Kategorija dokumentarni

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.










02:24
Čudežni um: Vpogled v vrtoglavico
Naravoslovje
02:57
Čudežni um: Naši čuti
Naravoslovje
03:54
Čudežni um: Kako naši čuti komunicirajo
Naravoslovje
04:57
Čudežni um: Poskus z vonjem
Naravoslovje
05:27
Čudežni um: Iluzija z jezikom
Naravoslovje
06:09
Iznajdljivi izdelki: Mlad dinozaver
Poljudnoznanstvena oddaja
06:12
Iznajdljivi izdelki: Mišlon
Poljudnoznanstvena oddaja
06:18
Iznajdljivi izdelki: Mehka riba
Poljudnoznanstvena oddaja
06:54
Siesta Z: David in Goljat, Prva Samuelova knjiga
Umetnost
07:48
Elektrika s Smorphom: Zvočna vezja
Poljudnoznanstvena oddaja
07:54
Elektrika s Smorphom: Zgodba o duhu
Poljudnoznanstvena oddaja
09:51
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
09:54
Veseli norčki: Katedrale
Poljudnoznanstvena oddaja
10:21
Bombastična matematika: Kocka
Poljudnoznanstvena oddaja
10:24
Bombastična matematika: Krogi
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Živalski mladički: Ogrožene vrste
Naravoslovje
11:24
Iznajdljivi izdelki: Mlad dinozaver
Poljudnoznanstvena oddaja
11:27
Iznajdljivi izdelki: Mišlon
Poljudnoznanstvena oddaja
11:30
Izum na kvadrat: Igračka za konje
Tehnika
11:51
Iznajdljivi izdelki: Pasja lutkica
Poljudnoznanstvena oddaja
11:54
Iznajdljivi izdelki: Leteči ligenj
Poljudnoznanstvena oddaja
12:27
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
12:30
Vsevedneži: Zakaj je čokolada tako okusna?
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Operacija Au!: Izjemne obrvi
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Operacija Au! Poskusi to doma: Membrane
Poljudnoznanstvena oddaja
14:15
Premagati svet v enem tednu: Japonska 5. dan
Družboslovje
14:30
Vsevedneži: Lahko sluz razmišlja?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:33
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:36
Vsevedneži: Zakaj je čokolada tako okusna?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:39
Mladi veleumi: Neprebojna obleka
Poljudnoznanstvena oddaja
15:33
Izum na kvadrat: Toplotne kamere
Tehnika
15:54
Veseli norčki: Banket
Poljudnoznanstvena oddaja
15:57
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
16:27
Bombastična matematika: Kocka
Poljudnoznanstvena oddaja
16:30
Psi z izjemnimi službami: Partnerji
Poljudnoznanstvena oddaja
17:18
Znanstvena eksplozija: Dvigni se!
Poljudnoznanstvena oddaja
17:21
Znanstvena eksplozija: Ericove medvedje šape
Poljudnoznanstvena oddaja
17:24
Znanstvena eksplozija: Barva vročine
Poljudnoznanstvena oddaja
17:30
Živalski mladički: Grdi, a prikupni
Naravoslovje
17:54
Iznajdljivi izdelki: Smešna naprstna lutka
Poljudnoznanstvena oddaja
17:57
Iznajdljivi izdelki: Skodelica s krili
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Rešitelji živali: Enooka mačka
Naravoslovje
19:00
Neverjetni živalski prijatelji: Reševanje
Naravoslovje
19:48
Živalski anarhisti: Smrtonosna gosenica
Poljudnoznanstvena oddaja
19:51
Živalski anarhisti: Strmoglavci in hud starejši brat
Poljudnoznanstvena oddaja
19:54
Živalski anarhisti: Past jama
Poljudnoznanstvena oddaja
20:21
Živalski anarhisti: Molji in njihovi zelo počasni gostitelji
Poljudnoznanstvena oddaja
20:24
Živalski anarhisti: Obramba hrošča prasketača
Poljudnoznanstvena oddaja
20:51
Živalski anarhisti: Politika v svetu mravelj
Poljudnoznanstvena oddaja
20:54
Živalski anarhisti: Zelo lepa past za žuželke
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Lahko računalnik napiše uspešen muzikal?: Android Lloyd Webber
Umetnost
22:00
Lahko računalnik napiše uspešen muzikal?: Digitalna predstava
Umetnost
23:00
Vzpon žensk: Moč
Družboslovje


























































