Telekom Slovenije
TV spored
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov NEO po akcijski ceni
Novice
Sportal
Trendi
Avtomoto
Kolumne
Spotkast
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Naj Digi
Sarajevo '84
Pravni nasvet
Ona-On.com
Gremo na sonce
Promet
Dober vid
Vedeževanje
Horoskop
Video
Novice
Slovenija
Evropa in svet
Digisvet
Posel danes
Kronika
Naj digi
Zdravje za jutri
Finačni nasveti
Sportal
Nogomet
Košarka
Kolesarstvo
Rokomet
Zima
Hokej
Tenis
Odbojka
Atletika
Moto
Drugo
Sarajevo '84
Prva liga
Sobotni intervju
Druga kariera
Luka Dončić
Naj planinska koča
Trendi
Glasba in film
Slavni
Moda in lepota
Zdravo življenje
Kulinarika
Dom
Zanimivosti
Hišni ljubljenčki
Vedeževanje
Ona-On.com
Potovanja
Horoskop
Vrt
Avtomoto
Novice
Promet
E-avtomoto
Testi
Prva vožnja
Nasveti
Tehnika
Zgodbe
E-mobilnost
Kolumne
Kolumne
Intervjuji
Spotkast
Planet TV
TELEKOM SLOVENIJE
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov NEO po akcijski ceni
Zadnje novice
TV spored
Horoskop
Vreme
Bizi
Najdi.si
Itis.si
1188
Film
Šport
Dokumentarni
Otroški
Nadaljevanke
Nanizanke
Video
Spletna TV neo.io
NEO
Mobilni paketi
Internet
Program zvestobe
E-trgovina
Moj Telekom
Mala podjetja
Velika podjetja
E-oskrba
Spletna pošta
Pomoč
Info in obvestila
Tehnik
Želite prejemati e-novice?
Izberite enega izmed paketov NEO po akcijski ceni
TV Spored
Kategorije
Dokumentarni
Kategorija dokumentarni
Izberi program
1+1 International
24Kitchen
360 TuneBox
3sat
AKTUAL TV
AMC
ARD
ATM TV Kranjska Gora HD
Adria
Al Jazeera Balkans
Alfa TV
Animal Planet HD
Arena Fight
Arena Sport 1
Arena Sport 1 Premium
Arena Sport 2
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Arena eSport
Arte
B92
BBC Earth
BBC News
BEST TV
BHT1
BIR
BK TV
BN TV 2
Baby TV
Balkan trip
Bloomberg Adria
Brio
CMC
CNN
Cartoon
Cartoonito
CineStar TV Action & Thriller
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
Cinemax
Cinemax 2
Cinestar Fantasy
Cinestar TV 1
Cinestar TV 2
Club MTV
Curiosity Channel
DM SAT
DOX TV
Da Vinci Learning
Discovery Channel HD
Discovery ID Xtra
Discovery TLC
Disney Channel
Disney Junior
Diva
Dizi
DocuBox
Dog TV
Dom Kino
Dr. Fit
Duna World
Dusk TV
E!
ETV HD
EWTN
Elta 2
Epic Drama
Erox
Eroxxx
Eurosport 1
Eurosport 2
Eurosport 4K
Exodus TV
Extreme TV
FTV
Fashion TV
FashionBox
FashionTV 4K
FightBox
FilmBox Arthouse
FilmBox Extra
FilmBox Premium
FilmBox Stars
Folx
Fox News
FunBox
Gametoon
Gold TV
H2
HBO
HBO 3
HGTV
HRT 1
HRT 2
HRT 3
Happy Puppy
Happy Reality 1
Happy Reality 2
Happy TV
Hayat
Hema
History Channel
Hit TV
Jabuka (OTV)
JimJam
Jugoton
KCN 1
KCN 2 (music)
KCN 3 (svet+)
Kabel 1
Kamin
Kanal 10 / Idea TV
Kanal A
Karousel
Kino
Kitchen TV
Klasik
LH TV HD
Ljubljana TV
MNE
MTV 00s
MTV 1
MTV 2
MTV 80s
MTV 90s
MTV Hits
Mediaset Italia
Mezzo
Minimax
Morska obala
Motorvision+
Muzika Pervogo
NET TV
NON Stop
NTV IC Kakanj
Narodna TV
National Geographic Wild
Nautical Channel
Nick Jr.
