Telekom Slovenije
TV spored
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
V digitalnem svetu uživajmo pametno
Novice
Sportal
Trendi
Avtomoto
Kolumne
Spotkast
S.Nepremičnine
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Energetika 2.0
Gaming in zabava
Ona-On.com
Naj Digi
Pravni nasvet
Vizija rasti
Gremo na sonce
Promet
Dober vid
Vedeževanje
Horoskop
Video
Novice
Slovenija
Evropa in svet
Digisvet
Posel danes
Kronika
Aktivno državljanstvo
Naj digi
Zdravje za jutri
Finančni nasveti
Sportal
Nogomet
Košarka
Kolesarstvo
Rokomet
Zima
Hokej
Tenis
Odbojka
Atletika
Moto
Drugo
Prva liga
Sobotni intervju
Druga kariera
Luka Dončić
Naj planinska koča
Rekreacija
Sarajevo '84
Trendi
Glasba in film
Slavni
Moda in lepota
Zdravo življenje
Kulinarika
Dom
Zanimivosti
Trajnost
Vedeževanje
Hišni ljubljenčki
Ona-On.com
Potovanja
Horoskop
Avtomoto
Novice
Promet
E-avtomoto
Testi
Prva vožnja
Nasveti
Tehnika
Zgodbe
E-mobilnost
Kolumne
Kolumne
Intervjuji
Spotkast
S.Nepremičnine
Aktualno
Iskanje
Novice
Objavi oglas
Ljubljana
Maribor
Obala
Celje
Kranj
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
V digitalnem svetu uživajmo pametno
Zadnje novice
TV spored
Horoskop
Vreme
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Film
Šport
Dokumentarni
Otroški
Nadaljevanke
Nanizanke
Video
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
V digitalnem svetu uživajmo pametno
TV spored za danes
Izberi program
1+1 International
24Kitchen
360 TuneBox
3sat
AKTUAL TV
AMC
ARD
ATM TV Kranjska Gora HD
Adria
Al Jazeera Balkans
Alfa TV
Alsat Macedonia
Animal Planet HD
Arena Fight
Arena Sport 1
Arena Sport 1 Premium
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Arena TV
Arena eSport
Arte
B92
BBC Earth
BBC News
BEST TV
BHT1
BIR
BK TV
BN TV 2
Baby TV
Balkan trip
Bloomberg Adria
Brio
CMC
Cartoon
Cartoonito
CineStar TV Action & Thriller
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
Cinemax 2
Cinestar Fantasy
Club MTV
Curiosity Channel
DM SAT
DOX TV
Da Vinci Learning
Discovery Channel HD
Discovery ID Xtra
Discovery TLC
Disney Channel
Disney Junior
Diva
Dizi
DocuBox
Dog TV
Dom Kino
Dr. Fit
Duna World
Dusk TV
E!
ETV HD
EWTN
Elta 2
Epic Drama
Erox
Eroxxx
Eurosport 1
Eurosport 2
Exodus TV
Extreme TV
FTV
Fashion TV
FashionBox
FashionTV 4K
FightBox
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Stars
Folx
Fox News
France 24
FunBox
Gametoon
Gold TV
H2
HBO
HBO 2
HBO 3
HGTV
HRT 1
HRT 2
HRT 3
Happy Puppy
Happy Reality 1
Happy Reality 2
Happy TV
Hayat
Hema
History Channel
Hit TV
Jabuka (OTV)
JimJam
Jugoton
KCN 1
KCN 2 (music)
KCN 3 (svet+)
Kabel 1
Kamin
Kanal 10 / Idea TV
Kanal A
Karousel
Kino
Kitchen TV
Klasik
LH TV HD
Ljubljana TV
MNE
MTV 00s
MTV 1
MTV 2
MTV 80s
MTV Hits
Mediaset Italia
Mezzo
Minimax
Morska obala
Motorvision+
Muzika Pervogo
NET TV
NON Stop
NTV IC Kakanj
Narodna TV
National Geographic
National Geographic Wild
Nautical Channel
Nick Jr.
