Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.




00:30
Britansko prvenstvo MSA Rallycross Rd 7 : Pemberey
Avto-moto športi
01:20
Svet motociklizma
Avto-moto športi
01:45
FIM nacionalni preizkus, Španija
Avto-moto športi
02:10
Nacionalen FIM motokros: Matterley Basin
Avto-moto športi
04:35
Mednarodna serija TCR: Zeijang
Avto-moto športi
05:50
FIA EP v dirkanju s tovornjaki, Jarama
Avto-moto športi
06:15
Vzdržljivostna serija Blancpain GT, najboljše
Avto-moto športi
07:00
FIA Svetovno vzdržljivostno prvenstvo vrhunci: Fuji 6 ur
Avto-moto športi
10:20
Vzdržljivostna serija V de V: Magny-Cours
Avto-moto športi
10:45
Mobil 1 - The Grid
Avto-moto športi
11:10
Evropski pokal Lotus: Zolder
Avto-moto športi
12:00
Ferrari Challenge v Evropi: Imola
Avto-moto športi
12:50
Supercar Challenge, GT& Prototype Izziv, dirkaški festival Spa
Avto-moto športi
13:15
Avto Mundial
Avto-moto športi
13:40
Caterham tekmovanje Veliki Britaniji, Silverstone
Avto-moto športi
14:30
Britansko prvenstvo MSA Rallycross Rd 7 : Pemberey
Avto-moto športi
15:20
Prvenstvo v reliju Manx: Rali otoka Man
Avto-moto športi
15:45
FIA EP v dirkanju s tovornjaki, Jarama
Avto-moto športi
16:10
Vzdržljivostna serija V de V: Magny-Cours
Avto-moto športi
16:35
Avto Mundial
Avto-moto športi
17:00
Vzdržljivostna serija Blancpain GT, najboljše
Avto-moto športi
17:50
Mobil 1 - The Grid
Avto-moto športi
18:15
Vrhunci Virgin Avstralija supercars prvenstva: Gold Coast
Avto-moto športi
21:35
Serija formula drift: Road Atlanta, GA
Avto-moto športi
22:00
Serija formula drift: Road Atlanta, GA
Avto-moto športi
22:25
Vzdržljivostna serija Blancpain GT, najboljše
Avto-moto športi
23:15
Leteči krog
Avto-moto športi
23:40
FIM nacionalni preizkus, Španija
Avto-moto športi












00:23
Eurosport novice
Ostalo
00:30
Supersport: Svetovno prvenstvo, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
01:00
Superbike: Svetovno prvenstvo - 2. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
01:25
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
03:00
Superbike: Svetovno prvenstvo v Jerezu de la Fronteri, Španija, 1. dirka
Avto-moto športi
03:30
Superbike: Svetovno prvenstvo v Jerezu de la Fronteri, Španija, 2. dirka
Avto-moto športi
04:00
Snooker: Home Nations Series v Barnsleyju, VB, finale
Biljard
07:19
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: ZDA - Anglija
Nogomet
08:29
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Četrtfinale, Liege (Bel)
Namizni tenis
10:32
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: ZDA - Anglija
Nogomet
11:23
Supersport: Svetovno prvenstvo, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
12:22
Superbike: Svetovno prvenstvo - 1. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
12:55
Superbike: Svetovno prvenstvo - 2. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
14:03
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
16:37
Dirkališčno kolesarstvo: Evropsko prvenstvo, Berlin (Nem)
Kolesarstvo
18:30
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: Španija - Iran
Nogomet
19:52
Eurosport novice
Ostalo
20:00
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
21:03
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: Nemčija - Brazilija
Nogomet
22:58
Eurosport novice
Ostalo
23:05
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Dvoboj za 3. mesto: Ma Long (Chn) v S. Gauzy (Fra)
Namizni tenis
23:52
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Finale: T. Boll (Ger) v D. Ovtcharov (Ger)
Namizni tenis






















































00:23
Eurosport novice
Ostalo
00:30
Supersport: Svetovno prvenstvo, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
01:00
Superbike: Svetovno prvenstvo - 2. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
01:25
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
03:00
Superbike: Svetovno prvenstvo v Jerezu de la Fronteri, Španija, 1. dirka
Avto-moto športi
03:30
Superbike: Svetovno prvenstvo v Jerezu de la Fronteri, Španija, 2. dirka
Avto-moto športi
04:00
Snooker: Home Nations Series v Barnsleyju, VB, finale
Biljard
07:19
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: ZDA - Anglija
Nogomet
08:29
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Četrtfinale, Liege (Bel)
Namizni tenis
10:32
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: ZDA - Anglija
Nogomet
11:23
Supersport: Svetovno prvenstvo, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
12:22
Superbike: Svetovno prvenstvo - 1. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
12:55
Superbike: Svetovno prvenstvo - 2. dirka, Jerez (Špa)
Avto-moto športi
14:03
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
16:37
Dirkališčno kolesarstvo: Evropsko prvenstvo, Berlin (Nem)
Kolesarstvo
18:30
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: Španija - Iran
Nogomet
19:52
Eurosport novice
Ostalo
20:00
Snooker: Odprto prvenstvo Anglije - Finale: R. O'Sullivan (Eng) v K. Wilson (Eng)
Biljard
21:03
Nogomet: U17 svetovni pokal - Četrtfinale: Nemčija - Brazilija
Nogomet
22:58
Eurosport novice
Ostalo
23:05
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Dvoboj za 3. mesto: Ma Long (Chn) v S. Gauzy (Fra)
Namizni tenis
23:52
Namizni tenis (M): Svetovni pokal - Finale: T. Boll (Ger) v D. Ovtcharov (Ger)
Namizni tenis