Kategorija Šport

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.






01:05
Mobil 1 - The Grid
Avto-moto športi
01:30
Virgin Avstralija supercars prvenstvo: Sandown
Avto-moto športi
04:45
Avto Mundial
Avto-moto športi
05:15
F4 prvenstvo Združenih držav: Pittsburgh
Avto-moto športi
05:30
Pokal Nemški Porsche Carrera: Sachsenring
Avto-moto športi
06:00
Mojstri ADAC GT, F4, TCR Nemčija: Sachsenring
Avto-moto športi
06:30
Mobil 1 - The Grid
Avto-moto športi
07:00
Južno Afriško GTC prvenstvo: Gauteng
Avto-moto športi
08:00
Vrhunci sprint serije Blancpain GT
Avto-moto športi
08:45
F4 prvenstvo Združenih držav: Pittsburgh
Avto-moto športi
09:00
Velika zgodovina 24 ur Le Mansa
Avto-moto športi
10:45
Svetovno superbike prvenstvo: Portimao, Portugalska
Motokros
11:45
FIM Supermoto Evropsko prvenstvo: Itaija
Motokros
12:00
Pokal Audi R8 LMS Azija: Ningbo, Kitajska
Avto-moto športi
12:30
Pokal Nemški Porsche Carrera: Sachsenring
Avto-moto športi
13:00
Mojstri ADAC GT, F4, TCR Nemčija: Sachsenring
Avto-moto športi
13:25
Irski reli: Lakelands, gozdni narodni reli
Avto-moto športi
14:00
Azijska TCR serija: Koreja
Avto-moto športi
15:00
Pokal Nemški Porsche Carrera: Sachsenring
Avto-moto športi
15:30
Mojstri ADAC GT, F4, TCR Nemčija: Sachsenring
Avto-moto športi
16:00
Prvenstvo Britanskega Porsche kluba: Silverstone mednarodni
Avto-moto športi
17:00
Irski reli: Lakelands, gozdni narodni reli
Avto-moto športi
17:30
Za vrati FIM MX: Nizozemska
Motokros
18:30
Najboljše FIA WRC: Reli Turčija
Avto-moto športi
19:30
Formula E cestne dirke
Avto-moto športi
20:00
Evropski pokal Lotus: Zolder
Avto-moto športi
20:50
Prvenstvo za pokal LMP3: Donington Park
Avto-moto športi
21:20
Pokal GT Velike Britanje, Donington Park VN
Avto-moto športi
21:50
GT4 European Serija: Nürburgring
Avto-moto športi
22:30
Najboljše FIA WRC: Reli Turčija
Avto-moto športi
23:30
Velika zgodovina 24 ur Le Mansa
Avto-moto športi






















































00:34
Namizni tenis: Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), finale mešanih dvojic
Namizni tenis
01:31
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
02:22
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
02:50
WATTS
Ostalo
03:01
WATTS
Ostalo
03:47
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
04:34
Kolesarstvo: Dirka po Franciji 2018, vrhunci
Kolesarstvo
05:25
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
06:22
Kolesarstvo: Giro 2018, vrhunci
Kolesarstvo
07:19
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
08:16
WATTS
Ostalo
08:33
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
09:05
Namizni tenis (Ž): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
09:57
Olimpijske igre: Legende živijo naprej, C. Hugues (Kan)
Ostalo
10:28
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
11:28
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
11:59
Kanu: Super pokal - Barnaul (Rus), Sprint
Ostalo
13:44
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
14:46
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Coppa Sabatini
Kolesarstvo
15:30
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
17:33
Olimpijske igre: Dežele legend, namizni tenis na Kitajskem
Ostalo
18:10
Namizni tenis (Ž): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), četrtfinale
Namizni tenis
20:10
Eurosport novice
Ostalo
20:23
Kolesarstvo: Giro 2018, vrhunci
Kolesarstvo
21:20
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
22:13
WATTS
Ostalo
22:30
Reli; Reli ERC, PZM reli na Poljskem, 1. dan
Avto-moto športi
22:55
Eurosport novice
Ostalo
23:05
Nogomet: MLS - 30. krog: New York Red Bulls v Toronto FC
Nogomet












