Politika
Propagandni program
Razvedrilni
Verski
Za odrasle
Šport
Izberi podkategorijo
Glasba
Književnost
Koncert
Kultura
Opera
Ostalo
Ples
Predstava
Prireditev
Proslava
Umetnost
Moji programi
Izberi programe
Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.
Discovery Channel HD
TV SLO 1
TV SLO 2
Planet
POP TV
TV3
Kanal A
TV Zlati zvoki
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
Gold TV
Planet Eva
Planet 2
Discovery TLC
Discovery ID Xtra
National Geographic
National Geographic Wild
Viasat History
BBC Earth
History Channel
Travel Channel
Viasat Nature
Viasat Explore
Balkan trip
HBO
HBO 2
Cinemax
Cinemax 2
Animal Planet HD
STAR Channel
STAR Life
STAR Crime
STAR Movies
Kino
Brio
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
AMC
Epic Drama
SciFi
Cinestar TV 2
Cinestar Fantasy
Cinestar TV 1
Dr. Fit
Woman
HGTV
OTO
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Arena Sport 1
Arena Sport 2
Arena eSport
Eurosport 1
Eurosport 2
CMC
Veseljak Golica
AKTUAL TV
Kanal 10 / Idea TV
TV SLO 3
TV Koper Capodistria
Tele Maribor
HRT 1
HRT 2
HRT 3
ORF 1
ORF 2
RAI 1
BN TV 2
Arena TV
CineStar TV Action & Thriller
E!
24Kitchen
TV5MONDE
RTL Hrvaška
RTL 2 Hrvaška
Arena Fight
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Fox News
RTS Maribor
Pickbox TV
NET TV
Arte
ZDF
Adria
Folx
One Adria
Curiosity Channel
Kitchen TV
RAI 2
RAI 3
CNN
Trace Sport
Trace Urban
DOX TV
Da Vinci Learning
BEST TV
Bloomberg Adria
Arena Sport 1 Premium
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
B92
TV Prva Files
RTS 1
RTS 2
TV As
PRVA Srbska TV
H2
BIR
FilmBox Premium
FilmBox Extra
FilmBox Stars
FilmBox Arthouse
DocuBox
FashionBox
FightBox
Gametoon
360 TuneBox
Erox
Eroxxx
Happy Puppy
Dizi
Planet Earth
HBO 3
Dog TV
TV 1000
Klasik
Diva
Pink Serije
Pink Film
Fashion TV
FashionTV 4K
RTL
RTL II
Super RTL
Kabel 1
VOX
SAT 1
Pro7
3sat
n-tv
TVE
Mediaset Italia
Top TV
PINK SI
EWTN
LH TV HD
Pink Plus
Pink Zabava
Pink Reality
Pink Show
Minimax
Baby TV
Nickelodeon
Cartoon
Cartoonito
JimJam
Disney Channel
Disney Junior
Nick Jr.
NickToons
RTL Kockica
Eurosport 4K
Extreme TV
Motorvision+
Nautical Channel
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink'n'Roll
MTV 00s
Jugoton
Club MTV
MTV Hits
MTV 90s
MTV 80s
Mezzo
Pink Music
DM SAT
Pink Extra
Pink Folk
Tv8
Vaš kanal
Ptujska TV
SIP TV
VTV
BK TV
TV Celje
TV Galeja HD
Exodus TV
Zdrava TV
ATM TV Kranjska Gora HD
Oron TV
Tv Ormož HD
ETV HD
Vitel
OBN
RT Srbija HD
MNE
Al Jazeera Balkans
Hayat
BBC News
Sky News
France 24
ARD
Duna World
1+1 International
Dom Kino
Telecafe
Vremya
Muzika Pervogo
Karousel
TNT Music
RTL Living
OTV Valentino
Tring 7
Tring Max
Tring Shiqip
Tring Tring
Tring Vizion+
Elta 2
FTV
NTV IC Kakanj
RTRS
O Kanal
TV Sarajevo
Zdrava Televizija
Jabuka (OTV)
Narodna TV
TV RI
TV Jadran
Z1 Televizija
Alfa TV
Alsat Macedonia
Sonce TV
Happy Reality 1
MTV 1
MTV 2
Happy Reality 2
TV Sitel
Happy TV
Vikom
KCN 1
KCN 2 (music)
TV Duga Novi sad
KCN 3 (svet+)
BHT1
Hema
RTCG 2
SLON TV extra
TV Vijesti
Televizija 24
NON Stop
Hit TV
Dusk TV
Vivid Touch
Sexation
Reality Kings TV
Morska obala
Tropski podvodni svet
Kamin
Ljubljana TV
S-TV Skledar
ePosavje TV
FunBox
Pink Fashion
Pink World
Russia Today
Včeraj
Danes
Sob, 30. 03.