NickToons
Nickelodeon
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
O Kanal
OBN
ORF 1
ORF 2
OTO
OTV Valentino
One Adria
Oron TV
PINK SI
POP TV
PRVA Srbska TV
Pickbox TV
Pink Extra
Pink Fashion
Pink Film
Pink Folk
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink Music
Pink Plus
Pink Reality
Pink Serije
Pink Show
Pink World
Pink Zabava
Pink'n'Roll
Planet
Planet 2
Planet Earth
Planet Eva
Pro7
Ptujska TV
RAI 1
RAI 2
RAI 3
RT Srbija HD
RTCG 2
RTL
RTL 2 Hrvaška
RTL Hrvaška
RTL II
RTL Kockica
RTRS
RTS 1
RTS 2
RTS Maribor
Reality Kings TV
Russia Today
S-TV Skledar
SAT 1
SIP TV
SLON TV extra
STAR Channel
STAR Crime
STAR Life
SciFi
Sexation
Sky News
Sonce TV
Super RTL
TNT Music
TV 1000
TV As
TV Celje
TV Duga Novi sad
TV Galeja HD
TV Jadran
TV Koper Capodistria
TV Prva Files
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
TV SLO 1
TV SLO 2
TV SLO 3
TV Sitel
TV Vijesti
TV Zlati zvoki
TV3
TV5MONDE
TVE
Tele Maribor
Telecafe
Televizija 24
Top TV
Trace Sport
Trace Urban
Travel Channel
Tring 7
Tring Max
Tring Tring
Tring Vizion+
Tropski podvodni svet
Tv Ormož HD
Tv8
VOX
VTV
Vaš kanal
Veseljak Golica
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Vikom
Vitel
Vivid Touch
Vremya
Woman
Z1 Televizija
ZDF
Zdrava TV
Zdrava Televizija
ePosavje TV
n-tv
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Izberi kategorijo
Dokumentarni
Film
Informativni
Izobraževalni
Kulturno-umetniški
Nadaljevanka
Nanizanka
Neznan
Otroški in mladinski
Pogovorni
Politika
Propagandni program
Razvedrilni
Verski
Za odrasle
Šport
Izberi podkategorijo
Akcija
Ameriški nogomet
Animirani
Atletika
Avto-moto športi
Badminton
Biatlon
Biljard
Biografija
Boks
Borilni športi
Deskanje na snegu
Dnevno-informativna oddaja
Dokumentarni
Domišljiski
Drama
Drsanje
Drugi športi
Družboslovje
Družinski
Ekstremni športi
Erotični
Film
Gimnastika
Glasba
Gospodarstvo
Grozljivka
Hokej
Humoristični
Igre na srečo
Infokanal
Informativna oddaja
Intervju
Izobraževalna oddaja
Jadranje
Književnost
Kolesarstvo
Komedija
Koncert
Konjeništvo
Košarka
Kratki
Kriminalka
Kuharska oddaja
Kultura
Kviz
Magazin
Misterij
Moda
Motokros
Muzikal
Nadaljevanka
Namizni tenis
Nanizanka
Napovedniki
Naravoslovje
Neznan
Nogomet
Notranje politična oddaja
Odbojka
Oglasi
Omizje
Opera
Ostalo
Otroška ali mladinska serija
Otroška oddaja
Otroški ali mladinski film
Plavanje
Ples
Pogovorna oddaja
Poker
Poljudnoznanstvena oddaja
Potopis
Predstava
Prireditev
Promet
Proslava
Pustolovščina
Ragbi
Reportaža
Resničnostna TV
Risanka
Rokomet
Romantičen
Romantična komedija
Smučanje
Smučarski skoki
Smučarski teki
Srhljivka
Supermoto
Svetovalna oddaja
TV prodaja
Tehnika
Telenovela
Tenis
Triler
Umetnost
Vaterpolo
Verska oddaja
Verski obred
Veslanje
Vestern
Vojni
Vreme
Vzgojna oddaja
Zabavna oddaja
Zgodovina
Zgodovinski
Znanstvena fantastika
Šolska oddaja
Moji programi
Izberi programe
Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.
Discovery Channel HD
TV SLO 1
TV SLO 2
Planet
POP TV
TV3
Kanal A
TV Zlati zvoki
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
Gold TV
Planet Eva
Planet 2
Discovery TLC
Discovery ID Xtra
National Geographic
National Geographic Wild
Viasat History
BBC Earth
History Channel
Travel Channel
Viasat Nature
Viasat Explore
Balkan trip
HBO
HBO 2
Cinemax 2
Animal Planet HD
STAR Channel
STAR Life
STAR Crime
Kino
Brio
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
AMC
Epic Drama
SciFi
Cinestar Fantasy
Dr. Fit
Woman
HGTV
OTO
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Arena Sport 1
Arena Sport 2
Arena eSport
Eurosport 1
Eurosport 2
CMC
Veseljak Golica
AKTUAL TV
Kanal 10 / Idea TV
TV SLO 3
TV Koper Capodistria
Tele Maribor
HRT 1
HRT 2
HRT 3
ORF 1
ORF 2
RAI 1
BN TV 2
Arena TV
CineStar TV Action & Thriller
E!
24Kitchen
TV5MONDE
RTL Hrvaška
RTL 2 Hrvaška
Arena Fight
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Fox News
RTS Maribor
Pickbox TV
NET TV
Arte
ZDF
Adria
Folx
One Adria
Curiosity Channel
Kitchen TV
RAI 2
RAI 3
Trace Sport
Trace Urban
DOX TV
Da Vinci Learning
BEST TV
Bloomberg Adria
Arena Sport 1 Premium
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
B92
TV Prva Files
RTS 1
RTS 2
TV As
PRVA Srbska TV
H2
BIR
FilmBox Premium
FilmBox Extra
FilmBox Stars
FilmBox Arthouse
DocuBox
FashionBox
FightBox
Gametoon
360 TuneBox
Erox
Eroxxx
Happy Puppy
Dizi
Planet Earth
HBO 3
Dog TV
TV 1000
Klasik
Diva
Pink Serije
Pink Film
Fashion TV
FashionTV 4K
RTL
RTL II
Super RTL
Kabel 1
VOX
SAT 1
Pro7
3sat
n-tv
TVE
Mediaset Italia
Top TV
PINK SI
EWTN
LH TV HD
Pink Plus
Pink Zabava
Pink Reality
Pink Show
Minimax
Baby TV
Nickelodeon
Cartoon
Cartoonito
JimJam
Disney Channel
Disney Junior
Nick Jr.
