Kategorija dokumentarni

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.


00:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Dogtooth tun
Poljudnoznanstvena oddaja
00:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
00:45
Strelska ulica: Zamenjati prestavo
Poljudnoznanstvena oddaja
01:05
Strelska ulica: Igre
Poljudnoznanstvena oddaja
01:30
Sasquatch - gorjan: Ujeti v past
Reportaža
01:50
Sasquatch - gorjan: Jelen v državi Idaho
Reportaža
02:15
Lovec s harpuno: Tito in žuželke
Reportaža
02:35
Lovec s harpuno
Reportaža
03:00
All Angles: pokal Challenge, 3. izločitveni krog
Reportaža
03:20
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 1. krog
Reportaža
04:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Dogtooth tun
Poljudnoznanstvena oddaja
04:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
05:15
Strelska ulica: Zamenjati prestavo
Poljudnoznanstvena oddaja
05:35
Strelska ulica: Igre
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
06:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
06:45
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
07:05
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
07:30
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
07:50
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
08:15
Lovec s harpuno
Reportaža
08:35
Lovec s harpuno
Reportaža
09:00
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
09:20
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
10:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
10:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
11:15
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
11:35
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
12:00
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
12:20
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
12:45
Lovec s harpuno
Reportaža
13:05
Lovec s harpuno
Reportaža
13:30
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
13:50
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
15:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
15:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
15:45
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
16:05
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
16:30
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
16:50
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
17:15
Lovec s harpuno
Reportaža
17:35
Lovec s harpuno
Reportaža
18:00
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
18:20
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
19:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
19:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
20:15
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
20:35
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
21:20
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
21:45
Lovec s harpuno
Reportaža
22:05
Lovec s harpuno
Reportaža
22:30
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
22:50
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža








































00:25
Skladiščne vojne: Sreča je topla laserska pištola
Ostalo
02:40
Izgubljeni dokazi: Bitka za Berlin
Zgodovina
03:20
Zastavljalnica: Skrivnostni klicatelj
Ostalo
03:40
Zastavljalnica: Igra mečev
Ostalo
04:05
Zastavljalnica: Poštna zmešnjava
Ostalo
04:25
Skladiščne vojne: Kupčije v Arcadii
Ostalo
04:50
Skladiščne vojne: Lancastrski lev
Ostalo
05:15
Skladiščne vojne: Maryjin nakup
Ostalo
05:35
Skladiščne vojne: Gremo na dražbo!
Ostalo
06:00
Peta prestava
Tehnika
06:40
Avtoobnova: Najboljši trenutki: Pravi klasiki
Tehnika
07:00
Zastavljalnica: Vroči rokenrol
Ostalo
07:20
Zastavljalnica: Avtomobilčki sreče
Ostalo
07:40
Zastavljalnica: Jahači zastavljalnice
Ostalo
08:00
Ljudje iz močvirja: Zlom
Ostalo
08:55
Gorjani: Nič ne gre v nič
Ostalo
09:50
Zastavljalnica: Pod pritiskom
Ostalo
10:15
Zastavljalnica: Pred davnimi časi
Ostalo
10:45
Zastavljalnica: Dvigni sidro!
Ostalo
11:10
Zastavljalnica: Strokovnjak za zastavljanje in fliper
Ostalo
11:35
Zastavljalnica: Kovanje
Ostalo
12:05
Ameriški nabiralci: Temeljito nabiranje
Ostalo
13:00
Skladiščne vojne: Končni obračun ob sončnem zahodu
Ostalo
13:30
Skladiščne vojne: Oče zna najbolje
Ostalo
13:55
Skladiščne vojne: Debela gospa se ogreva
Ostalo
14:25
Skladiščne vojne: Začenja se dražba!
Ostalo
14:50
Skladiščne vojne: Soočenje v centru
Ostalo
15:15
Skovano v ognju: Odrešitev
Tehnika
17:10
Tovornjakarji na ledeni cesti: Primeren led
Ostalo
18:10
Skladiščne vojne: Lancastrski lev
Ostalo
18:35
Skladiščne vojne: Maryjin nakup
Ostalo
19:05
Ameriški nabiralci: Same težave
Ostalo
20:00
Zastavljalnica: Legenda roka
Ostalo
20:30
Skladiščne vojne: Vrednost lutk
Ostalo
21:00
Skrivnostni nabiralci: Kušni me na sekiro
Ostalo
22:00
Ameriški nabiralci: Betonska džungla
Ostalo
23:00
Gorjani: Majhna verjetnost
Ostalo
23:55
Zastavljalnica: Legenda roka
Ostalo