Ned, 31. 03.
Pon, 01. 04.
Tor, 02. 04.
Sre, 03. 04.
TV SLO 1 HD
06:25
Kultura
Kultura
14:25
Pisave: Andrej Medved, Suzana Tratnik in 100. obletnica rojstva Ivana Minattija in Ade Škerl
Književnost
22:30
Kultura
Kultura
TV Koper Capodistria
16:00
Petrarca
Umetnost
21:15
Quarta di copertina – knjige, avtorji in nove izdaje: Fulvio Senardi in Marco Menato
Književnost
MTV 1
09:50
O makedonskem jeziku
Književnost
TV SLO 2 HD
17:25
33. Festival Radovljica: Musica Nova
Glasba
18:55
Bravo orkester: Simfonični orkester RTV Slovenija (J. S. Bach, J. Pachelbel, E. Elgar)
Glasba
Arte HD
23:15
300 let Janezovega pasijona Johanna Sebastiana Bacha: Z zborom sv. Tomaža Leipzig
Koncert
RTS 1
05:58
Himna Srbije
Glasba
23:25
Dnevnik kulture
Kultura
Vaš kanal
09:15
Iz sveta kulture
Kultura
11:15
Iz sveta kulture
Kultura
21:50
Iz sveta kulture
Kultura
23:20
Iz sveta kulture
Kultura
RT Srbija HD
01:25
Zapeljiva televizija: Moj sorodnik s podeželja
Kultura
23:20
Dnevnik kulture
Kultura
TVE
01:40
Velikonočne procesije: Santa Vera Cruz, Palencia
Prireditev
22:00
Gledališče: Čajnice
Predstava
Nova 24 TV 2 HD
06:40
Neposredno: Slovenija ni samo Ljubljana – Tolmin (14. 3. 2024)
Kultura
15:00
Neposredno: 1. Skupna seja občinskih svetov Občin Središče ob Dravi, Ormož in Sveti Tomaž (13. 3. 2024)
Kultura
18:30
Neposredno
Kultura
20:10
Neposredno
Kultura
21:20
Neposredno
Kultura
Sonce TV
11:00
Osebnosti in dela
Umetnost
MTV 2
03:31
Glamur
Umetnost
Mezzo
00:00
Klasična opera; Verdi: Traviata; Liceu, Barcelona
Opera
02:15
Klasična opera; Dusapin: Penthesilea, pariška filharmonija
Opera
03:45
Koncert klasične glasbe; Jan Lisiecki, Gergely Madaras in filharmonični orkester Liege: Franck, Chopin, Dvorak
Koncert
05:30
Koncert klasične glasbe; Daniel Harding in Bavarski radijski orkester: Elgar, Beethoven, Brahms
Glasba
06:45
Intermezzo
Glasba
07:00
Koncert klasične glasbe; V iskanju popolne koncertne dvorane
Glasba
08:00
Koncert klasične glasbe; Orkester Nord, Martin Wahlberg: Bach
Glasba
10:00
Klasični ples; Pariške luči, kor. Alexei Ratmansky; Bolšoj tetaer
Ples
11:45
Koncert klasične glasbe; dir. Tugan Sokhiev in Nacionalni orkester iz Toulousa: Mozart, Beethoven, Šostakovič
Glasba
13:15
Intermezzo
Glasba
13:30
Klasična opera; Janaček: Jenufa, Berlin
Opera
15:30
Intermezzo
Glasba
16:30
Jazz koncert; Paolo Fresu Trio; Vila Medici, Rim
Glasba
17:50
Jazz koncert; Stéphane Belmondo Quintet; Dunaj
Glasba
18:50
Jazz koncert; Paolo Fresu, Omar Sosa, Trilok Gurtu; Trio - Seine Musicale
Glasba
20:30
Koncert klasične glasbe; André Midani: Zgodba o brazilski glasbi
Glasba
22:30
