Kategorija dokumentarni

Moji programi
Izberi programe


Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.


00:20
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
00:45
Roger Raglin v naravi: Vsakoletni rojstnodnevni lov Rogerja Raglina
Reportaža
01:10
Roger Raglin v naravi: Lov na 2,5-metrskega srnjaka
Reportaža
01:35
Roger Raglin v naravi: Lov na 2,5-metrskega srnjaka
Reportaža
02:00
Roger Raglin v naravi: Vojakov lov
Reportaža
02:25
RMEF - vampiti jelen: Lov dobro dene
Poljudnoznanstvena oddaja
02:50
RMEF - vampiti jelen: Vampiti jelen se je vrnil
Poljudnoznanstvena oddaja
03:15
Neverjetne race: Teksas
Poljudnoznanstvena oddaja
03:40
Neverjetne race: Severna Dakota
Poljudnoznanstvena oddaja
04:05
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
04:30
Odprava Safari: Rdeči jelen
Reportaža
04:55
Odprava Safari: Rdeči jelen
Reportaža
05:20
Odprava Safari: Antilopa v Koloradu
Reportaža
06:00
Resnični lov: Načrt
Naravoslovje
06:25
Resnični lov: Partnerji
Naravoslovje
06:50
Pirati in ribolov: Dati in vzeti
Poljudnoznanstvena oddaja
07:15
Pirati in ribolov: Zemeljska sol
Poljudnoznanstvena oddaja
07:40
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Slovo
Reportaža
08:30
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Tema
Reportaža
09:20
RMEF - vampiti jelen: Zabava v Utahu
Reportaža
09:45
RMEF - vampiti jelen: Hvaležen
Reportaža
10:10
Rugbyjisti na prostem: Miselne igre
Reportaža
10:35
Rugbyjisti na prostem: Sin Teksasa
Reportaža
11:50
Ikone kopnega in voda: Bill Jordan
Poljudnoznanstvena oddaja
12:15
Ikone kopnega in voda: David Petzal
Poljudnoznanstvena oddaja
12:40
Strelišče: Projekt Appleseed
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Strelišče: Filipini
Poljudnoznanstvena oddaja
14:20
Pirati in ribolov: Obiranje kosti
Poljudnoznanstvena oddaja
14:45
Pirati in ribolov: Zadnji poskus
Poljudnoznanstvena oddaja
15:10
Resnični lov: Načrt
Naravoslovje
15:35
Resnični lov: Partnerji
Naravoslovje
16:00
Pirati in ribolov: Dati in vzeti
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Pirati in ribolov: Zemeljska sol
Poljudnoznanstvena oddaja
16:50
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Slovo
Reportaža
17:40
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Tema
Reportaža
19:20
Strelišče: Projekt Appleseed
Poljudnoznanstvena oddaja
20:10
Strelišče: Filipini
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Roger Raglin v naravi: Padec velikega srnjaka
Reportaža
21:25
Roger Raglin v naravi: Roger lovi velike srnjake v zahodni Oklahomi
Reportaža
21:50
Roger Raglin v naravi: Lov z lokom na velike srnjake v južnem Teksasu
Reportaža
22:15
Roger Raglin v naravi: Mulasti jelen in zajec v Mehiki
Reportaža
22:40
RMEF - vampiti jelen: Družinska zadeva
Poljudnoznanstvena oddaja
23:05
RMEF - vampiti jelen: Vampiti jelen
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
23:55
Neverjetne race: Kansas
Poljudnoznanstvena oddaja