00:25
Zastavljalnica: Ognjena zastavljalnica
Ostalo
01:15
Skladiščne vojne: Avstrijec v Perrisu
Ostalo
01:40
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Skrivnosti zapuščenih krajev
Zgodovina
02:35
Ross Kemp: Lovec na potopljene zaklade: Trgovinska vojna
Ostalo
03:45
Stroji, ki so zgradili svet: Telefonske vojne
Tehnika
04:30
Skovano v ognju: Rokoborski boj
Tehnika
05:15
Izgubljeno zlato druge svetovne vojne: Preboj
Zgodovina
07:50
Zastavljalnica: Naj se žurka nadaljuje
Ostalo
08:20
Zastavljalnica: Zviti blatniki
Ostalo
08:50
Skovano v ognju: Arktična kovačnica
Tehnika
09:45
Skovano v ognju: Bitka v državljanski vojni
Tehnika
10:40
Skladiščne vojne: Starec in pohod
Ostalo
11:10
Stroji, ki so zgradili svet: Telefonske vojne
Tehnika
12:05
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Izredni inženirski podvigi
Zgodovina
13:00
Skladiščne vojne: Ne tako lahki v sedlu
Ostalo
13:25
Ko se velike stvari zalomijo: Človek proti stroju
Družboslovje
14:25
Starodavni vesoljci: Nezemljani in zvezdna vrata
Poljudnoznanstvena oddaja
15:20
Igrače, ki so zgradile svet: Vojne avtomobilčkov
Družboslovje
16:15
Skovano v ognju: Tizona El Cida
Tehnika
18:10
Skladiščne vojne: Kralj oranžnega piščanca
Ostalo
18:40
Skladiščne vojne: Lego enota
Ostalo
20:05
Prekletstvo Skinwalkerjevega ranča: Tic Tac 2
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Zastavljalnica: Nepredvidljivo
Ostalo
22:00
Hrana, ki je zgradila svet: Ameriški sir
Družboslovje
23:00
Sodobni čudeži: Hrana: Prihodnost hrane
Družboslovje
23:55
Skovano v ognju: Premagati sodnike: Srednjeveški časi
Tehnika








00:25
Zastavljalnica: Ognjena zastavljalnica
Ostalo
01:15
Skladiščne vojne: Avstrijec v Perrisu
Ostalo
01:40
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Skrivnosti zapuščenih krajev
Zgodovina
02:35
Ross Kemp: Lovec na potopljene zaklade: Trgovinska vojna
Ostalo
03:45
Stroji, ki so zgradili svet: Telefonske vojne
Tehnika
04:30
Skovano v ognju: Rokoborski boj
Tehnika
05:15
Izgubljeno zlato druge svetovne vojne: Preboj
Zgodovina
07:50
Zastavljalnica: Naj se žurka nadaljuje
Ostalo
08:20
Zastavljalnica: Zviti blatniki
Ostalo
08:50
Skovano v ognju: Arktična kovačnica
Tehnika
09:45
Skovano v ognju: Bitka v državljanski vojni
Tehnika
10:40
Skladiščne vojne: Starec in pohod
Ostalo
11:10
Stroji, ki so zgradili svet: Telefonske vojne
Tehnika
12:05
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Izredni inženirski podvigi
Zgodovina
13:00
Skladiščne vojne: Ne tako lahki v sedlu
Ostalo
13:25
Ko se velike stvari zalomijo: Človek proti stroju
Družboslovje
14:25
Starodavni vesoljci: Nezemljani in zvezdna vrata
Poljudnoznanstvena oddaja
15:20
Igrače, ki so zgradile svet: Vojne avtomobilčkov
Družboslovje
16:15
Skovano v ognju: Tizona El Cida
Tehnika
18:10
Skladiščne vojne: Kralj oranžnega piščanca
Ostalo
18:40
Skladiščne vojne: Lego enota
Ostalo
20:05
Prekletstvo Skinwalkerjevega ranča: Tic Tac 2
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Zastavljalnica: Nepredvidljivo
Ostalo
22:00
Hrana, ki je zgradila svet: Ameriški sir
Družboslovje
23:00
Sodobni čudeži: Hrana: Prihodnost hrane
Družboslovje
23:55
Skovano v ognju: Premagati sodnike: Srednjeveški časi
Tehnika