00:34
Namizni tenis: Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), finale mešanih dvojic
Namizni tenis
01:31
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
02:22
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
02:50
WATTS
Ostalo
03:01
WATTS
Ostalo
03:47
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
04:34
Kolesarstvo: Dirka po Franciji 2018, vrhunci
Kolesarstvo
05:25
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
06:22
Kolesarstvo: Giro 2018, vrhunci
Kolesarstvo
07:19
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
08:16
WATTS
Ostalo
08:33
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
09:05
Namizni tenis (Ž): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
09:57
Olimpijske igre: Legende živijo naprej, C. Hugues (Kan)
Ostalo
10:28
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
11:28
Olimpijske igre: Dežele legend, judo na Japonskem
Ostalo
11:59
Kanu: Super pokal - Barnaul (Rus), Sprint
Ostalo
13:44
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
14:46
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Coppa Sabatini
Kolesarstvo
15:30
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
17:33
Olimpijske igre: Dežele legend, namizni tenis na Kitajskem
Ostalo
18:10
Namizni tenis (Ž): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), četrtfinale
Namizni tenis
20:10
Eurosport novice
Ostalo
20:23
Kolesarstvo: Giro 2018, vrhunci
Kolesarstvo
21:20
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
22:13
WATTS
Ostalo
22:30
Reli; Reli ERC, PZM reli na Poljskem, 1. dan
Avto-moto športi
22:55
Eurosport novice
Ostalo
23:05
Nogomet: MLS - 30. krog: New York Red Bulls v Toronto FC
Nogomet




















01:05
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
01:57
Namizni tenis: Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), finale mešanih dvojic
Namizni tenis
03:00
Kolesarstvo: Dirka po Franciji 2018, vrhunci
Kolesarstvo
03:50
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
04:40
WATTS
Ostalo
05:15
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
06:08
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
07:05
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
08:32
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
09:36
Konjeništvo: FEI svetovne konjeniške igre - Tryon (ZDA), preskakovanje ovir
Konjeništvo
10:28
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
11:25
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
12:28
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
13:25
Konjeništvo: FEI svetovne konjeniške igre - Tryon (ZDA), preskakovanje ovir
Konjeništvo
14:21
Nogomet: Bundesliga, 3. krog: VfB Stuttgart v Fortuna Düsseldorf
Nogomet
15:20
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: TSG 1899 Hoffenheim v Borussia Dortmund
Nogomet
17:30
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: Hertha Berlin v Borussia M’gladbach
Nogomet
18:25
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: FC Schalke 04 v FC Bayern Munich
Nogomet
20:30
Judo: Svetovno prvenstvo - Baku (Aze), 3. dan
Borilni športi
21:44
Eurosport novice
Ostalo
21:49
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
22:45
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), četrtfinale
Namizni tenis
23:27
Eurosport novice
Ostalo
23:33
Reli; Reli ERC, PZM reli na Poljskem, 1. dan
Avto-moto športi
















01:05
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
01:57
Namizni tenis: Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), finale mešanih dvojic
Namizni tenis
03:00
Kolesarstvo: Dirka po Franciji 2018, vrhunci
Kolesarstvo
03:50
Kolesarstvo: La Vuelta, vrhunci 2018
Kolesarstvo
04:40
WATTS
Ostalo
05:15
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
06:08
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
07:05
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
08:32
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
09:36
Konjeništvo: FEI svetovne konjeniške igre - Tryon (ZDA), preskakovanje ovir
Konjeništvo
10:28
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), šestnajstina finala
Namizni tenis
11:25
Skakanje v vodo s pečine: World Series - Mostar (Bih)
Ostalo
12:28
Olimpijske igre: Hiša slavnih, najboljši kolesarji
Ostalo
13:25
Konjeništvo: FEI svetovne konjeniške igre - Tryon (ZDA), preskakovanje ovir
Konjeništvo
14:21
Nogomet: Bundesliga, 3. krog: VfB Stuttgart v Fortuna Düsseldorf
Nogomet
15:20
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: TSG 1899 Hoffenheim v Borussia Dortmund
Nogomet
17:30
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: Hertha Berlin v Borussia M’gladbach
Nogomet
18:25
Nogomet: Bundesliga, 4. krog: FC Schalke 04 v FC Bayern Munich
Nogomet
20:30
Judo: Svetovno prvenstvo - Baku (Aze), 3. dan
Borilni športi
21:44
Eurosport novice
Ostalo
21:49
Kolesarstvo: UCI evropska turneja - Eurométropole Tour
Kolesarstvo
22:45
Namizni tenis (M): Evropsko prvenstvo - Alicante (Špa), četrtfinale
Namizni tenis
23:27
Eurosport novice
Ostalo
23:33
Reli; Reli ERC, PZM reli na Poljskem, 1. dan
Avto-moto športi