NickToons
RTL Kockica
Extreme TV
Motorvision+
Nautical Channel
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink'n'Roll
MTV 00s
Jugoton
Club MTV
MTV Hits
MTV 80s
Mezzo
Pink Music
DM SAT
Pink Extra
Pink Folk
Tv8
Vaš kanal
Ptujska TV
SIP TV
VTV
BK TV
TV Celje
TV Galeja HD
Exodus TV
Zdrava TV
ATM TV Kranjska Gora HD
Oron TV
Tv Ormož HD
ETV HD
Vitel
OBN
RT Srbija HD
MNE
Al Jazeera Balkans
Hayat
BBC News
Sky News
France 24
ARD
Duna World
1+1 International
Dom Kino
Telecafe
Vremya
Muzika Pervogo
Karousel
TNT Music
OTV Valentino
Tring 7
Tring Max
Tring Tring
Tring Vizion+
Elta 2
FTV
NTV IC Kakanj
RTRS
O Kanal
Zdrava Televizija
Jabuka (OTV)
Narodna TV
TV Jadran
Z1 Televizija
Alfa TV
Alsat Macedonia
Sonce TV
Happy Reality 1
MTV 1
MTV 2
Happy Reality 2
TV Sitel
Happy TV
Vikom
KCN 1
KCN 2 (music)
TV Duga Novi sad
KCN 3 (svet+)
BHT1
Hema
RTCG 2
SLON TV extra
TV Vijesti
Televizija 24
NON Stop
Hit TV
Dusk TV
Vivid Touch
Sexation
Reality Kings TV
Morska obala
Tropski podvodni svet
Kamin
Ljubljana TV
S-TV Skledar
ePosavje TV
FunBox
Pink Fashion
Pink World
Russia Today
Včeraj
Danes
Čet, 09. 05.
Pet, 10. 05.
Sob, 11. 05.
Ned, 12. 05.
Pon, 13. 05.
TV SLO 1
TV SLO 2
06:00
Napovedujemo
Napovedniki
09:50
Videotrak
Glasba
Planet
07:00
Usodna ljubezen
Telenovela
07:59
Jutro na Planetu
Svetovalna oddaja
Planet Eva
07:40
Zapeljivec
Telenovela
08:35
Zapeljivec
Telenovela
Planet 2
07:00
Ena žlahtna štorija
Humoristični
08:52
Športno jadranje
Jadranje
HBO
07:35
Lorax
Animirani
09:05
Harry Potter in jetnik iz Azkabana
Domišljiski
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
06:40
Neposredno
Kultura
08:00
Večerne novice
Dnevno-informativna oddaja
TV3
07:15
Razdvojena življenja
Romantičen
08:00
TV prodaja
TV prodaja
POP TV
Kanal A
07:30
Iz dneva v dan
Humoristični
08:00
Iz dneva v dan
Humoristični
Gold TV
07:10
Rana ura, zlata ura
Glasba
08:00
Jutranja molitev
Verski obred
TV Zlati zvoki
06:45
Merica dobre glasbe
Glasba
08:00
Starpoint shop
Glasba
Discovery Channel HD
07:00
Trgovec z rabljenimi vozili
Tehnika
08:00
Kako je narejeno: Vzmetenje gorskih koles, kirurški šivi, sušilniki za žito, ponve za cvrtje
Tehnika
Animal Planet HD
07:40
Reševanje domačije
Ostalo
08:30
Psi: kot jih še ne poznate
Dokumentarni
Discovery TLC
07:00
Moje 300-kilogramsko življenje: Benjijeva in Davidova zgodba
Resničnostna TV
09:00
Iskanje sestre žene: Iskanje resnice
Resničnostna TV
Discovery ID Xtra
07:00
Morilski starši: Tragedija o Ayeshi Ali
Dokumentarni
08:00
Prvinski instinkt: Skrivnostni neznanec
Kriminalka
National Geographic
06:50
Megatovarne: Harley-Davidson
Tehnika
08:00
Tovarna hrane: Sadno bo
Družboslovje
National Geographic Wild
07:30
Kače v mestu: Kompilacija z mladimi kačami
Naravoslovje
08:15
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Naravoslovje
Viasat History
06:50
Nil pod drobnogledom: Izgubljena mesta na območju delte
Dokumentarni
07:55
Vzponi in padci: Prelomnice 2. svetovne vojne: Vsi igralci
Dokumentarni
BBC Earth
07:30
V tovarni: Žepki
Poljudnoznanstvena oddaja
08:25
Pravila dvorjenja: V zakulisju
Ostalo
History Channel
07:25
Zastavljalnica: Utihni
Ostalo
08:10
Lovci na dražbe: Igra lovcev na dražbe
Resničnostna TV
Da Vinci Learning
07:48
Elektrika s Smorphom: Proizvajanje elektrike
Poljudnoznanstvena oddaja
07:54
Elektrika s Smorphom: RGB-svetila
Poljudnoznanstvena oddaja
Travel Channel
07:00
Ledeno zlato: Vzpon in padec rubinskega imperija
Reportaža
08:00
V iskanju zaklada: Prekletstvo Mantole
Ostalo
Viasat Nature
07:30
Reševanje divjih živali - Malavi
Dokumentarni
08:20
Reševanje divjih živali - Malavi: Kako ujeti kuščarja
Dokumentarni
Viasat Explore
07:50
Reševanje težkih vozil: Avtocesta 401: Vseprisoten strah
Dokumentarni
08:45
Avstralski lovci na zlato
Dokumentarni
Balkan trip
07:43
Izkoristite vikend
Ostalo
08:15
Kulturist