Klasični koncert; Orkester romanske Švice in Jonathan Nott: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
Glasba
TV SLO 3 HD
00:05
Kultura
Kultura
Alsat Macedonia
06:20
Glasba
Glasba
07:00
Glasba
Glasba
HRT 2 HD
01:17
Art a la carte
Kultura
ePosavje TV
15:30
Kultura v Posavju
Kultura
21:00
Kultura v Posavju
Kultura
FTV
12:15
Velikani sevdaha: Jozo Penava
Glasba
18:30
Velikani sevdaha: Ismet Alajbegović Šerbo
Glasba
Museum HD
00:00
Umetniki smo, ne vandali: Raphael Federici
Umetnost
01:00
Umetniki smo, ne vandali: Jo Di Bona
Umetnost
01:30
Umetnik smo, ne vandali: Kolektiv barve
Umetnost
01:55
Veliki slikarski mojstri: Maurice de Vlaminck
Umetnost
02:45
Zasebni ogled: Louvres Lens: Poljska
Umetnost
03:00
Ura z ...: Rafael
Umetnost
04:00
Ura z ...: Camille Pissarro
Umetnost
05:00
Video umetnost
Umetnost
07:00
Fotografsko tekmovanje: Tržnica Bocuse Lyon
Umetnost
08:00
Uokvirjeno: Muzej Orsay
Umetnost
08:25
Zasebni ogled: Fernand Khnopff - mojster nepojasnjenega
Umetnost
08:40
Skicirka:
Umetnost
09:10
150 let impresionizma
Umetnost
10:05
Največji muzeji slikarstva na svetu: Stockholm - Švedska
Umetnost
11:00
Raziskava umetnosti: Marijino vnebovzetje - Cesi
Umetnost
11:30
Umetnikova delavnica: Tagov panj
Umetnost
11:45
Umetnikova delavnica: Lionel Esteve
Umetnost
12:00
Veliki slikarski mojstri: Edvard Munch
Umetnost
12:55
Majhne skice
Umetnost
13:00
Skicirka: Linorez
Umetnost
13:25
Skicirka: Hiša
Umetnost
13:55
Umetnostni kviz
Umetnost
14:00
150 let impresionizma
Umetnost
15:00
Razstava na zaslonu: Jaz, Claude Monet
Umetnost
16:00
Uokvirjeno: Smeh
Umetnost
16:25
Poseben dan: Michaël Seksik
Umetnost
16:55
Raziskava umetnosti: Idol
Umetnost
17:25
Umetnostni kviz
Umetnost
17:30
Največji muzeji slikarstva na svetu: Stockholm - Švedska
Umetnost
18:25
Zasebni ogled: Kasimir Zgorecki
Umetnost
18:40
Zasebni ogled: Bambusova umetnost na Japonskem
Umetnost
18:55
Umetnikova delavnica: Mahjoub Ben Bella
Umetnost
19:10
Umetnikova delavnica: Marcin Dudek
Umetnost
19:25
Skicirka: Art Brut
Umetnost
19:55
Moj mali muzej
Umetnost
20:00
150 let impresionizma
Umetnost
21:00
Razstava na zaslonu: Jaz, Claude Monet
Umetnost
22:00
Raziskava umetnosti: Jesen - Manet
Umetnost
22:30
Veliki slikarski mojstri: Serge Poliakoff
Umetnost
23:30
Uokvirjeno: Moški akti
Umetnost
MNE
16:25
Umetnostni magazin
Umetnost
21:15
Gledališka predstava
Predstava
HRT 2
01:17
Art a la carte
Kultura
Arte
23:15
300 let Janezovega pasijona Johanna Sebastiana Bacha: Z zborom sv. Tomaža Leipzig
Koncert
VTV
10:15
Sodobna umetnost
Umetnost
18:45
Spoznajmo jih …
Književnost
21:05