NickToons
Nickelodeon
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
O Kanal
OBN
ORF 1
ORF 2
OTO
OTV Valentino
One Adria
Oron TV
PINK SI
POP TV
PRVA Srbska TV
Pickbox TV
Pink Extra
Pink Fashion
Pink Film
Pink Folk
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink Music
Pink Plus
Pink Reality
Pink Serije
Pink Show
Pink World
Pink Zabava
Pink'n'Roll
Planet
Planet 2
Planet Earth
Planet Eva
Pro7
Ptujska TV
RAI 1
RAI 2
RAI 3
RT Srbija HD
RTCG 2
RTL
RTL Hrvaška
RTL II
RTL Kockica
RTL Living
RTRS
RTS 1
RTS 2
RTS Maribor
Reality Kings TV
Russia Today
S-TV Skledar
SAT 1
SIP TV
SLON TV extra
STAR Channel
STAR Crime
STAR Life
STAR Movies
SciFi
Sexation
Sky News
Sonce TV
Super RTL
TNT Music
TV 1000
TV As
TV Celje
TV Duga Novi sad
TV Galeja HD
TV Jadran
TV Koper Capodistria
TV Prva Files
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
TV RI
TV SLO 1
TV SLO 2
TV SLO 3
TV Sarajevo
TV Sitel
TV Vijesti
TV Zlati zvoki
TV3
TV5MONDE
TVE
Tele Maribor
Telecafe
Televizija 24
Top TV
Trace Sport
Trace Urban
Travel Channel
Tring 7
Tring Max
Tring Shiqip
Tring Tring
Tring Vizion+
Tropski podvodni svet
Tv Ormož HD
Tv8
VOX
VTV
Vaš kanal
Veseljak Golica
Viasat Explore
Viasat History
Viasat Nature
Vikom
Vitel
Vivid Touch
Vremya
Woman
Z1 Televizija
ZDF
Zdrava TV
Zdrava Televizija
ePosavje TV
n-tv
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Izberi kategorijo
Dokumentarni
Film
Informativni
Izobraževalni
Kulturno-umetniški
Nadaljevanka
Neznan
Otroški in mladinski
Pogovorni
Politika
Propagandni program
Razvedrilni
Verski
Za odrasle
Šport
Izberi podkategorijo
Biografija
Dokumentarni
Drugi športi
Družboslovje
Glasba
Magazin
Naravoslovje
Ostalo
Poljudnoznanstvena oddaja
Potopis
Reportaža
Resničnostna TV
Svetovalna oddaja
Tehnika
Umetnost
Zabavna oddaja
Zgodovina
Moji programi
Izberi programe
Izbrani programi se bodo prikazali na prvem mestu, pred ostalimi programi.
Discovery Channel HD
TV SLO 1
TV SLO 2
Planet
POP TV
TV3
Kanal A
TV Zlati zvoki
Nova 24 TV
Nova 24 TV 2
Gold TV
Planet Eva
Planet 2
Discovery TLC
Discovery ID Xtra
National Geographic Wild
Viasat History
BBC Earth
History Channel
Travel Channel
Viasat Nature
Viasat Explore
Balkan trip
HBO
Cinemax
Cinemax 2
Animal Planet HD
STAR Channel
STAR Life
STAR Crime
STAR Movies
Kino
Brio
CineStar TV Premiere 1
CineStar TV Premiere 2
AMC
Epic Drama
SciFi
Cinestar TV 2
Cinestar Fantasy
Cinestar TV 1
Dr. Fit
Woman
HGTV
OTO
Šport TV 1
Šport TV 2
Šport TV 3
Arena Sport 1
Arena Sport 2
Arena eSport
Eurosport 1
Eurosport 2
CMC
Veseljak Golica
AKTUAL TV
Kanal 10 / Idea TV
TV SLO 3
TV Koper Capodistria
Tele Maribor
HRT 1
HRT 2
HRT 3
ORF 1
ORF 2
RAI 1
BN TV 2
CineStar TV Action & Thriller
E!