Potopis
HBO 2
06:01
Wonka
Pustolovščina
08:00
Izvor
Znanstvena fantastika
HBO 3
07:25
Samo nekaj lepega
Komedija
09:20
Veliki pokovci
Humoristični
Cinemax 2
06:01
Poletna pozeba
Drama
07:55
Stolpnica
Drama
STAR Channel
07:40
Veliki pokovci
Humoristični
08:05
Na kraju zločina: Miami
Kriminalka
STAR Life
07:30
Družina za umret
Humoristični
08:00
Družina za umret
Humoristični
STAR Crime
07:45
Kraljice skrivnosti
Kriminalka
08:45
Kraljice skrivnosti
Kriminalka
Fox News
07:00
Jesse Watters v primetimeu
Informativna oddaja
08:00
Hannity
Pogovorna oddaja
Pickbox TV
07:18
Grace
Kriminalka
08:58
Peka z Anno Olson
Kuharska oddaja
TV 1000
06:30
Maček v klobuku
Komedija
08:00
Mali vohuni
Akcija
Kino
Brio
07:30
Dva moža in pol
Humoristični
07:55
Poslednji val
Drama
CineStar TV Action & Thriller
07:50
Mojstri iluzij 2
Akcija
10:10
Brooklynski taksi
Akcija
Cinestar Fantasy
03:32
Panorama programa
Ostalo
08:15
Lov na Marsupilamija
Komedija
CineStar TV Premiere 1
03:07
Panorama programa
Ostalo
08:00
Življenje drugih
Drama
CineStar TV Premiere 2
07:00
P’estanian in trije Smrčketirji
Animirani
08:40
Šivilja
Drama
Klasik
07:46
Viktorjev let
Ostalo
08:22
Letni časi
Drama
AMC
07:15
STORM
Družinski
08:50
Skrivnost Lunine doline
Drama
Diva
07:00
Detektiv Magnum: Videl sem sončni vzhod
Akcija
08:00
Gasilci v Chicagu: Drži jezik za zobmi
Akcija
Pink Serije
07:18
Kavarnica v bližini SIS-a
Humoristični
07:51
Nekateri boljši ljudje
Humoristični
Pink Film
07:08
Vedno pripravljene ženske
Drama
08:45
Obračun v kazinoju Kabare
Komedija
Epic Drama
07:30
Murdochove skrivnosti: Včasih se vrnejo
Kriminalka
08:10
Endeavour: Terminus
Kriminalka
SciFi
07:00
Legende jutrišnjega dneva: Kraljica plesa
Akcija
08:00
Skladišče 13: Izza ovinka
Znanstvena fantastika
24Kitchen
07:20
Vietnamske železnice Luka Nguyena: Sapa
Potopis
07:55
Jamiejevi 15-minutni obroki: Švedske mesne kroglice in testenine s pestom
Kuharska oddaja
E!
07:30
Preobrazba telesa s Khloé Kardashian
Resničnostna TV
08:30
Zvezdniške igre
Resničnostna TV
Fashion TV
07:30
Lepota
Moda
08:00
Moda iz ZK
Moda
FashionTV 4K
06:00
Spored ni na voljo
Ostalo
08:00
Spored ni na voljo
Ostalo
Pink Fashion
Dr. Fit
Woman
07:20
Nasveti za ločitev
Humoristični
12:00
Nasveti za ločitev
Humoristični
Arte
07:25
Vabilo na potovanje
Potopis
09:00
Magični Andi: Ekvador in Kolumbija
Potopis
RTL
07:00
Točno ob sedmih
Dnevno-informativna oddaja
08:00
Točno ob osmih
Dnevno-informativna oddaja
RTL II
07:00
Staro šaro za denar: Mauro pri Tristanu
Reportaža
08:00
Staro šaro za denar: Mauro pri Thomasu
Reportaža
Super RTL
07:50
Pujsa Pepa: Preoblačenje
Risanka
08:00
Super krila
Risanka
Kabel 1
VOX
07:35
Na kraju zločina
Kriminalka
08:30
Na kraju zločina
Kriminalka
SAT 1
05:30
Jutranji program
Informativna oddaja
10:00
Opazovalna služba
Resničnostna TV
Pro7
07:30
V novem svetu
Humoristični
08:00
Veliki pokovci
Humoristični
3sat
07:30
Alpska panorama
Dnevno-informativna oddaja
08:00
Čas v sliki
Dnevno-informativna oddaja
n-tv
07:40
Teleborza
Informativna oddaja
08:00
Novice
Dnevno-informativna oddaja
TVE
06:30
Jutranji dnevnik
Dnevno-informativna oddaja
08:00
Čas za novice
Magazin
TV5MONDE
06:32
Dobro jutro
Magazin
08:00
Dnevnik Radia Kanada
Dnevno-informativna oddaja
Mediaset Italia
07:50
Šport
Drugi športi
08:19
Dnevni dnevnik
Napovedniki
Top TV
07:30
TV prodaja
TV prodaja
08:00
Brez komentarja
Informativna oddaja
PINK SI
EWTN
07:30
Avtentična učenost
Verska oddaja
08:00
V iskanju Shakespeara
Verska oddaja
Pink Plus
05:30
Novo jutro
Informativna oddaja
11:00
Premiera
Zabavna oddaja
Pink Zabava
07:08
Kursadžije
Humoristični
07:52
Tikajmo se
Zabavna oddaja
Pink World
Pink Reality
04:11
Kmetija: Izločanje
Resničnostna TV
08:08
Kmetija: Izbor služabnikov
Resničnostna TV
Pink Show
07:13
Dober večer, Srbija
Pogovorna oddaja
08:37
Na kratko S.S.