00:25
Skladiščne vojne: Sreča je topla laserska pištola
Ostalo
02:40
Izgubljeni dokazi: Bitka za Berlin
Zgodovina
03:20
Zastavljalnica: Skrivnostni klicatelj
Ostalo
03:40
Zastavljalnica: Igra mečev
Ostalo
04:05
Zastavljalnica: Poštna zmešnjava
Ostalo
04:25
Skladiščne vojne: Kupčije v Arcadii
Ostalo
04:50
Skladiščne vojne: Lancastrski lev
Ostalo
05:15
Skladiščne vojne: Maryjin nakup
Ostalo
05:35
Skladiščne vojne: Gremo na dražbo!
Ostalo
06:00
Peta prestava
Tehnika
06:40
Avtoobnova: Najboljši trenutki: Pravi klasiki
Tehnika
07:00
Zastavljalnica: Vroči rokenrol
Ostalo
07:20
Zastavljalnica: Avtomobilčki sreče
Ostalo
07:40
Zastavljalnica: Jahači zastavljalnice
Ostalo
08:00
Ljudje iz močvirja: Zlom
Ostalo
08:55
Gorjani: Nič ne gre v nič
Ostalo
09:50
Zastavljalnica: Pod pritiskom
Ostalo
10:15
Zastavljalnica: Pred davnimi časi
Ostalo
10:45
Zastavljalnica: Dvigni sidro!
Ostalo
11:10
Zastavljalnica: Strokovnjak za zastavljanje in fliper
Ostalo
11:35
Zastavljalnica: Kovanje
Ostalo
12:05
Ameriški nabiralci: Temeljito nabiranje
Ostalo
13:00
Skladiščne vojne: Končni obračun ob sončnem zahodu
Ostalo
13:30
Skladiščne vojne: Oče zna najbolje
Ostalo
13:55
Skladiščne vojne: Debela gospa se ogreva
Ostalo
14:25
Skladiščne vojne: Začenja se dražba!
Ostalo
14:50
Skladiščne vojne: Soočenje v centru
Ostalo
15:15
Skovano v ognju: Odrešitev
Tehnika
17:10
Tovornjakarji na ledeni cesti: Primeren led
Ostalo
18:10
Skladiščne vojne: Lancastrski lev
Ostalo
18:35
Skladiščne vojne: Maryjin nakup
Ostalo
19:05
Ameriški nabiralci: Same težave
Ostalo
20:00
Zastavljalnica: Legenda roka
Ostalo
20:30
Skladiščne vojne: Vrednost lutk
Ostalo
21:00
Skrivnostni nabiralci: Kušni me na sekiro
Ostalo
22:00
Ameriški nabiralci: Betonska džungla
Ostalo
23:00
Gorjani: Majhna verjetnost
Ostalo
23:55
Zastavljalnica: Legenda roka
Ostalo














































































00:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Dogtooth tun
Poljudnoznanstvena oddaja
00:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
00:45
Strelska ulica: Zamenjati prestavo
Poljudnoznanstvena oddaja
01:05
Strelska ulica: Igre
Poljudnoznanstvena oddaja
01:30
Sasquatch - gorjan: Ujeti v past
Reportaža
01:50
Sasquatch - gorjan: Jelen v državi Idaho
Reportaža
02:15
Lovec s harpuno: Tito in žuželke
Reportaža
02:35
Lovec s harpuno
Reportaža
03:00
All Angles: pokal Challenge, 3. izločitveni krog
Reportaža
03:20
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 1. krog
Reportaža
04:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Dogtooth tun
Poljudnoznanstvena oddaja
04:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
05:15
Strelska ulica: Zamenjati prestavo
Poljudnoznanstvena oddaja
05:35
Strelska ulica: Igre
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
06:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
06:45
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
07:05
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
07:30
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
07:50
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
08:15
Lovec s harpuno
Reportaža
08:35
Lovec s harpuno
Reportaža
09:00
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
09:20
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
10:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
10:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
11:15
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
11:35
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
12:00
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
12:20
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
12:45
Lovec s harpuno
Reportaža
13:05
Lovec s harpuno
Reportaža
13:30
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
13:50
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
15:00
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
15:20
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
15:45
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
16:05
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
16:30
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
16:50
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
17:15
Lovec s harpuno
Reportaža
17:35
Lovec s harpuno
Reportaža
18:00
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
18:20
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža
19:30
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Kalifornijski velikousti brancin
Poljudnoznanstvena oddaja
19:50
Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun z območja Georges Bank
Poljudnoznanstvena oddaja
20:15
Strelska ulica: Nočna tekma
Poljudnoznanstvena oddaja
20:35
Strelska ulica: Kavbojska akcija
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Sasquatch - gorjan: Predstava
Reportaža
21:20
Sasquatch - gorjan: Lov gorskega človeka
Reportaža
21:45
Lovec s harpuno
Reportaža
22:05
Lovec s harpuno
Reportaža
22:30
All Angles: pokal Challenge, izločilni boji, 2. krog
Reportaža
22:50
All Angles: pokal Challenge, krog prvenstva
Reportaža










