24Kitchen
TV5MONDE
RTL Hrvaška
Arena Fight
Arena Sport 3
Arena Sport 4
Fox News
RTS Maribor
Pickbox TV
NET TV
Arte
ZDF
Adria
Folx
One Adria
Curiosity Channel
Kitchen TV
RAI 2
RAI 3
CNN
Trace Sport
Trace Urban
DOX TV
Da Vinci Learning
BEST TV
Bloomberg Adria
Arena Sport 1 Premium
TV Prva Kick
TV Prva Life
TV Prva Max
TV Prva Plus
TV Prva World
B92
TV Prva Files
RTS 1
RTS 2
TV As
PRVA Srbska TV
H2
BIR
FilmBox Premium
FilmBox Extra
FilmBox Stars
FilmBox Arthouse
DocuBox
FashionBox
FightBox
Gametoon
360 TuneBox
Erox
Eroxxx
Happy Puppy
Dizi
Planet Earth
HBO 3
Dog TV
TV 1000
Klasik
Diva
Pink Serije
Pink Film
Fashion TV
FashionTV 4K
RTL
RTL II
Super RTL
Kabel 1
VOX
SAT 1
Pro7
3sat
n-tv
TVE
Mediaset Italia
Top TV
PINK SI
EWTN
LH TV HD
Pink Plus
Pink Zabava
Pink Reality
Pink Show
Minimax
Baby TV
Nickelodeon
Cartoon
Cartoonito
JimJam
Disney Channel
Disney Junior
Nick Jr.
NickToons
RTL Kockica
Eurosport 4K
Extreme TV
Motorvision+
Nautical Channel
Pink Folk 2
Pink Koncert
Pink'n'Roll
MTV 00s
Jugoton
Club MTV
MTV Hits
MTV 90s
MTV 80s
Mezzo
Pink Music
DM SAT
Pink Extra
Pink Folk
Tv8
Vaš kanal
Ptujska TV
SIP TV
VTV
BK TV
TV Celje
TV Galeja HD
Exodus TV
Zdrava TV
ATM TV Kranjska Gora HD
Oron TV
Tv Ormož HD
ETV HD
Vitel
OBN
RT Srbija HD
MNE
Al Jazeera Balkans
Hayat
BBC News
Sky News
ARD
Duna World
1+1 International
Dom Kino
Telecafe
Vremya
Muzika Pervogo
Karousel
TNT Music
RTL Living
OTV Valentino
Tring 7
Tring Max
Tring Shiqip
Tring Tring
Tring Vizion+
Elta 2
FTV
NTV IC Kakanj
RTRS
O Kanal
TV Sarajevo
Zdrava Televizija
Jabuka (OTV)
Narodna TV
TV RI
TV Jadran
Z1 Televizija
Alfa TV
Sonce TV
Happy Reality 1
MTV 1
MTV 2
Happy Reality 2
TV Sitel
Happy TV
Vikom
KCN 1
KCN 2 (music)
TV Duga Novi sad
KCN 3 (svet+)
BHT1
Hema
RTCG 2
SLON TV extra
TV Vijesti
Televizija 24
NON Stop
Hit TV
Dusk TV
Vivid Touch
Sexation
Reality Kings TV
Morska obala
Tropski podvodni svet
Kamin
Pink Fashion
FunBox
Pink World
Russia Today
Ljubljana TV
ePosavje TV
S-TV Skledar
Včeraj
Danes
Sre, 20. 03.
Čet, 21. 03.
Pet, 22. 03.
Sob, 23. 03.
Ned, 24. 03.