Zabavna oddaja
HGTV
07:00
Sanjski dom
Resničnostna TV
08:00
Na plažah po svetu
Resničnostna TV
Minimax
07:35
Geronimo Stilton
Risanka
08:00
Radovedni George
Risanka
OTO
Baby TV
07:30
Dobro jutro na Baby TV
Otroška oddaja
08:00
Začni svoj dan s prijatelji Baby TV
Otroška oddaja
Nickelodeon
07:25
Spuži Kvadratnik: Oklepne igre / Popust za starejše
Risanka
07:55
Spuži Kvadratnik: Spuži Dolgohlačnik/Larryjeva telovadnica
Risanka
Cartoon
07:45
Tiny Toons Looniverza: Smeh je pol zdravja
Risanka
08:23
Nove Looney Tunes: Pepelujs - 2. del
Risanka
Cartoonito
07:45
Grizzy in glodavčki
Risanka
08:00
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Risanka
JimJam
07:47
Bobi in Pika
Risanka
07:55
Ruff Ruff, Tweet in Dave
Risanka
Disney Channel
07:30
Phineas in Ferb
Risanka
07:55
Kiff
Animirani
Disney Junior
07:30
Super mucke
Risanka
08:00
Brina
Risanka
Nick Jr.
NickToons
07:30
Gromka hiša: Težave v kuhinji / Samotar prodaja
Risanka
07:55
Gromka hiša: Ugriz strahu / Gromke kosti
Risanka
RTL Kockica
07:46
Zagrebčanke in dečki
Zabavna oddaja
07:57
Crybabies
Risanka
Šport TV 1
07:00
Nogomet (M): Union Berlin - Bochum, Bundesliga
Nogomet
09:00
Motokros: MXGP, VN Portugalske, 1. dirka
Motokros
Šport TV 2
Šport TV 3
07:45
Motokros: MX2, VN Portugalske, 2. dirka
Avto-moto športi
08:45
Akcija
Ostalo
Arena Sport 1
07:00
NBA 2023/24 - Konferenčni polfinale: Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves / G2
Košarka
09:00
Oglaševalski program: Vaše zdravje, naša skrb
Svetovalna oddaja
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena eSport
07:00
Spored ni na voljo
Ostalo
09:00
Spored ni na voljo
Ostalo
Eurosport 1
07:00
Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 4. etapa: Acqui Terme - Andora (190Km)
Kolesarstvo
08:30
Konjeništvo: Preskakovanje ovir - Royal Windsor Horse Show
Konjeništvo
Eurosport 2
07:45
Plezanje (Ž): Finale, hitrostno plezanje, svetovni pokal, Salt Lake City
Ostalo
08:30
Lokostrelstvo: Sestavljeni lok, svetovni pokal, Šanghaj
Ostalo
Extreme TV
Motorvision+
Trace Sport
07:30
Sanjsko moštvo: Ragbi
Drugi športi
08:00
Karen v Monaku: Vodni športi
Magazin
Nautical Channel
07:00
Regata Route du Rhum: Pregled 2022
Jadranje
08:00
Barve Guadaloupeja
Drugi športi
Pink Folk 2
07:00
Glasba
Glasba
08:00
Glasba
Glasba
MTV 00s
05:00
Evropski hiti št. 1: Top 40
Glasba
08:00
Non-stop 2000
Glasba
CMC
06:00
Dobro jutro
Glasba
08:00
100 % glasbeni hiti
Glasba
Jugoton
07:00
Budilka
Glasba
09:00
Staro vs. novo
Glasba
Club MTV
07:00
100 % žurerski hiti
Glasba
12:00
Ponovimo klubske klasike
Glasba
MTV Hits
07:00
Non-stop hiti
Glasba
13:00
Non-stop hiti
Glasba
Trace Urban
06:00
Urbani zvoki
Glasba
12:00
Hiti brez prekinitev
Glasba
MTV 80s
07:00
80-ta za vedno
Glasba
11:00
Najboljše ljubezenske
Glasba
Mezzo
06:30
Klasična opera; J. P. Rameau: Potomci
Glasba
09:00
Intermezzo
Glasba
Pink Music
07:00
Glasba
Glasba
08:00
Glasba
Glasba
DM SAT
07:10
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Glasba
09:00
Marketing
Informativna oddaja
Pink Extra
Pink Folk
07:00
Glasba
Glasba
08:00