Spoznajmo jih …
Književnost
KIC TV
09:23
Otroško gledališče JSKD Ljubljana okolica - Škrat Kuzma dobi nagrado
Predstava
09:43
Iz arhivov KICTV - JSKD Folklora 2014
Ples
11:00
Podelitev nagrad in priznanj Frana Gerbiča 2023
Prireditev
18:27
Revija pevskih zborov JSKD Vrhnika - marec 2024
Prireditev
20:02
Koncert Visoko pri Poljanah - Družina Triler
Prireditev
21:06
Božični koncert učiteljev glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica 2023
Koncert
21:15
JSKD Ljubljana okolica - Hitro zasuč se okol - revija
Ples
Tele Maribor HD
11:00
Kultura
Kultura
13:20
Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v zvezo Nato s slovenskim znakovnim jezikom
Proslava
22:45
Iz studia 22: Emkej in Muzičari
Glasba
TV Sarajevo
23:15
Sarajevo art
Umetnost
RTCG 2
02:00
Umetnostni magazin
Umetnost
HRT 1
04:30
Novice iz sveta kulture
Kultura
TV RI
18:40
Kultivator
Kultura
TV5MONDE
17:00
Smer frankofonija
Kultura
RTS 2
00:47
Kerber
Glasba
10:14
V detajle
Umetnost
12:03
Zbor in SO RTS: Mozart - rekviem
Glasba
Duna World
00:31
Pesem za vsakogar
Glasba
00:57
Madžarska himna
Glasba
01:25
L’art pour l’art
Glasba
05:30
Naš materni jezik
Ostalo
07:56
Narodna glasba
Glasba
08:22
Narodna glasba
Glasba
19:53
Magda Szabó: Svetovni uspeh
Predstava
ATM TV Kranjska Gora HD
20:00
Iz arhiva – igra Metuljčki 2017
Predstava
ePosavje TV HD
15:30
Kultura v Posavju
Kultura
21:00
Kultura v Posavju
Kultura
RTS 2 HD
00:47
Kerber
Glasba
10:14
V detajle
Umetnost
12:03
Zbor in SO RTS: Mozart - rekviem
Glasba
TV Koper Capodistria HD
16:00
Petrarca
Umetnost
21:15
Quarta di copertina – knjige, avtorji in nove izdaje: Fulvio Senardi in Marco Menato
Književnost
Tele Maribor
11:00
Kultura
Kultura
13:20
Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v zvezo Nato s slovenskim znakovnim jezikom
Proslava
22:45
Iz studia 22: Emkej in Muzičari
Glasba
Nova 24 TV 2
06:40
Neposredno: Slovenija ni samo Ljubljana – Tolmin (14. 3. 2024)
Kultura
15:00
Neposredno: 1. Skupna seja občinskih svetov Občin Središče ob Dravi, Ormož in Sveti Tomaž (13. 3. 2024)
Kultura
18:30
Neposredno
Kultura
20:10
Neposredno
Kultura
21:20
Neposredno
Kultura
TV Jadran
19:00
Odrske luči
Glasba
RTS 1 HD
05:58
Himna Srbije
Glasba
23:25
Dnevnik kulture
Kultura
HRT 3 HD
01:20
Svet klasike: Labodje jezero
Glasba
01:50
Svet jazza: Americana
Glasba
16:15
Art a la carte
Kultura
19:01
Sfumato - Polarne noči - Zbor HRT, dirigent Stefan Parkman, Lauba
Koncert
Zdrava TV
20:33
Klasična glasba za dušo - odlomki mednarodnih altfeldskih koncertov (velika noč, 2015) - 1. del
Glasba
ETV HD
19:25
Čas za pravljice