02:24
Čudežni um: Vpogled v vrtoglavico
Naravoslovje
02:57
Čudežni um: Naši čuti
Naravoslovje
03:54
Čudežni um: Kako naši čuti komunicirajo
Naravoslovje
04:57
Čudežni um: Poskus z vonjem
Naravoslovje
05:27
Čudežni um: Iluzija z jezikom
Naravoslovje
06:09
Iznajdljivi izdelki: Mlad dinozaver
Poljudnoznanstvena oddaja
06:12
Iznajdljivi izdelki: Mišlon
Poljudnoznanstvena oddaja
06:18
Iznajdljivi izdelki: Mehka riba
Poljudnoznanstvena oddaja
06:54
Siesta Z: David in Goljat, Prva Samuelova knjiga
Umetnost
07:48
Elektrika s Smorphom: Zvočna vezja
Poljudnoznanstvena oddaja
07:54
Elektrika s Smorphom: Zgodba o duhu
Poljudnoznanstvena oddaja
09:51
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
09:54
Veseli norčki: Katedrale
Poljudnoznanstvena oddaja
10:21
Bombastična matematika: Kocka
Poljudnoznanstvena oddaja
10:24
Bombastična matematika: Krogi
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Živalski mladički: Ogrožene vrste
Naravoslovje
11:24
Iznajdljivi izdelki: Mlad dinozaver
Poljudnoznanstvena oddaja
11:27
Iznajdljivi izdelki: Mišlon
Poljudnoznanstvena oddaja
11:30
Izum na kvadrat: Igračka za konje
Tehnika
11:51
Iznajdljivi izdelki: Pasja lutkica
Poljudnoznanstvena oddaja
11:54
Iznajdljivi izdelki: Leteči ligenj
Poljudnoznanstvena oddaja
12:27
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
12:30
Vsevedneži: Zakaj je čokolada tako okusna?
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Operacija Au!: Izjemne obrvi
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Operacija Au! Poskusi to doma: Membrane
Poljudnoznanstvena oddaja
14:15
Premagati svet v enem tednu: Japonska 5. dan
Družboslovje
14:30
Vsevedneži: Lahko sluz razmišlja?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:33
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:36
Vsevedneži: Zakaj je čokolada tako okusna?
Poljudnoznanstvena oddaja
14:39
Mladi veleumi: Neprebojna obleka
Poljudnoznanstvena oddaja
15:33
Izum na kvadrat: Toplotne kamere
Tehnika
15:54
Veseli norčki: Banket
Poljudnoznanstvena oddaja
15:57
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
16:27
Bombastična matematika: Kocka
Poljudnoznanstvena oddaja
16:30
Psi z izjemnimi službami: Partnerji
Poljudnoznanstvena oddaja
17:18
Znanstvena eksplozija: Dvigni se!
Poljudnoznanstvena oddaja
17:21
Znanstvena eksplozija: Ericove medvedje šape
Poljudnoznanstvena oddaja
17:24
Znanstvena eksplozija: Barva vročine
Poljudnoznanstvena oddaja
17:30
Živalski mladički: Grdi, a prikupni
Naravoslovje
17:54
Iznajdljivi izdelki: Smešna naprstna lutka
Poljudnoznanstvena oddaja
17:57
Iznajdljivi izdelki: Skodelica s krili
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Rešitelji živali: Enooka mačka
Naravoslovje
19:00
Neverjetni živalski prijatelji: Reševanje
Naravoslovje
19:48
Živalski anarhisti: Smrtonosna gosenica
Poljudnoznanstvena oddaja
19:51
Živalski anarhisti: Strmoglavci in hud starejši brat
Poljudnoznanstvena oddaja
19:54
Živalski anarhisti: Past jama
Poljudnoznanstvena oddaja
20:21
Živalski anarhisti: Molji in njihovi zelo počasni gostitelji
Poljudnoznanstvena oddaja
20:24
Živalski anarhisti: Obramba hrošča prasketača
Poljudnoznanstvena oddaja
20:51
Živalski anarhisti: Politika v svetu mravelj
Poljudnoznanstvena oddaja
20:54
Živalski anarhisti: Zelo lepa past za žuželke
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Lahko računalnik napiše uspešen muzikal?: Android Lloyd Webber
Umetnost
22:00
Lahko računalnik napiše uspešen muzikal?: Digitalna predstava
Umetnost
23:00
Vzpon žensk: Moč
Družboslovje
















02:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
02:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
03:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
03:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
04:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
05:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
08:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
08:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
09:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
09:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
10:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
11:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
14:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
14:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
15:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
15:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
16:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
17:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
18:00
Zatrta znanost: Združevanje človeka in stroja
Poljudnoznanstvena oddaja
18:30
Zatrta znanost: Psihedelična znanost
Poljudnoznanstvena oddaja
19:00
Zatrta znanost: Tekma: Znanost, družbeni konstrukt ali oboje?
Poljudnoznanstvena oddaja
19:30
Zatrta znanost: Nadzor vremena: Debata o geoinženiringu
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Zatrta znanost: Človeška izboljšava
Poljudnoznanstvena oddaja
20:30
Zatrta znanost: Gensko urejanje
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Zatrta znanost: Alternativni viri energije
Poljudnoznanstvena oddaja
21:30
Zatrta znanost: Teorije vsega
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
22:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
23:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
23:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo














00:30
Kjer se stikata oceana
Naravoslovje
01:20
Čudeži oceana: Otoki življenja
Naravoslovje
02:05
Čudeži oceana: Plenilec ali plen
Naravoslovje
02:55
Afriška krvava reka
Naravoslovje
03:40
Živalska lestvica: Smrtonosna orožja
Naravoslovje
04:30
Živalska lestvica: Strupi
Naravoslovje
05:15
Živalska lestvica: Roji
Naravoslovje
06:00
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Sloni in orangutani
Naravoslovje
06:25
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Prašiči in psi
Naravoslovje
06:50
Živalska lestvica: Borci
Naravoslovje
07:40
Živalska lestvica: Drzneži
Naravoslovje
08:25
Živali ameriških narodnih parkov
Naravoslovje
09:15
Živalska lestvica: Smrdljivci
Naravoslovje
10:05
Živalska lestvica: Borci
Naravoslovje
10:55
Živalska lestvica: Drzneži
Naravoslovje
11:40
Otok Monsunov: Kraljica Yale.
Naravoslovje
12:25
Otok Monsunov: Loka, mali slonček.
Naravoslovje
13:15
Otok Monsunov: Lovci na jezera
Naravoslovje
14:05
Divje kraljestvo: Upor
Poljudnoznanstvena oddaja
14:50
Divje kraljestvo: Konec sanj
Poljudnoznanstvena oddaja
15:35
Divje kraljestvo: Ogenj
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Divje kraljestvo: Vzpon odpisanih
Poljudnoznanstvena oddaja
17:10
Divje kraljestvo: Krona
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje
18:50
Vladajoči plazilci
Naravoslovje
19:35
Povodni konj proti krokodilu
Naravoslovje
20:25
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje
21:15
Neverjetni dr. Pol: Sani
Družboslovje
22:05
Neverjetni dr. Pol: Mlečne kraljice
Družboslovje
22:50
Neverjetni dr. Pol - kompilacija: Nemogoče je mogoče
Naravoslovje
23:40
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje


