Glasba
Glasba
BEST TV
06:00
Best jutro
Glasba
10:00
Best dan
Glasba
Veseljak Golica
07:43
Jutranja budnica
Glasba
07:59
Novice Svet 24
Glasba
Tv8
07:30
Lepota in zdravje
TV prodaja
08:00
Prodajni hit tedna
TV prodaja
AKTUAL TV
07:11
Prebujamo se skupaj na Aktualu
Glasba
08:00
Novice Svet 24
Glasba
NET TV
07:00
Yugo izbor
Glasba
08:00
Gost Studia 1 in Jan Rajh
Pogovorna oddaja
Vaš kanal
Vitel
07:37
Govor na gori
Ostalo
07:58
Osvoboditev živali: Avokadova čokoladna krema
Kuharska oddaja
Ptujska TV
07:30
Glasbena osmica
Glasba
08:25
Žogarija
Otroška oddaja
SIP TV
TV As
RTS Maribor
VTV
BK TV
07:00
Videospoti
Glasba
08:00
Videospoti
Glasba
TV Celje
07:00
Video strani
Ostalo
09:00
Dogodki dneva
Informativna oddaja
Kanal 10 / Idea TV
TV Galeja HD
ePosavje TV
Exodus TV
Zdrava Televizija
07:49
Zgodbe palčka Malčka: Bik Drago
Naravoslovje
08:12
Bog ni ustvaril predatorjev
Ostalo
S-TV Skledar
Ljubljana TV
04:45
Ponovitev
Ostalo
08:00
Ponovitve najbolj gledanih oddaj
Ostalo
Arena TV
07:05
Glasba za dobro jutro
Glasba
09:00
Pravljica za dobro jutro: Bremenski mestni godci
Otroška oddaja
Oron TV
06:00
Videostrani
Ostalo
08:00
Videostrani
Ostalo
ETV HD
TV SLO 3
00:05
Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles
Notranje politična oddaja
08:00
20. redna seja Odbora za finance
Notranje politična oddaja
TV Koper Capodistria
Tele Maribor
07:00
Infokanal - TV Maribor
Infokanal
09:20
TV nakup
TV prodaja
HRT 1
07:10
Dobro jutro, Hrvaška
Informativna oddaja
08:00
Novice
Dnevno-informativna oddaja
HRT 2
07:50
Luanina kuhinja 3A
Kuharska oddaja
08:20
Spoznajmo najlepše francoske vrtove
Dokumentarni
HRT 3
07:43
Hej, Duggee
Animirani
07:51
Krcki: Številomat
Risanka
RTL 2 Hrvaška
07:50
Iščemo dom z Mirjano Mikulec
Resničnostna TV
08:30
Sodna dvorana
Resničnostna TV
OBN
07:40
Čarodej
Risanka
08:00
Babičina kuhinja
Kuharska oddaja
RT Srbija HD
06:05
Jutranji program
Informativna oddaja
08:00
Jutranji dnevnik
Dnevno-informativna oddaja
MNE
06:30
Jutranji program
Ostalo
10:00
Novice
Informativna oddaja
Al Jazeera Balkans
07:30
Arabci po svetu: Grafični oblikovalec in atomski fizik
Dokumentarni
08:30
Kontekst
Dnevno-informativna oddaja
Hayat
07:49
Tri sestre
Drama
08:40
Labeffective
Ostalo
BN TV 2
06:30
Dobro jutro, Republika Srbska
Informativna oddaja
09:30
Glas Amerike
Informativna oddaja
BBC News
07:30
Današnji poslovni svet
Gospodarstvo
07:55
Klik
Informativna oddaja
Sky News
07:00
Sky novice
Dnevno-informativna oddaja
08:00
Zajtrk
Informativna oddaja
RAI 1
07:15
Jutro Raiuno
Zabavna oddaja
08:00
Poročila
Dnevno-informativna oddaja
France 24
07:45
Svetovni trendi
Informativna oddaja
07:51
Žarišče
Informativna oddaja
ZDF
05:30
Jutranji magazin
Magazin
09:00
Danes ekspresno
Dnevno-informativna oddaja
ARD
05:30
Jutranji magazin
Zabavna oddaja
09:00
Dnevnik
Dnevno-informativna oddaja
RTL Hrvaška
07:20
Direktno
Informativna oddaja
08:00
Monk
Kriminalka
Russia Today
ORF 1
07:50
Wissper – šepetalka živalim: Tjulenj Simon v težavah
Risanka
08:00
Sam svoj mojster
Humoristični
ORF 2
RAI 2
07:15
Naj živi Rai 2!