00:13
Temni dnevi v Mestu opic: Bogovi vojne
Ostalo
00:40
Temni dnevi v Mestu opic: Kraljeva vrnitev
Ostalo
01:08
Temni dnevi v Mestu opic: V zakulisju
Ostalo
02:00
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
02:25
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
02:50
Pobeg v raj za šimpanze: Družina Jao: Količinski popust
Ostalo
03:15
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
03:39
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
04:02
Surova pravica: Gozdni požar!
Poljudnoznanstvena oddaja
04:49
Surova pravica: Oviranje pravice
Poljudnoznanstvena oddaja
06:25
Vojne kitov: Mi smo huligani
Ostalo
07:15
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
08:10
Mojstri hiš na drevesu: Čarobna moderna hiša na drevesu
Ostalo
09:05
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
10:00
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
11:50
Levja kraljica
Poljudnoznanstvena oddaja
12:45
Vse o mačkah: Ameriška kratkodlaka mačka, savanska mačka, škotska klapkouhka, perzijka, ragdoll, sfinga
Ostalo
13:40
Vse o psih: Novi triki: Junaški štirinožci
Ostalo
14:08
Vse o psih: Novi triki: Najredkejše pasme
Ostalo
14:35
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
15:03
Pobeg v raj za šimpanze: Družina Jao: Količinski popust
Ostalo
15:30
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
15:58
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
16:25
Temni dnevi v Mestu opic: Upor Črnih krempljev
Ostalo
16:53
Temni dnevi v Mestu opic: Bogovi vojne
Ostalo
17:20
Mungo raziskuje: Namibijska pošastna svinja s pasjo glavo
Poljudnoznanstvena oddaja
18:15
Lov na pošasti: Titanski tun
Ostalo
21:55
Teksaški zakon: Tihotapci mamil
Naravoslovje
22:50
Teksaški zakon
Naravoslovje
23:45
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo




















































00:00
Avtoobnova: Deejev avto
Tehnika
00:30
Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak
Tehnika
01:00
Detroitsko jeklo: Avti in roboti
Tehnika
02:00
Obnova po ameriško: Težave z rjo
Tehnika
03:00
Skovano v ognju: Jatagan
Tehnika
03:55
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
04:45
Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Avtomobilske kupčije
Ostalo
05:10
Zastavljalnica: Van Halen v zastavljalnici
Ostalo
05:35
Spreminjanje percepcije
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Skladiščne vojne: Pokaži mi pot
Ostalo
07:15
Skrivnostni nabiralci: Viking in prekletstvo
Ostalo
08:05
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
09:00
Zastavljalnica: Kapitan Rick
Ostalo
09:30
Zastavljalnica: Kopica denarja
Ostalo
10:00
Zastavljalnica: Trgovanje
Ostalo
10:30
Zastavljalnica: Rick in orožje
Ostalo
11:00
Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Avtomobilske kupčije
Ostalo
11:30
Zastavljalnica: Podvoji ponudbo
Ostalo
12:00
Obnova po ameriško: Pod pritiskom
Tehnika
13:00
Detroitsko jeklo: Avti in roboti
Tehnika
14:00
Skladiščne vojne: Dolina prevozov
Ostalo
14:30
Skladiščne vojne: Enim je všeč vroče
Ostalo
15:00
Skladiščne vojne: Enote in glasovi
Ostalo
15:30
Skladiščne vojne: Vsi stavite, nihče ne sme gristi
Ostalo
16:00
Skladiščne vojne: Samo puščave
Ostalo
16:30
Skladiščne vojne: Pokaži mi pot
Ostalo
17:00
Avtoobnova: Deejev avto
Tehnika
17:30
Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak
Tehnika
18:00
Skrivnostni nabiralci: Pomembna urna
Ostalo
19:00
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
20:00
Skovano v ognju: Jatagan
Tehnika
21:00
Skovano v ognju: Ljubljenci publike
Tehnika
22:00
Ameriški klavec v Londonu: Ni počitka za zlobne
Zgodovina
23:00
Skrivnostni nabiralci: Nož / Čas Jima Bowieja
Ostalo