00:30
Kjer se stikata oceana
Naravoslovje
01:20
Čudeži oceana: Otoki življenja
Naravoslovje
02:05
Čudeži oceana: Plenilec ali plen
Naravoslovje
02:55
Afriška krvava reka
Naravoslovje
03:40
Živalska lestvica: Smrtonosna orožja
Naravoslovje
04:30
Živalska lestvica: Strupi
Naravoslovje
05:15
Živalska lestvica: Roji
Naravoslovje
06:00
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Sloni in orangutani
Naravoslovje
06:25
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Prašiči in psi
Naravoslovje
06:50
Živalska lestvica: Borci
Naravoslovje
07:40
Živalska lestvica: Drzneži
Naravoslovje
08:25
Živali ameriških narodnih parkov
Naravoslovje
09:15
Živalska lestvica: Smrdljivci
Naravoslovje
10:05
Živalska lestvica: Borci
Naravoslovje
10:55
Živalska lestvica: Drzneži
Naravoslovje
11:40
Otok Monsunov: Kraljica Yale.
Naravoslovje
12:25
Otok Monsunov: Loka, mali slonček.
Naravoslovje
13:15
Otok Monsunov: Lovci na jezera
Naravoslovje
14:05
Divje kraljestvo: Upor
Poljudnoznanstvena oddaja
14:50
Divje kraljestvo: Konec sanj
Poljudnoznanstvena oddaja
15:35
Divje kraljestvo: Ogenj
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Divje kraljestvo: Vzpon odpisanih
Poljudnoznanstvena oddaja
17:10
Divje kraljestvo: Krona
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje
18:50
Vladajoči plazilci
Naravoslovje
19:35
Povodni konj proti krokodilu
Naravoslovje
20:25
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje
21:15
Neverjetni dr. Pol: Sani
Družboslovje
22:05
Neverjetni dr. Pol: Mlečne kraljice
Družboslovje
22:50
Neverjetni dr. Pol - kompilacija: Nemogoče je mogoče
Naravoslovje
23:40
Spoznavanje krokodilov
Naravoslovje


















02:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
02:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
03:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
03:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
04:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
05:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
08:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
08:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
09:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
09:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
10:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
11:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
14:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
14:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
15:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
15:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo
16:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 23 do 11
Zgodovina
17:00
101 dogodek, ki je zaznamoval 20. stoletje: Dogodki od 10 do 1
Zgodovina
18:00
Zatrta znanost: Združevanje človeka in stroja
Poljudnoznanstvena oddaja
18:30
Zatrta znanost: Psihedelična znanost
Poljudnoznanstvena oddaja
19:00
Zatrta znanost: Tekma: Znanost, družbeni konstrukt ali oboje?
Poljudnoznanstvena oddaja
19:30
Zatrta znanost: Nadzor vremena: Debata o geoinženiringu
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Zatrta znanost: Človeška izboljšava
Poljudnoznanstvena oddaja
20:30
Zatrta znanost: Gensko urejanje
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Zatrta znanost: Alternativni viri energije
Poljudnoznanstvena oddaja
21:30
Zatrta znanost: Teorije vsega
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Spreminjanje oceanske Azije: Potapljajoča mesta
Ostalo
22:30
Spreminjanje oceanske Azije: Dvig morske gladine in inženirske rešitve
Ostalo
23:00
Spreminjanje oceanske Azije: Ekstremno vreme, močni cunamiji
Ostalo
23:30
Spreminjanje oceanske Azije: Urbani oceani, super korale
Ostalo














































