Zabavna oddaja
08:00
... in naj živi Videobox
Zabavna oddaja
RAI 3
Duna World
Dom Kino
06:25
Trije bogataši in popek Zemlje
Animirani
08:00
Tovornjakarji
Ostalo
LH TV HD
07:00
LH morning
Pogovorna oddaja
12:00
LH day
Ostalo
Pink Koncert
07:00
Glasba
Glasba
08:00
Glasba
Glasba
Pink'n'Roll
07:00
Glasba
Glasba
08:00
Glasba
Glasba
Zdrava TV
07:50
Veganska ljudska kuhinja
Kuharska oddaja
08:03
Bog v tebi
Ostalo
ATM TV Kranjska Gora HD
07:00
Videostrani
Ostalo
08:00
Dnevne informacije in Destinacijski blok
Ostalo
Tv Ormož HD
1+1 International
06:00
Informativni program
Informativna oddaja
08:00
Informativni program
Informativna oddaja
Telecafe
06:40
Zorge
Drama
14:00
Tula - Tokarev
Dokumentarni
Vremya
06:00
Agent za nacionalno varnost
Kriminalka
09:45
Policaji. Kronike oddelka za raziskovanje umorov
Kriminalka
Muzika Pervogo
07:00
Musli
Glasba
10:00
Novice
Informativna oddaja
Karousel
07:30
Maša in medved
Risanka
08:30
Trio
Zabavna oddaja
TNT Music
OTV Valentino
07:30
Horoskop
Kontaktna oddaja
08:00
Poročila
Dnevno-informativna oddaja
Tring 7
Tring Max
06:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
08:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
Tring Tring
06:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
08:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
Tring Vizion+
06:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
08:00
Spored trenutno ni na voljo
Ostalo
Elta 2
FTV
06:45
Dobro jutro, BIH
Zabavna oddaja
08:00
Poročila
Dnevno-informativna oddaja
NTV IC Kakanj
RTRS
06:04
Jutranji program
Informativna oddaja
09:00
Jutranji dnevnik
Dnevno-informativna oddaja
O Kanal
07:45
Bojanina slaščičarska delavnica
Kuharska oddaja
08:15
Zapustitev kulta
Družboslovje
Jabuka (OTV)
07:30
Serbus Zagreb
Informativna oddaja
08:00
Zagrebancija
Informativna oddaja
Narodna TV
06:00
Glasbeni spoti
Glasba
18:00
Glasbeni spoti
Glasba
TV Jadran
07:15
Brez pardona
Informativna oddaja
08:10
TV-izložba
TV prodaja
Z1 Televizija
07:45
Napoved programa
Napovedniki
08:00
Jutro na Z1
Zabavna oddaja
Alfa TV
06:30
Dobro jutro vsako jutro
Magazin
08:30
Tisoč in ena noč
Drama
Alsat Macedonia
07:30
Jutranja oddaja
Pogovorna oddaja
08:00
Veliki izziv
Kontaktna oddaja
Sonce TV
07:00
Gremo na burek
Pogovorna oddaja
09:00
Makedonija prepeva
Glasba
Happy Reality 1
06:00
Novinci
Resničnostna TV
08:00
Novinci
Resničnostna TV
MTV 1
06:45
Makedonija zjutraj
Pogovorna oddaja
09:40
7 minut za zdravje
Izobraževalna oddaja
MTV 2
07:32
Gurman
Kuharska oddaja
08:00
Top poročila
Dnevno-informativna oddaja
Happy Reality 2
06:00
Novinci
Resničnostna TV
08:00
Novinci
Resničnostna TV
TV Sitel
06:45
Rad imam Makedonijo
Zabavna oddaja
10:00
Magazin
Pogovorna oddaja
Happy TV
06:00
Dobro jutro, Srbija
Zabavna oddaja
10:45
Ženitno posredovanje
Resničnostna TV
Vikom
KCN 1
07:40
Glasno in jasno
Notranje politična oddaja
08:40
Klub šampionov
Ostalo
KCN 2 (music)
TV Duga Novi sad
05:00
SMS pozdravi in čestitaj
Ostalo
08:00
Jutranji program
Ostalo
KCN 3 (svet+)
07:15
Glasbeni program
Glasba
09:30
Tom in Jerry
Animirani
BHT1
06:55
Jutro za vse
Zabavna oddaja
10:00
Poročila
Dnevno-informativna oddaja
Hema
RTCG 2
07:00
Košarka (M): Budućnost - Partizan, liga ABA
Košarka
08:30
Top 20
Glasba
SLON TV extra
06:25
Video strani
Ostalo
09:00
Video strani
Ostalo
TV Vijesti
06:30
Barve jutra
Ostalo
09:30
Studio moderna
TV prodaja
Televizija 24
07:00
Argument plus
Pogovorna oddaja
08:30
Analiza 24
Pogovorna oddaja
NON Stop
06:00
Nonstop
Glasba
08:00
Nonstop
Glasba
Hit TV
06:00
Glasbeni videospoti
Glasba
08:00
Glasbeni videospoti
Glasba
Dusk TV
07:33
Varuška 8: Dana DeArmond & Xander Corvus
Film
08:06
Obzorje 2