00:00
Avtoobnova: Deejev avto
Tehnika
00:30
Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak
Tehnika
01:00
Detroitsko jeklo: Avti in roboti
Tehnika
02:00
Obnova po ameriško: Težave z rjo
Tehnika
03:00
Skovano v ognju: Jatagan
Tehnika
03:55
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
04:45
Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Avtomobilske kupčije
Ostalo
05:10
Zastavljalnica: Van Halen v zastavljalnici
Ostalo
05:35
Spreminjanje percepcije
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Skladiščne vojne: Pokaži mi pot
Ostalo
07:15
Skrivnostni nabiralci: Viking in prekletstvo
Ostalo
08:05
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
09:00
Zastavljalnica: Kapitan Rick
Ostalo
09:30
Zastavljalnica: Kopica denarja
Ostalo
10:00
Zastavljalnica: Trgovanje
Ostalo
10:30
Zastavljalnica: Rick in orožje
Ostalo
11:00
Zastavljalnica: Najboljši trenutki: Avtomobilske kupčije
Ostalo
11:30
Zastavljalnica: Podvoji ponudbo
Ostalo
12:00
Obnova po ameriško: Pod pritiskom
Tehnika
13:00
Detroitsko jeklo: Avti in roboti
Tehnika
14:00
Skladiščne vojne: Dolina prevozov
Ostalo
14:30
Skladiščne vojne: Enim je všeč vroče
Ostalo
15:00
Skladiščne vojne: Enote in glasovi
Ostalo
15:30
Skladiščne vojne: Vsi stavite, nihče ne sme gristi
Ostalo
16:00
Skladiščne vojne: Samo puščave
Ostalo
16:30
Skladiščne vojne: Pokaži mi pot
Ostalo
17:00
Avtoobnova: Deejev avto
Tehnika
17:30
Avtoobnova: Dannyjev nov poltovornjak
Tehnika
18:00
Skrivnostni nabiralci: Pomembna urna
Ostalo
19:00
Ameriški nabiralci: Najboljši trenutki: Iskanje kalifornijskega zlata
Ostalo
20:00
Skovano v ognju: Jatagan
Tehnika
21:00
Skovano v ognju: Ljubljenci publike
Tehnika
22:00
Ameriški klavec v Londonu: Ni počitka za zlobne
Zgodovina
23:00
Skrivnostni nabiralci: Nož / Čas Jima Bowieja
Ostalo




























00:15
Novozelandska obala: Catlins
Potopis
01:00
Vesoljski vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
01:50
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
02:40
Novozelandska obala: Sever
Potopis
03:25
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na Borneu
Reportaža
04:15
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na otoku začimb
Reportaža
05:05
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na Borneu
Reportaža
06:50
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na otoku začimb
Reportaža
07:40
Avstralska obala: Norfolški otok
Poljudnoznanstvena oddaja
08:35
Steven Johnson: Kako smo prišli do sem? Čista voda
Poljudnoznanstvena oddaja
09:30
Steven Johnson: Kako smo prišli do sem? Čas
Poljudnoznanstvena oddaja
10:20
Najbolj čudni naravni dogodki
Poljudnoznanstvena oddaja
11:15
Srhljiva bitja narave: Strašna Kalifornija
Naravoslovje
11:40
Srhljiva bitja narave: Brazilske zverine
Naravoslovje
12:10
Misija: Živalski vrt
Naravoslovje
13:00
Misija: Živalski vrt
Naravoslovje
13:50
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Modri planet
Naravoslovje
14:40
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Globina
Naravoslovje
15:30
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Odprti ocean
Naravoslovje
17:05
Čudna čudesa Zemlje
Naravoslovje
18:00
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
18:45
Nigel Latta ljubi eksplozije: Avtomobilski trki
Poljudnoznanstvena oddaja
19:10
Smrtonosna pot od pola do pola: Peru
Naravoslovje
19:35
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
21:15
Vesoljski vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
22:10
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
22:55
Nigel Latta ljubi eksplozije: Avtomobilski trki
Poljudnoznanstvena oddaja
23:20
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja




00:30
Divji otoki: Nevideni otoki – Delčki raja
Naravoslovje
01:20
Divji otoki: Nevideni otoki – Atlantska zatočišča
Naravoslovje
02:05
Divji otoki: Zanzibar
Naravoslovje
02:55
Divji otoki: Karibi
Naravoslovje
03:40
Divja Antarktika
Naravoslovje
04:25
Nordijska divjina: Prerojeni
Naravoslovje
05:15
Nordijska divjina: Hitro življenje
Naravoslovje
06:00
Divji jedilnik: Juhe
Naravoslovje
06:25
Divji jedilnik: Žabja kuhinja
Naravoslovje
06:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
07:35
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
08:25
Divje srce Indokitajske: Divja Kambodža
Naravoslovje
09:15
Bliskovita vojna morskih psov
Naravoslovje
10:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
10:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Raj za plenilce
Naravoslovje
11:40
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Rojeni za ubijanje
Naravoslovje
12:30
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Vojna svetov
Naravoslovje
13:15
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
14:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
14:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Raj za plenilce
Naravoslovje
15:35
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Živalske nindže
Naravoslovje
16:25
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Igra prestolov 
Naravoslovje
17:10
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Transformerji
Naravoslovje
18:00
Vpogled v safari
Naravoslovje
18:50
Izvirni klub borcev
Naravoslovje
19:35
Neverjetni živalski selfiji
Naravoslovje
20:25
Vpogled v safari
Naravoslovje
21:15
Ljudožerski krokodil
Naravoslovje
22:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Vojna svetov
Naravoslovje
22:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
23:40
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje




























00:15
Novozelandska obala: Catlins
Potopis
01:00
Vesoljski vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
01:50
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
02:40
Novozelandska obala: Sever
Potopis
03:25
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na Borneu
Reportaža
04:15
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na otoku začimb
Reportaža
05:05
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na Borneu
Reportaža
06:50
Bill Bailey in heroj džungle: Wallace na otoku začimb
Reportaža
07:40
Avstralska obala: Norfolški otok
Poljudnoznanstvena oddaja
08:35
Steven Johnson: Kako smo prišli do sem? Čista voda
Poljudnoznanstvena oddaja
09:30
Steven Johnson: Kako smo prišli do sem? Čas
Poljudnoznanstvena oddaja
10:20
Najbolj čudni naravni dogodki
Poljudnoznanstvena oddaja
11:15
Srhljiva bitja narave: Strašna Kalifornija
Naravoslovje
11:40
Srhljiva bitja narave: Brazilske zverine
Naravoslovje
12:10
Misija: Živalski vrt
Naravoslovje
13:00
Misija: Živalski vrt
Naravoslovje
13:50
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Modri planet
Naravoslovje
14:40
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Globina
Naravoslovje
15:30
Modri planet: Naravna zgodovina oceanov: Odprti ocean
Naravoslovje
17:05
Čudna čudesa Zemlje
Naravoslovje
18:00
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
18:45
Nigel Latta ljubi eksplozije: Avtomobilski trki
Poljudnoznanstvena oddaja
19:10
Smrtonosna pot od pola do pola: Peru
Naravoslovje
19:35
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja
21:15
Vesoljski vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
22:10
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
22:55
Nigel Latta ljubi eksplozije: Avtomobilski trki
Poljudnoznanstvena oddaja
23:20
Astronavti: Najtežja služba v vesolju
Poljudnoznanstvena oddaja




00:30
Divji otoki: Nevideni otoki – Delčki raja
Naravoslovje
01:20
Divji otoki: Nevideni otoki – Atlantska zatočišča
Naravoslovje
02:05
Divji otoki: Zanzibar
Naravoslovje
02:55
Divji otoki: Karibi
Naravoslovje
03:40
Divja Antarktika
Naravoslovje
04:25
Nordijska divjina: Prerojeni
Naravoslovje
05:15
Nordijska divjina: Hitro življenje
Naravoslovje
06:00
Divji jedilnik: Juhe
Naravoslovje
06:25
Divji jedilnik: Žabja kuhinja
Naravoslovje
06:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
07:35
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
08:25
Divje srce Indokitajske: Divja Kambodža
Naravoslovje
09:15
Bliskovita vojna morskih psov
Naravoslovje
10:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
10:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Raj za plenilce
Naravoslovje
11:40
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Rojeni za ubijanje
Naravoslovje
12:30
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Vojna svetov
Naravoslovje
13:15
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
14:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje
14:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Raj za plenilce
Naravoslovje
15:35
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Živalske nindže
Naravoslovje
16:25
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Igra prestolov 
Naravoslovje
17:10
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Transformerji
Naravoslovje
18:00
Vpogled v safari
Naravoslovje
18:50
Izvirni klub borcev
Naravoslovje
19:35
Neverjetni živalski selfiji
Naravoslovje
20:25
Vpogled v safari
Naravoslovje
21:15
Ljudožerski krokodil
Naravoslovje
22:05
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Vojna svetov
Naravoslovje
22:50
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Ko napade plen 
Naravoslovje
23:40
Najnevarnejši ubijalci na svetu: Najbolj iskani
Naravoslovje