Arena Fight
21:00
Mišice in boj
Drugi športi
Animal Planet HD
04:30
Izumrli ali živi
Naravoslovje
20:00
Zoltan, volčji človek
Poljudnoznanstvena oddaja
RTL
00:35
Pravica: Reportaža o pravosodju
Reportaža
01:15
Sprememba strani: Pogledati na svet z drugimi očmi
Reportaža
10:00
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Biografija
11:00
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Ostalo
15:00
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Ostalo
16:00
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Biografija
RTL Living
11:00
Hiša vaših sanj: Nova Zelandija
Tehnika
16:05
Hiša vaših sanj: Nova Zelandija
Tehnika
BN TV 2 HD
02:25
Mera za človeka
Ostalo
04:20
Potovalni zapiski
Reportaža
14:15
Serbian on the road
Reportaža
RT Srbija HD
03:33
Lov in ribolov
Reportaža
FunBox 4K
00:20
Oživitev legende
Ostalo
02:10
Modri svet
Potopis
02:35
Somalijska hrana
Reportaža
03:05
Redkeje prepotovana pot: Bali
Družboslovje
03:55
Modri svet: Vražja jama, Nevada
Potopis
04:20
Ogrožena vrsta: Afriški slon
Družboslovje
06:00
Foodie izkušnje: Tajska
Potopis
06:20
Foodie izkušnje - Filipini
Potopis
06:45
Kraljevske poti Inkov
Družboslovje
07:50
Bizarna azijska dostava hrane
Reportaža
08:20
Sanjsko potovanje: Otok Holbox
Potopis
09:00
Kostarika: Divjina pod mavrico
Reportaža
09:55
Najstrašnejša hrana Azije in kje jo najti
Reportaža
10:30
Globalni brivec: Terrell the Barber - Chatham-Kent, Ontario, Canada
Družboslovje
12:30
Vojne dronov
Reportaža
13:25
Izjemno redka kenijska vaška pojedina: prvič ujeta v objektiv
Reportaža
14:00
Foodie izkušnje: Mavricij
Potopis
14:25
Pristna ulična hrana Jamajke
Reportaža
15:00
Modri svet: Morski pes in jame na Floridi
Potopis
15:25
Presenetljivi najljubši rezanci Vietnamcev
Reportaža
15:55
Eksotična morska hrana jugovzhodne Azije
Reportaža
16:30
Modri svet: Bahami
Potopis
17:00
Manjkrat prepotovana pot: Finska
Družboslovje
18:35
Hrana Minnesote, ki vas bo ubila
Reportaža
19:55
Družbena tkanina: Blišč
Družboslovje
20:25
Foodie izkušnje - Bangkok
Potopis
21:55
Foodie izkušnje - Emilia Romagna
Potopis
22:20
Foodie izkušnje
Potopis
22:45
Centralni zapor Maafushi, Maldivi
Reportaža
23:35
Tatoo terapija
Reportaža
Da Vinci Learning
00:21
Futuris: Bo butanol zamenjal fosilna goriva?
Poljudnoznanstvena oddaja
00:27
Futuris: Letala in napredek pri materialih
Poljudnoznanstvena oddaja
00:54
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
01:24
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
01:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
02:27
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
02:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
05:00
Operacija Au!: Neverjetna slina in vrstni red zdravljenja
Poljudnoznanstvena oddaja
05:27
Operacija Au!: Iz oči v oči
Poljudnoznanstvena oddaja
05:57
Vsevedneži: So čebele barvno slepe?
Poljudnoznanstvena oddaja
06:09
Iznajdljivi izdelki: Kastanjete
Poljudnoznanstvena oddaja
06:15
Iznajdljivi izdelki: Raketa
Poljudnoznanstvena oddaja
06:54
Siesta Z: Tisoč in ena noč
Umetnost
07:48
Elektrika s Smorphom: Proizvajanje elektrike
Poljudnoznanstvena oddaja
07:54
Elektrika s Smorphom: RGB-svetila
Poljudnoznanstvena oddaja
10:30
Operacija Au!: Hrustančni oklep
Poljudnoznanstvena oddaja
11:24
Grozote zgodovine: Bizarne pošasti
Zgodovina
12:33
Siyaya: Divjina Western Capa: Pogorje
Poljudnoznanstvena oddaja
13:00
Rešitelji živali: Čudne navade
Naravoslovje
13:21
Vsevedneži: Zakaj kruh vzhaja?
Poljudnoznanstvena oddaja
13:24
Vsevedneži: Znajo rastline šteti?
