Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.














00:05
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - 3. krog
Tenis
00:37
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
00:57
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - 3. krog: [32] A. Kontaveit (Est) v C. Suárez (Esp)
Tenis
03:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [19] M. Rybáriková (Svk) - C. Wozniacki (Den) [2]
Tenis
05:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [1] Rafael Nadal (Esp) - D. Schwartzman (Arg) [24]
Tenis
07:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala
Tenis
09:00
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
09:15
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [3] G. Dimitrov (Bul) - N. Kyrgios (Aus) [17]
Tenis
11:15
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: D. Allertová (Cze) - E. Svitolina (Ukr) [4]
Tenis
14:15
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
14:40
Biatlon (M): Svetovni pokal - Antholz (Ita), skupinski start
Biatlon
15:30
Biatlon (Ž): Svetovni pokal - Antholz (Ita), skupinski start
Biatlon
15:55
Smučarski skoki: Svetovno prvenstvo - Oberstdorf (Nem), HS 235
Smučarski skoki
17:44
Alpsko smučanje (M): Svetovni pokal - Kitzbühel, Avstrija, slalom, 2. vožnja
Smučanje
18:30
Zimski športi: Destinacija Pyeongchang
Ostalo
19:01
Smučarski skoki: Svetovno prvenstvo - Oberstdorf (Nem), HS 235
Smučarski skoki
19:52
Eurosport novice
Ostalo
19:55
Minuta
Ostalo
20:00
Snooker: Masters - Finale: M. Allen (Nir) v K. Wilson (Eng)
Biljard
23:25
Eurosport novice
Ostalo
23:29
Minuta
Ostalo
23:35
Reli: Dakar 2018 - Povzetek
Avto-moto športi














































00:05
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - 3. krog
Tenis
00:37
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
00:57
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - 3. krog: [32] A. Kontaveit (Est) v C. Suárez (Esp)
Tenis
03:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [19] M. Rybáriková (Svk) - C. Wozniacki (Den) [2]
Tenis
05:00
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [1] Rafael Nadal (Esp) - D. Schwartzman (Arg) [24]
Tenis
09:00
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
09:15
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: [3] G. Dimitrov (Bul) - N. Kyrgios (Aus) [17]
Tenis
11:15
Tenis: Odprto prvenstvo Avstralije: Melbourne (Aus) - Osmina finala: D. Allertová (Cze) - E. Svitolina (Ukr) [4]
Tenis
14:15
Tenis: Game Schett and Mats
Tenis
14:40
Biatlon (M): Svetovni pokal - Antholz (Ita), skupinski start
Biatlon
15:30
Biatlon (Ž): Svetovni pokal - Antholz (Ita), skupinski start
Biatlon
15:55
Smučarski skoki: Svetovno prvenstvo - Oberstdorf (Nem), HS 235
Smučarski skoki
17:44
Alpsko smučanje (M): Svetovni pokal - Kitzbühel, Avstrija, slalom, 2. vožnja
Smučanje
18:30
Zimski športi: Destinacija Pyeongchang
Ostalo
19:01
Smučarski skoki: Svetovno prvenstvo - Oberstdorf (Nem), HS 235
Smučarski skoki
19:52
Eurosport novice
Ostalo
19:55
Minuta
Ostalo
20:00
Snooker: Masters - Finale: M. Allen (Nir) v K. Wilson (Eng)
Biljard
23:25
Eurosport novice
Ostalo
23:29
Minuta
Ostalo
23:35
Reli: Dakar 2018 - Povzetek
Avto-moto športi