Književnost
TV SLO 1
06:25
Kultura
Kultura
14:25
Pisave: Andrej Medved, Suzana Tratnik in 100. obletnica rojstva Ivana Minattija in Ade Škerl
Književnost
22:30
Kultura
Kultura
TV SLO 2
17:25
33. Festival Radovljica: Musica Nova
Glasba
18:55
Bravo orkester: Simfonični orkester RTV Slovenija (J. S. Bach, J. Pachelbel, E. Elgar)
Glasba
TV SLO 3
00:05
Kultura
Kultura
HRT 3
01:20
Svet klasike: Labodje jezero
Glasba
01:50
Svet jazza: Americana
Glasba
16:15
Art a la carte
Kultura
19:01
Sfumato - Polarne noči - Zbor HRT, dirigent Stefan Parkman, Lauba
Koncert
HRT 1 HD
04:30
Novice iz sveta kulture
Kultura
PRVA Srbska TV HD
11:10
Beograjske zgodbe
Umetnost
Nova 24 TV
00:40
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura
02:55
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura
08:00
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura
PRVA Srbska TV
11:10
Beograjske zgodbe
Umetnost
TV Galeja HD
21:00
Hrpelje: Srečanje folklornih skupin
Ples
Ptujska TV
13:25
Čista umetnost – marec
Umetnost
21:50
Arbitrium
Ostalo
22:45
Čista umetnost – marec
Umetnost
Mezzo Live HD
00:00
Koncert klasične glasbe; Martha Argerich, Antonio Pappano, Mischa Maisky: Schumann, Šostakovič, Saint-Saëns
Glasba
01:20
Intermezzo
Glasba
02:00
Klasična opera; Korngold: Mrtvo mesto; opera München
Opera
04:30
Koncert klasične glasbe; London Symphony Orchestra in Simon Rattle in Isabelle Faust: Brahms, Šostakovič
Glasba
06:15
Klasični koncert; Klaus Mäkelä in Pariški orkester: Mahler, Jolas
Koncert
08:00
Klasični koncert; Klaus Mäkelä, Alexandre Kantorow in Pariški orkester: Ravel, Saint-Saëns, Dowland, Schumann
Koncert
09:30
Klasična opera; Charpentier: David in Jonathas; Kraljeva opera, Versailles
Opera
11:45
Klasični koncert; Ariane Matiakh in Pariški orkester: Fauré, Strauss
Glasba
13:00
Klasični ples; Antonio Gades, Carlos Saura: Carmen; Teatro Real de Madrid
Ples
14:30
Klasični koncert; Orkester romanske Švice in Jonathan Nott: Ammann, Bartók, Beethoven
Glasba
16:00
Intermezzo
Glasba
17:00
Koncert klasične glasbe; Klaus Mäkelä, Antoine Tamestit, Filharmonični orkester Oslo: Mendelssohn, Berlioz
Glasba
18:30
Klasični koncert; Klaus Mäkelä in orkester Royal Concertgebou: Sibelius, Mozart
Koncert
20:00
Intermezzo
Glasba
21:00
Klasična opera; Lully: Atys; Kraljeva opera; Versailles
Opera
TV5MONDE HD
17:00
Smer frankofonija
Kultura
Nova 24 TV HD
00:40
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura
02:55
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura
08:00
Neposredno: Vseslovenski protestni shod proti vladi Roberta Goloba (21. 3. 2024)
Kultura