00:20
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
00:45
Roger Raglin v naravi: Vsakoletni rojstnodnevni lov Rogerja Raglina
Reportaža
01:10
Roger Raglin v naravi: Lov na 2,5-metrskega srnjaka
Reportaža
01:35
Roger Raglin v naravi: Lov na 2,5-metrskega srnjaka
Reportaža
02:00
Roger Raglin v naravi: Vojakov lov
Reportaža
02:25
RMEF - vampiti jelen: Lov dobro dene
Poljudnoznanstvena oddaja
02:50
RMEF - vampiti jelen: Vampiti jelen se je vrnil
Poljudnoznanstvena oddaja
03:15
Neverjetne race: Teksas
Poljudnoznanstvena oddaja
03:40
Neverjetne race: Severna Dakota
Poljudnoznanstvena oddaja
04:05
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
04:30
Odprava Safari: Rdeči jelen
Reportaža
04:55
Odprava Safari: Rdeči jelen
Reportaža
05:20
Odprava Safari: Antilopa v Koloradu
Reportaža
06:00
Resnični lov: Načrt
Naravoslovje
06:25
Resnični lov: Partnerji
Naravoslovje
06:50
Pirati in ribolov: Dati in vzeti
Poljudnoznanstvena oddaja
07:15
Pirati in ribolov: Zemeljska sol
Poljudnoznanstvena oddaja
07:40
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Slovo
Reportaža
08:30
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Tema
Reportaža
09:20
RMEF - vampiti jelen: Zabava v Utahu
Reportaža
09:45
RMEF - vampiti jelen: Hvaležen
Reportaža
10:10
Rugbyjisti na prostem: Miselne igre
Reportaža
10:35
Rugbyjisti na prostem: Sin Teksasa
Reportaža
11:50
Ikone kopnega in voda: Bill Jordan
Poljudnoznanstvena oddaja
12:15
Ikone kopnega in voda: David Petzal
Poljudnoznanstvena oddaja
12:40
Strelišče: Projekt Appleseed
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Strelišče: Filipini
Poljudnoznanstvena oddaja
14:20
Pirati in ribolov: Obiranje kosti
Poljudnoznanstvena oddaja
14:45
Pirati in ribolov: Zadnji poskus
Poljudnoznanstvena oddaja
15:10
Resnični lov: Načrt
Naravoslovje
15:35
Resnični lov: Partnerji
Naravoslovje
16:00
Pirati in ribolov: Dati in vzeti
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Pirati in ribolov: Zemeljska sol
Poljudnoznanstvena oddaja
16:50
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Slovo
Reportaža
17:40
Neuvrščene oddaje Jima Shockeyja: Tema
Reportaža
19:20
Strelišče: Projekt Appleseed
Poljudnoznanstvena oddaja
20:10
Strelišče: Filipini
Poljudnoznanstvena oddaja
21:00
Roger Raglin v naravi: Padec velikega srnjaka
Reportaža
21:25
Roger Raglin v naravi: Roger lovi velike srnjake v zahodni Oklahomi
Reportaža
21:50
Roger Raglin v naravi: Lov z lokom na velike srnjake v južnem Teksasu
Reportaža
22:15
Roger Raglin v naravi: Mulasti jelen in zajec v Mehiki
Reportaža
22:40
RMEF - vampiti jelen: Družinska zadeva
Poljudnoznanstvena oddaja
23:05
RMEF - vampiti jelen: Vampiti jelen
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Neverjetne race: Oklahoma
Poljudnoznanstvena oddaja
23:55
Neverjetne race: Kansas
Poljudnoznanstvena oddaja










