00:40
Črni trg z Mariano Van Zeller: Kraljice kokaina
Družboslovje
01:35
Črni trg z Mariano Van Zeller: Ljubezenske prevare
Družboslovje
02:15
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
02:40
Reševanje na ledeni cesti: Ledena loterija
Poljudnoznanstvena oddaja
03:25
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
03:45
Znanost o neumnosti
Tehnika
04:10
Reševanje na ledeni cesti: Zmeda ob lunini svetlobi
Poljudnoznanstvena oddaja
04:55
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
05:15
Znanost o neumnosti
Tehnika
05:40
Ulični genij: Pod pritiskom
Družboslovje
06:00
Izdelano v enem dnevu: Električni avti
Družboslovje
06:25
Znanost o neumnosti, kompilacija: vreme
Družboslovje
06:45
Znanost o neumnosti, kompilacija: igre
Družboslovje
07:05
Ameriške ladjedelnice: Uničenje ob plimi
Naravoslovje
08:00
Ameriške ladjedelnice: Ogenj
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Odstiranja s Kalom Pennom: Zločin
Družboslovje
09:10
Hudobni tun: Spet na lovu
Ostalo
10:00
Hudobni tun: Izven nadzora
Ostalo
10:55
Neslutene nevarnosti
Poljudnoznanstvena oddaja
11:10
Aljaska: Naslednja generacija: Neprecenljivo
Družboslovje
12:05
Prihaja nevihta: Dvojni orkan
Naravoslovje
13:00
Svetovni dan morja
Naravoslovje
14:00
Morje upanja: Ameriški podvodni zakladi
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Katastrofa v zraku: Posebno poročilo: Vojno območje
Reportaža
16:00
Druga svetovna vojna: Skrivnosti iz zraka: Ardenska ofenziva
Zgodovina
17:00
Zakopane skrivnosti 2. svetovne vojne: Oblegan otok
Družboslovje
18:00
Vikingi: Vzpon in padec: Divji zahod
Družboslovje
19:00
Vikingi: Vzpon in padec: Druga vikinška doba
Družboslovje
20:00
Najpomembnejša potovanja z vlakom iz zraka: Glacier Express
Družboslovje
21:00
Najpomembnejša potovanja z vlakom iz zraka: Avstralska železnica po divjini
Družboslovje
22:00
Evropa od zgoraj: Škotska
Reportaža
23:00
Japonska: Med nebom in zemljo: Gorski otok
Družboslovje




































00:40
Črni trg z Mariano Van Zeller: Kraljice kokaina
Družboslovje
01:35
Črni trg z Mariano Van Zeller: Ljubezenske prevare
Družboslovje
02:15
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
02:40
Reševanje na ledeni cesti: Ledena loterija
Poljudnoznanstvena oddaja
03:25
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
03:45
Znanost o neumnosti
Tehnika
04:10
Reševanje na ledeni cesti: Zmeda ob lunini svetlobi
Poljudnoznanstvena oddaja
04:55
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
05:15
Znanost o neumnosti
Tehnika
05:40
Ulični genij: Pod pritiskom
Družboslovje
06:00
Izdelano v enem dnevu: Električni avti
Družboslovje
06:25
Znanost o neumnosti, kompilacija: vreme
Družboslovje
06:45
Znanost o neumnosti, kompilacija: igre
Družboslovje
07:05
Ameriške ladjedelnice: Uničenje ob plimi
Naravoslovje
08:00
Ameriške ladjedelnice: Ogenj
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Odstiranja s Kalom Pennom: Zločin
Družboslovje
09:10
Hudobni tun: Spet na lovu
Ostalo
10:00
Hudobni tun: Izven nadzora
Ostalo
10:55
Neslutene nevarnosti
Poljudnoznanstvena oddaja
11:10
Aljaska: Naslednja generacija: Neprecenljivo
Družboslovje
12:05
Prihaja nevihta: Dvojni orkan
Naravoslovje
13:00
Svetovni dan morja
Naravoslovje
14:00
Morje upanja: Ameriški podvodni zakladi
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Katastrofa v zraku: Posebno poročilo: Vojno območje
Reportaža
16:00
Druga svetovna vojna: Skrivnosti iz zraka: Ardenska ofenziva
Zgodovina
17:00
Zakopane skrivnosti 2. svetovne vojne: Oblegan otok
Družboslovje
18:00
Vikingi: Vzpon in padec: Divji zahod
Družboslovje
19:00
Vikingi: Vzpon in padec: Druga vikinška doba
Družboslovje
20:00
Najpomembnejša potovanja z vlakom iz zraka: Glacier Express
Družboslovje
21:00
Najpomembnejša potovanja z vlakom iz zraka: Avstralska železnica po divjini
Družboslovje
22:00
Evropa od zgoraj: Škotska
Reportaža
23:00
Japonska: Med nebom in zemljo: Gorski otok
Družboslovje