00:15
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Debbie se vmešava
Otroški in mladinski
00:35
Boyster: Zvezda Vanilla
Otroški in mladinski
01:00
Boyster: Izsiljevan
Otroški in mladinski
01:25
Ponarejeni maček: Vitez teme Gark
Otroški in mladinski
01:45
Ponarejeni maček: Gark ima talent
Otroški in mladinski
02:10
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Na bazenu
Otroški in mladinski
02:35
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Tri maskote
Otroški in mladinski
03:00
Boyster: Veliko potegavščin
Otroški in mladinski
03:20
Boyster
Otroški in mladinski
03:45
To je moj duhec: Prestrašeni Mallory
Nanizanka
04:10
To je moj duhec: Pošast iz bazena
Nanizanka
04:35
Ponarejeni maček: Mačji kodeks
Otroški in mladinski
05:00
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Na bazenu
Otroški in mladinski
05:29
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Besni Whopee
Otroški in mladinski
06:00
Phineas in Ferb: Atlantik
Otroški in mladinski
06:29
Phineas in Ferb: Božične počitnice
Otroški in mladinski
07:00
Gravity Falls: Boj borcev
Otroški in mladinski
07:29
Gravity Falls: Poletna noč čarovnic
Otroški in mladinski
08:00
Upor vojne zvezd: Trojna tema
Nanizanka
08:29
Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Eden izmed nas
Nanizanka
09:00
Združeni maščevalci: Naloga Črnega panterja - Senca Atlantisa
Nanizanka
09:29
Račje zgodbe: Šparalnik strica Skopušnika
Otroški in mladinski
10:00
Čarovnik z žogo: Trojček
Otroški in mladinski
10:29
Čarovnik z žogo: Blok
Otroški in mladinski
11:00
Gravity Falls: Šef Mabel
Otroški in mladinski
11:29
Gravity Falls: Nori fantje
Otroški in mladinski
12:00
K.C: Pod krinko - Očetova princeska
Nanizanka
12:29
K.C: Pod krinko - Zadolžitev
Nanizanka
13:00
Zvezdica proti silam zla: Rdeči pas
Otroški in mladinski
13:29
Zvezdica proti silam zla: Lačen Larry
Otroški in mladinski
14:00
Mech-X4: Vrnimo robota
Nanizanka
14:29
Mech-X4: Postanimo zlobnejši
Nanizanka
15:00
Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Spike proti Spikette
Nanizanka
15:29
Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Vesoljsko dvigalo
Nanizanka
16:00
Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Bionični junak
Nanizanka
16:29
Upor vojne zvezd: Priliti olje na ogenj
Nanizanka
17:00
Združeni maščevalci: Naloga Črnega panterja - Senca Atlantisa
Nanizanka
17:29
Račje zgodbe: Dan edinega otroka
Otroški in mladinski
18:00
K.C: Pod krinko - Prvi prijatelj
Nanizanka
18:29
K.C: Pod krinko - Znotraj druge strani
Nanizanka
19:00
Igričarski vodnik po praktično vsemu: Vrnitev
Nanizanka
19:29
Igričarski vodnik po praktično vsemu: Slepar
Nanizanka
20:00
Veliko mesto, Greens: Biti na mestu Cricketa
Otroški in mladinski
20:29
Gravity Falls: Weirdmageddon
Otroški in mladinski
21:00
Gravity Falls: Lovci na glave
Otroški in mladinski
21:29
Upor vojne zvezd: Skrivnosti in hologrami
Nanizanka
22:00
Milo Murphyjev zakon: Morda hodi v spanju
Otroški in mladinski
22:29
Furikijeva kolesa: Chobado izgubi glavo
Otroški in mladinski
23:00
To je moj duhec: Zmagovalec je ...
Nanizanka
23:25
To je moj duhec: Hiša strahov
Nanizanka
23:50
Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Na bazenu
Otroški in mladinski