00:00
Skoraj bi mi uspelo: Pištola iz toaletnega papirja
Ostalo
00:45
Skoraj bi mi uspelo: Brez prstnih odtisov
Ostalo
01:30
Skoraj bi mi uspelo: Rezervni deli
Ostalo
02:15
Skoraj mi je uspelo: Ulovila me je mačka
Ostalo
03:00
Akvariji: Akvariji kot največji izziv
Naravoslovje
03:45
Akvariji: Kotaliti se poleg
Naravoslovje
04:30
Akvariji: Kjer potekajo divje reči
Naravoslovje
05:15
Akvariji: Kdor visoko leta, globoko potone
Naravoslovje
06:00
Akvariji: Akvariji kot največji izziv
Naravoslovje
06:45
Akvariji: Kotaliti se poleg
Naravoslovje
07:30
Akvariji: Kjer potekajo divje reči
Naravoslovje
08:15
Akvariji: Kdor visoko leta, globoko potone
Naravoslovje
09:00
Akvariji: Iz ljubezni ali zaradi denarja?
Naravoslovje
09:45
Kako deluje vesolje: Lune
Poljudnoznanstvena oddaja
10:30
Kako deluje vesolje: Supernove
Poljudnoznanstvena oddaja
11:15
Kako deluje Zemlja: Bodo Havaji potopili LA?
Ostalo
12:00
Kako deluje Zemlja: Lahko Krakatoa ustavi čas?
Ostalo
12:45
Kako deluje Zemlja: Japonska bitka
Ostalo
13:30
Smrtonosni ulov: Slišim, da si želiš lastno ladjo
Ostalo
14:15
Smrtonosni ulov: Železna ladja, jekleni možje
Ostalo
15:00
Smrtonosni ulov: Človek v morju
Ostalo
15:45
Ribolov po hribovsko
Ostalo
16:30
Ribolov po hribovsko: Zmigaj se že, ti diva!
Ostalo
17:15
Pošasti iz močvirij
Ostalo
18:00
Pošasti iz močvirij
Ostalo
18:45
Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Anakonda
Poljudnoznanstvena oddaja
19:30
Plavanje s pošastmi: Steve Backshall: Povodni konj
Poljudnoznanstvena oddaja
20:15
Veliko tveganje: Dom je tam, kjer je srce
Ostalo
21:00
Mojster za torte: Rekviziti, pite in zabava
Ostalo
21:22
Mojster za torte: Cerkvena torta, karati in Castanova zabava ob bazenu
Ostalo
21:45
Mojster za torte: Nakit, žar in načrti
Ostalo
22:07
Mojster za torte: Goli in tatuji
Ostalo
22:30
Mojster za torte: Smeti, obrati in trda ljubezen
Ostalo
22:52
Mojster za torte: Barvasto steklo in presenečeni Danny
Ostalo
23:15
Skoraj mi je uspelo: Imam mrtvečev osebni dokument
Ostalo