00:55
Ujeti tihotapca: Letališče JFK: Skriti heroin
Družboslovje
01:50
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
02:35
Priprave na konec sveta: Biti pripravljen, ne prestrašen
Družboslovje
03:20
Gradbeno območje: Ekstremen helikopter
Tehnika
03:45
Brain Games: Vzorci
Poljudnoznanstvena oddaja
04:10
Priprave na konec sveta: Biti pripravljen, ne prestrašen
Družboslovje
04:55
Gradbeno območje: Ekstremen helikopter
Tehnika
05:15
Brain Games: Vzorci
Poljudnoznanstvena oddaja
05:35
Sekunde od katastrofe: Münchenski pokol
Reportaža
06:00
Živi svobodno ali umri: Narasle vode
Družboslovje
06:45
Sekunde od katastrofe: Bomba v Oklahoma Cityju
Reportaža
07:10
Otok brez zakonov: Preluknjane cevi
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Otok brez zakonov: Hudičev klub
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Znanost o neumnosti
Tehnika
09:15
Znanost o neumnosti
Tehnika
09:40
Naravne katastrofe: Potres
Naravoslovje
10:35
Vdor v sistem: Razkritje sleparjev
Poljudnoznanstvena oddaja
10:55
Ulični genij: Ekstremna vročina
Družboslovje
11:15
Možje na reki Jukon: Tvegana plovba
Poljudnoznanstvena oddaja
12:10
Živi svobodno ali umri: Čas za lov
Družboslovje
13:05
Zvezdni pogovori: Mars 1
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Zvezdni pogovori: Chris Hadfield
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Otok brez zakonov: Obramba pred plenilci
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Otok brez zakonov: Na lovu
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Veliko, večje, največje: Kupola
Ostalo
18:05
Znanost o neumnosti
Tehnika
18:30
Znanost o neumnosti
Tehnika
19:00
Znano vesolje: Zvezdne nevihte
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Znano vesolje: V ekstreme
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
ExoMars: Iskanje življenja
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Tista čudna krogla: Preživetje
Naravoslovje
23:00
Zvezdni pogovori: Hope Solo
Poljudnoznanstvena oddaja




















00:55
Ujeti tihotapca: Letališče JFK: Skriti heroin
Družboslovje
01:50
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
02:35
Priprave na konec sveta: Biti pripravljen, ne prestrašen
Družboslovje
03:20
Gradbeno območje: Ekstremen helikopter
Tehnika
03:45
Brain Games: Vzorci
Poljudnoznanstvena oddaja
04:10
Priprave na konec sveta: Biti pripravljen, ne prestrašen
Družboslovje
04:55
Gradbeno območje: Ekstremen helikopter
Tehnika
05:15
Brain Games: Vzorci
Poljudnoznanstvena oddaja
05:35
Sekunde od katastrofe: Münchenski pokol
Reportaža
06:00
Živi svobodno ali umri: Narasle vode
Družboslovje
06:45
Sekunde od katastrofe: Bomba v Oklahoma Cityju
Reportaža
07:10
Otok brez zakonov: Preluknjane cevi
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Otok brez zakonov: Hudičev klub
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Znanost o neumnosti
Tehnika
09:15
Znanost o neumnosti
Tehnika
09:40
Naravne katastrofe: Potres
Naravoslovje
10:35
Vdor v sistem: Razkritje sleparjev
Poljudnoznanstvena oddaja
10:55
Ulični genij: Ekstremna vročina
Družboslovje
11:15
Možje na reki Jukon: Tvegana plovba
Poljudnoznanstvena oddaja
12:10
Živi svobodno ali umri: Čas za lov
Družboslovje
13:05
Zvezdni pogovori: Mars 1
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Zvezdni pogovori: Chris Hadfield
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Otok brez zakonov: Obramba pred plenilci
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Otok brez zakonov: Na lovu
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Veliko, večje, največje: Kupola
Ostalo
18:05
Znanost o neumnosti
Tehnika
18:30
Znanost o neumnosti
Tehnika
19:00
Znano vesolje: Zvezdne nevihte
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Znano vesolje: V ekstreme
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
ExoMars: Iskanje življenja
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Tista čudna krogla: Preživetje
Naravoslovje
23:00
Zvezdni pogovori: Hope Solo
Poljudnoznanstvena oddaja