Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.










































































01:00
Visokooktansko: Dnevnik z izleta
Avto-moto športi
02:45
Svetovno prvenstvo FIM Enduro: Velika nagrada Nemčije, Dahlen
Avto-moto športi
03:15
FIM Trial Svetovno prvenstvo: Velika nagrada Italije
Motokros
03:40
Svetovno prvenstvo FIM Enduro: Velika nagrada Argentine, Neuquen
Avto-moto športi
04:10
ADAC MX Masters 2018: Gaildorf, Nemčija
Avto-moto športi
05:05
Evropsko regionalno prvenstvo: Dirkališče Paul Ricard, Le Castellet, Francija
Avto-moto športi
05:30
Evropsko regionalno prvenstvo: Dirkališče Autodromo Vallelunga Piero Taruffi, Vallelunga, Italija
Avto-moto športi
06:00
Evropsko regionalno prvenstvo: Dirkališče Hungaroring, Budimpešta, Madžarska
Avto-moto športi
06:25
Evropsko regionalno prvenstvo: Dirkališče Red Bull Ring, Spielberg, Avstrija
Avto-moto športi
06:55
Evropsko regionalno prvenstvo: Dirkališče Enzo e Dino Ferrari, Imola, Italija
Avto-moto športi
07:15
Formula Regional evropsko prvenstvo: Dirkališče Circuit de Barcelona-Catalunya, Montmelo, Španija
Avto-moto športi
07:45
Formula Regional evropsko prvenstvo: Dirkališče Autodromo Internazionale del Mugello, Italija
Avto-moto športi
08:10
Formula Regional evropsko prvenstvo: Dirkališče Monza Eni Circuit, Monza, Italija
Avto-moto športi
08:40
Mednarodni GT Challenge: Dirkališče Spa-Francorchamps, Belgija
Avto-moto športi
09:25
Mednarodni GT Challenge: Dirkališče Kyalami Grand Prix Circuit, Južna Afrika
Avto-moto športi
10:15
Goodwood 2019: Obuditev
Avto-moto športi
17:45
Vzdržljivostna serija Blancpain GT: Dirkališče Spa-Francorchamps, Belgija
Avto-moto športi
18:55
Visokooktansko: Freestyle Moto Mayhem
Avto-moto športi
23:45
Vzdržljivostna serija Blancpain GT: Dirkališče Paul Ricard, Le Castellet, Francija
Avto-moto športi










00:04
Alpsko smučanje (M): Svetovni pokal - Beaver Creek (ZDA), veleslalom, 1. vožnja
Smučanje
00:49
Biatlon (M): Svetovni pokal - Ostersund (Šve), štafeta
Biatlon
01:35
Smučarski skoki: Svetovni pokal - Nizhny Tagil (Rus), HS 134
Smučarski skoki
03:00
Snooker: Prvenstvo ZK v Yorku, finale
Biljard
05:00
Biatlon (Ž): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
06:15
Biatlon (M): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
07:00
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
08:00
Smučarski tek (M): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
09:00
Teqball: Svetovno prvenstvo v Budimpešti, Madžarska, dvojice, finale
Ostalo
09:30
Snooker: Prvenstvo ZK v Yorku, finale
Biljard
11:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
12:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
13:00
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal, Norveška, skiatlon
Smučarski teki
14:00
Smučarski tek (M): Svetovni pokal, Norveška, skiatlon
Smučarski teki
15:00
Biatlon (Ž): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
16:15
Biatlon (M): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
17:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
18:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
19:00
Beaver Creek: Superveleslalom (M)
Smučanje
19:55
Eurosport novice
Ostalo
20:00
Beaver Creek: Smuk (M)
Smučanje
21:00
Eurosport novice
Ostalo
21:05
Alpsko smučanje: Veleslalom (M), 1. vožnja - Beaver Creek
Smučanje
21:45
Alpsko smučanje: Veleslalom (M), 2. vožnja - Beaver Creek
Smučanje
22:30
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
23:15
Smučarski tek (M): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki


00:04
Alpsko smučanje (M): Svetovni pokal - Beaver Creek (ZDA), veleslalom, 1. vožnja
Smučanje
00:49
Biatlon (M): Svetovni pokal - Ostersund (Šve), štafeta
Biatlon
01:35
Smučarski skoki: Svetovni pokal - Nizhny Tagil (Rus), HS 134
Smučarski skoki
03:00
Snooker: Prvenstvo ZK v Yorku, finale
Biljard
05:00
Biatlon (Ž): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
06:15
Biatlon (M): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
07:00
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
08:00
Smučarski tek (M): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
09:00
Teqball: Svetovno prvenstvo v Budimpešti, Madžarska, dvojice, finale
Ostalo
09:30
Snooker: Prvenstvo ZK v Yorku, finale
Biljard
11:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
12:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
13:00
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal, Norveška, skiatlon
Smučarski teki
14:00
Smučarski tek (M): Svetovni pokal, Norveška, skiatlon
Smučarski teki
15:00
Biatlon (Ž): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
16:15
Biatlon (M): Svetovni pokal v Östersundu, Švedska, štafeta
Biatlon
17:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
18:00
Smučarski skoki (M): Svetovni pokal, Rusija, HS 134
Smučarski skoki
19:00
Beaver Creek: Superveleslalom (M)
Smučanje
19:55
Eurosport novice
Ostalo
20:00
Beaver Creek: Smuk (M)
Smučanje
21:00
Eurosport novice
Ostalo
21:05
Alpsko smučanje: Veleslalom (M), 1. vožnja - Beaver Creek
Smučanje
21:45
Alpsko smučanje: Veleslalom (M), 2. vožnja - Beaver Creek
Smučanje
22:30
Smučarski tek (Ž): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki
23:15
Smučarski tek (M): Svetovni pokal v Lillehammerju, Norveška, štafeta
Smučarski teki