00:13
Temni dnevi v Mestu opic: Bogovi vojne
Ostalo
00:40
Temni dnevi v Mestu opic: Kraljeva vrnitev
Ostalo
01:08
Temni dnevi v Mestu opic: V zakulisju
Ostalo
02:00
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
02:25
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
02:50
Pobeg v raj za šimpanze: Družina Jao: Količinski popust
Ostalo
03:15
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
03:39
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
04:02
Surova pravica: Gozdni požar!
Poljudnoznanstvena oddaja
04:49
Surova pravica: Oviranje pravice
Poljudnoznanstvena oddaja
06:25
Vojne kitov: Mi smo huligani
Ostalo
07:15
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
08:10
Mojstri hiš na drevesu: Čarobna moderna hiša na drevesu
Ostalo
09:05
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
10:00
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo
11:50
Levja kraljica
Poljudnoznanstvena oddaja
12:45
Vse o mačkah: Ameriška kratkodlaka mačka, savanska mačka, škotska klapkouhka, perzijka, ragdoll, sfinga
Ostalo
13:40
Vse o psih: Novi triki: Junaški štirinožci
Ostalo
14:08
Vse o psih: Novi triki: Najredkejše pasme
Ostalo
14:35
Pobeg v raj za šimpanze: Težavna Josephine
Ostalo
15:03
Pobeg v raj za šimpanze: Družina Jao: Količinski popust
Ostalo
15:30
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
15:58
Pobeg v raj za šimpanze: Nov dom za Suzie in Lily
Ostalo
16:25
Temni dnevi v Mestu opic: Upor Črnih krempljev
Ostalo
16:53
Temni dnevi v Mestu opic: Bogovi vojne
Ostalo
17:20
Mungo raziskuje: Namibijska pošastna svinja s pasjo glavo
Poljudnoznanstvena oddaja
18:15
Lov na pošasti: Titanski tun
Ostalo
21:55
Teksaški zakon: Tihotapci mamil
Naravoslovje
22:50
Teksaški zakon
Naravoslovje
23:45
Mojstri hiš na drevesu
Ostalo


00:00
Raziskovalec: Boj proti Isisu
Poljudnoznanstvena oddaja
01:00
Država
Družboslovje
01:55
Država
Družboslovje
02:40
Živi svobodno ali umri: Odločnost
Družboslovje
03:20
Na življenje ali smrt: Padec skozi led
Tehnika
03:45
Sekunde od katastrofe: Požar na ladji Star
Reportaža
04:05
Živi svobodno ali umri: Ukrepanje
Družboslovje
04:50
Na življenje ali smrt: Ogenj na nebu
Tehnika
05:15
Sekunde od katastrofe: V jedru Černobila
Zgodovina
05:35
Skrivnostni dosjeji: Hitler
Zgodovina
06:00
Najbolj osupljive fotografije NG: Sekvoja
Ostalo
06:20
Kupi in uniči: Policaji, roparji in nagrade
Družboslovje
06:45
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
07:10
Nevarna srečanja: Krokodili v krizi
Naravoslovje
08:00
Nevarna srečanja: Morski pes iz globin
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Šepetalec psom: Bitka za Britanijo
Družboslovje
09:40
Šepetalec psom: Obvladovanje besa
Družboslovje
10:30
Kupi in uniči: Hiša za milijon dolarjev
Poljudnoznanstvena oddaja
10:55
Ulični genij: Izjemna vročina
Družboslovje
11:15
Spoznavanje morskih psov: Težave v raju
Poljudnoznanstvena oddaja
12:10
Spoznavanje morskih psov: Kritična odprava
Poljudnoznanstvena oddaja
13:05
Spoznavanje morskih psov: Območje smrti
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Umazano bogastvo: Zimski bojevnik
Reportaža
15:00
Zlato iz hladne vode: Močno in hitro
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Umazano in strašno preživetje: Zatočišče
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Umazano in strašno preživetje: Zlato bedaka
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Katastrofa v zraku: Usodni obrat
Reportaža
19:00
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
20:00
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
21:00
Znanost prihodnosti Stephena Hawkinga: Ljudje po naročilu
Tehnika
22:00
Leto milijon: Energija onkraj Zemlje
Tehnika
23:00
Znanstveni dosežki: Moč ljudem
Poljudnoznanstvena oddaja






