00:00
Dnevnik
Informativni
00:15
Politično s Tanjo Gobec
Informativni
00:25
Zrcalo tedna
Informativni
00:40
Šport
Informativni
00:45
Vreme
Informativni
01:00
Napovedujemo
Propagandni program
06:25
Utrip
Informativni
06:40
Zrcalo tedna
Informativni
07:00
Dobro jutro
Razvedrilni
08:00
Poročila
Informativni
08:08
Dobro jutro
Razvedrilni
09:00
Poročila
Informativni
09:05
Mucika: Po kokose
Otroški in mladinski
09:20
Niko: Ribolov
Otroški in mladinski
09:25
Pujsa Pepa: Pisarna očija pujsa
Otroški in mladinski
09:30
Ezopovo gledališče: Ezop dobi oboževalca - Zlata sekira
Otroški in mladinski
09:40
Bacek Jon: Pice na dom
Otroški in mladinski
09:45
Sporočilo v steklenici: Znova na pot!
Nadaljevanka
10:00
Poročila
Informativni
10:10
Rak – sprevržena različica našega normalnega jaza
Film
11:00
TV-izložba
Propagandni program
11:20
Vem!
Razvedrilni
11:55
Kulturne miniature: Varuh preteklosti
Kulturno-umetniški
12:00
Veliki slikarji na malem zaslonu: Dekle z bisernim uhanom in drugi zakladi muzeja Mauritshuis
Nanizanka
13:00
Prvi dnevnik
Informativni
13:20
Šport
Informativni
13:25
Vreme
Informativni
13:30
TV-izložba
Propagandni program
13:45
Divjina v srcu
Nanizanka
14:40
Vladivostok, novi ruski eldorado
Film
15:35
Oblakov kruhek: Babica kuha
Otroški in mladinski
15:45
Zmajči zmaj: Varnostnik
Otroški in mladinski
15:55
Ribič Pepe: Zoja in sadje
Otroški in mladinski
16:20
Fina gospa
Nanizanka
17:00
Poročila ob petih
Informativni
17:15
Šport
Informativni
17:20
Vreme
Informativni
17:25
New Neighbours - Novi sosedje: Daniellina izbira
Dokumentarni
17:55
Na kratko: Prokrastinacija
Izobraževalni
18:00
Malčki: Vreme
Otroški in mladinski
18:10
Čebelice: Pujsek in ura
Otroški in mladinski
18:20
Vem!
Razvedrilni
18:50
Vreme
Informativni
18:57
Dnevnik
Informativni
19:25
Slovenska kronika
Informativni
19:45
Šport
Informativni
19:55
Vreme
Informativni
20:00
Tednik
Informativni
21:00
Studio City
Informativni
21:55
Vreme
Informativni
22:00
Odmevi
Informativni
22:30
Kultura
Kulturno-umetniški
22:40
Šport
Informativni
22:45
Vreme
Informativni
22:50
Umetni raj: Silvan Furlan - slovenski Henri Langlois
Kulturno-umetniški
23:30
Simfonični orkester RTVS in Daniel Raiskin
Kulturno-umetniški