Film
Vivid Touch
07:41
Ko je zaposlena
Film
08:01
Masažna norost
Film
Sexation
Reality Kings TV
06:00
Film za odrasle
Film
08:00
Film za odrasle
Film
Morska obala
Tropski podvodni svet
Kamin
Arena Fight
07:00
Boks: Ekow Essuman - Chris Kongo
Boks
08:00
Boks: Arnold Khegai - Eduardo Baez
Boks
Arena Sport 4
07:00
MLB 2024: Minnesota Twins - Boston Red Sox
Ostalo
10:00
HNL 2023/24: Hajduk - Varaždin
Nogomet
Adria
Folx
06:00
Budilka
Glasba
08:00
Interaktiv
Glasba
One Adria
Curiosity Channel
07:46
Kelti: Neizpovedana zgodba: Skyfall
Dokumentarni
08:47
Pravi divji zahod: Razcvet in propad
Družboslovje
Kitchen TV
07:40
Šefica
Kuharska oddaja
08:00
Profesionalec
Kuharska oddaja
DOX TV
06:42
Ljubimca in despot
Biografija
08:20
Akvariji: Mračen hobi
Naravoslovje
Bloomberg Adria
07:30
Voditelji za Bloomberg Adria
Intervju
08:00
Na kratko
Intervju
Arena Sport 1 Premium
06:00
Premier League 2023/24: Chelsea - West Ham
Nogomet
08:00
Premier League 2023/24: Pregled 36. kroga
Nogomet
TV Prva Kick
07:40
Na tankem ledu
Ostalo
09:40
Mamilarji
Kriminalka
TV Prva Life
07:45
Kolo sreče
Drama
08:30
Delovna akcija
Zabavna oddaja
TV Prva Max
07:30
Na kavo z ...
Zabavna oddaja
08:30
Ekskluziv
Magazin
TV Prva Plus
07:30
Resnice in laži
Humoristični
09:00
Delovna akcija
Zabavna oddaja
TV Prva World
06:45
Ljubezenski recept
Romantičen
08:30
Istanbulska nevesta
Telenovela
B92
07:46
Kung fu panda
Risanka
08:11
Glasna hiša
Risanka
TV Prva Files
07:35
Noč neprijetnih resnic
Drama
08:25
Družinske skrivnosti
Drama
RTS 1
06:05
Jutranji program
Informativna oddaja
08:00
Jutranji dnevnik
Dnevno-informativna oddaja
RTS 2
07:31
Koncert za dobro jutro
Glasba
08:13
Sestavljanka
Kviz
PRVA Srbska TV
06:55
Jutro
Pogovorna oddaja
11:10
TV prodaja
TV prodaja
H2
07:30
Brad Meltzer dekodira: Fort Knox
Dokumentarni
08:15
Starodavni vesoljci: Preroki in prerokbe
Dokumentarni
BIR
FilmBox Premium
FilmBox Extra
07:25
Melodija ljubezni
Drama
08:55
Mongolski črv smrti
Akcija
FilmBox Stars
07:40
Veličastni Ambersonovi
Družinski
09:45
Amazing Grace
Dokumentarni
FilmBox Arthouse
07:10
Dan
Drama
08:30
Najmanjša predstava na svetu
Komedija
DocuBox
07:15
Ukradeni zakladi
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Glasba za dva: Izgubljeni indijski glasbeniki - Zahodna Bengalija
Dokumentarni
FashionBox
07:00
Moška moda
Moda
08:00
Ženska moda
Moda
FightBox
06:10
King of Kings - Grand Prix, 26.11.2022
Borilni športi
08:30
Superkombat Fighting Championship, 30.07.2016
Borilni športi
Gametoon
07:50
Cuphead
Ostalo
08:30
Cuphead
Ostalo
360 TuneBox
Erox
07:40
Telo ob telesu
Film
08:50
Seksualna srečanja
Film
Eroxxx
07:35
Pravljični vrt
Film
09:15
Domine
Film
Happy Puppy
07:42
Na igrišču
Ostalo
08:14
Na sprehodu
Ostalo
Dizi
07:00
Življenje je lepo, ko si zaljubljen
Telenovela
08:00
Kraljica noči
Telenovela
Planet Earth
07:10
Če bi bilo zgrajeno danes
Tehnika
08:03
Krvavi denar
Dokumentarni
Dog TV
06:00
Program za socializacijo in razvedrilo psov
Ostalo
08:00
Program za socializacijo in razvedrilo psov
Ostalo
FunBox
07:30
Foodie izkušnje: Filipini
Potopis
07:55
Redkeje prepotovana pot
Družboslovje
Družabni večer
Akcija (390 min)
23:30 - 06:00
Novice iz siol.net
Trendi
Slovenija je v finalu Evrovizije!
Trendi
Oblecite se kot Molly-Mae Hague, zvezdnica iz šova Otok ljubezni
Trendi
Dnevni horoskop: raki dobite dobre novice, kozoroge čaka sprememba
Trendi
Znaki horoskopa, ki za uspeh gredo preko trupel
Trendi
Ob Olginem vzdihovanju je Mihova domišljija podivjala #video
Trendi
Slovenska manekenka Ana Colja se je drugič poročila
Trendi
Nova generacija ozaveščenih jedcev
Trendi
Obleka Tyle na Met Gala je obnorela družbena omrežja #video