01:00
Obkrožena s hčerkami
Ostalo
01:48
Kraljica lasnih podaljškov: Porodni krči
Družboslovje
03:24
Ljubim, želim, bežim: Jessie
Ostalo
03:48
Ljubim, želim, bežim: Mika
Ostalo
04:12
Mojster za torte: Dvokrilec, pošastna nevesta & maščevanje Buddyju
Ostalo
04:36
Mojster za torte: Nemrtvi, neoblečeni & nesrečna mama
Ostalo
05:00
Mojster za torte: Golobice, race & poslastice
Ostalo
05:30
Mojster za torte: Muzej, napake & mama Mary
Ostalo
06:00
Sestre žene: V tej obleki bi bila rada pokopana
Ostalo
08:00
Moje velikansko življenje: Konec kariere
Družboslovje
09:00
Obkrožena s hčerkami: Skupno praznovanje
Ostalo
10:00
Moja obilna ameriška ciganska poroka: Poročena na prvi pogled
Ostalo
11:00
Moja obilna ameriška ciganska poroka: Boriti se moraš za svojo pravico do poroke
Ostalo
12:00
Z otrokom se vse spremeni: Pripravljeni ali ne, prihaja dojenček
Družboslovje
13:00
Obkrožena s hčerkami
Ostalo
14:00
Sposojeno in novo: Mladi in brez obleke
Ostalo
14:30
Sposojeno in novo: Nevesta mora plesati
Ostalo
15:00
Sposojeno in novo: Ozaljšana jerseyjska nevesta
Ostalo
15:30
Sposojeno in novo: Uau!
Ostalo
16:00
Poročena z obleko
Ostalo
18:00
Poročena z obleko: Nevestine družice: Nevestine družice niso angeli
Ostalo
18:30
Poročena z obleko: Nevestine družice: Študentske sestre in živahne sestre
Ostalo
19:00
Moja obilna ameriška ciganska poroka: Romski ples: nepozabna noč
Ostalo
20:00
Mojster za torte: Uresničene sanje
Ostalo
20:30
Mojster za torte: Ekipni duh in rojstnodnevno presenečenje
Ostalo
22:00
Zlobne mačehe: Krvava izdaja
Ostalo
23:00
Pribežališče duhov: Državni zapor Brushy Mountain
Ostalo
















00:00
Raziskovalec: Boj proti Isisu
Poljudnoznanstvena oddaja
01:00
Država
Družboslovje
01:55
Država
Družboslovje
02:40
Živi svobodno ali umri: Odločnost
Družboslovje
03:20
Na življenje ali smrt: Padec skozi led
Tehnika
03:45
Sekunde od katastrofe: Požar na ladji Star
Reportaža
04:05
Živi svobodno ali umri: Ukrepanje
Družboslovje
04:50
Na življenje ali smrt: Ogenj na nebu
Tehnika
05:15
Sekunde od katastrofe: V jedru Černobila
Zgodovina
05:35
Skrivnostni dosjeji: Hitler
Zgodovina
06:00
Najbolj osupljive fotografije NG: Sekvoja
Ostalo
06:20
Kupi in uniči: Policaji, roparji in nagrade
Družboslovje
06:45
Kako zmagati
Poljudnoznanstvena oddaja
07:10
Nevarna srečanja: Krokodili v krizi
Naravoslovje
08:00
Nevarna srečanja: Morski pes iz globin
Poljudnoznanstvena oddaja
08:50
Šepetalec psom: Bitka za Britanijo
Družboslovje
09:40
Šepetalec psom: Obvladovanje besa
Družboslovje
10:30
Kupi in uniči: Hiša za milijon dolarjev
Poljudnoznanstvena oddaja
10:55
Ulični genij: Izjemna vročina
Družboslovje
11:15
Spoznavanje morskih psov: Težave v raju
Poljudnoznanstvena oddaja
12:10
Spoznavanje morskih psov: Kritična odprava
Poljudnoznanstvena oddaja
13:05
Spoznavanje morskih psov: Območje smrti
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Umazano bogastvo: Zimski bojevnik
Reportaža
15:00
Zlato iz hladne vode: Močno in hitro
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Umazano in strašno preživetje: Zatočišče
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Umazano in strašno preživetje: Zlato bedaka
Poljudnoznanstvena oddaja
18:00
Katastrofa v zraku: Usodni obrat
Reportaža
19:00
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
20:00
Izvor: Človeško popotovanje
Naravoslovje
21:00
Znanost prihodnosti Stephena Hawkinga: Ljudje po naročilu
Tehnika
22:00
Leto milijon: Energija onkraj Zemlje
Tehnika
23:00
Znanstveni dosežki: Moč ljudem
Poljudnoznanstvena oddaja