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Operacija Au!: Smeh
Poljudnoznanstvena oddaja
15:51
Znanstvena eksplozija: Lom svetlobe
Poljudnoznanstvena oddaja
15:54
Mladi veleumi: Resna okvara
Poljudnoznanstvena oddaja
16:33
Raziskujmo: Čudoviti planet: Vodilni študenti
Poljudnoznanstvena oddaja
17:27
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
19:00
Postanimo izjemni: Prijateljica (Courteney Cox) in zabavljač (Channing Tatum)
Biografija
19:24
Zvezde gimnastike: Odnehati ni med možnostmi
Drugi športi
20:42
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
20:45
Veseli norčki: Katedrale
Poljudnoznanstvena oddaja
21:21
Futuris: Mario in jaz - roboti, ki jim ni vseeno
Poljudnoznanstvena oddaja
21:24
Futuris: Nova generacija hibridnih vozil
Poljudnoznanstvena oddaja
21:51
Futuris: Bo butanol zamenjal fosilna goriva?
Poljudnoznanstvena oddaja
21:57
Futuris: Letala in napredek pri materialih
Poljudnoznanstvena oddaja
22:27
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
22:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
23:45
Futuris: Samovozeči avti
Poljudnoznanstvena oddaja
Balkan trip
00:00
Gurman
Ostalo
00:30
Lepše od Pariza
Magazin
01:00
Dobrodošli na Balkanu
Magazin
01:30
5x5
Magazin
02:00
Tiagov Balkan
Naravoslovje
02:30
Še en liter
Magazin
03:00
Pustolovska potepanja
Magazin
03:25
Tiagov Balkan
Naravoslovje
04:15
Gurman
Ostalo
04:40
Zlate roke
Reportaža
05:15
Kruh in sol
Ostalo
05:40
Lepše od Pariza
Magazin
06:00
Turistične novice
Magazin
06:12
Dobrodošli na Balkanu
Magazin
06:44
Grižljaj Kitajske
Ostalo
08:11
Kulturist
Potopis
09:00
Turistične novice
Magazin
09:05
Balkanska vrata
Družboslovje
09:38
Zlate roke
Reportaža
10:08
Za srcem po ravnini
Reportaža
10:47
Turistične novice
Magazin
11:00
Okusi malih varošic
Reportaža
11:38
Tiagov Balkan
Naravoslovje
12:04
Lepše od Pariza
Magazin
12:36
Življenje s koradžijo
Ostalo
13:06
Okusi Rusije
Ostalo
13:37
Točno v tarčo
Ostalo
14:00
Vodne steze
Ostalo
14:22
Za srcem po ravnini
Reportaža
15:02
Turistične novice
Magazin
15:46
5x5
Magazin
16:19
Od toplic do toplic
Reportaža
16:52
Lepše od Pariza
Magazin
17:25
Gurman
Ostalo
17:53
Še en liter
Magazin
18:25
Točno v tarčo
Ostalo
19:00
Turistične novice
Magazin
19:33
Romanovi
Zgodovina
20:27
Kulturist
Potopis
21:07
Zlate roke
Reportaža
21:34
Vodne steze
Ostalo
22:53
Še en liter
Magazin
23:19
Okusi malih varošic
Reportaža
23:59
Turistične novice
Magazin
Nautical Channel
05:00
Nastro Rosa Tour: Pregled sezone 2023
Drugi športi
09:30
Irsko druženje
Ostalo
13:00
Nastro Rosa Tour: Pregled sezone 2023
Drugi športi
15:30
Irsko druženje
Ostalo
22:00
Mojstri kajtanja 2021
Drugi športi
23:30
Irsko druženje
Ostalo
Travel Channel HD
00:00
V zakletih gozdovih: Prišlo je iz gozda
Družboslovje
01:00
Aljaški trikotnik: Skrivnostne sile
Poljudnoznanstvena oddaja
04:00
V zakletih gozdovih: Cerkev v gozdu in najverjetneje nas bo pokončalo
Družboslovje
05:00
Aljaški trikotnik: Temačna piramida
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Aljaški trikotnik: Skrivnosti gore Hayes
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Nasini nepojasnjeni dokumenti
Poljudnoznanstvena oddaja
09:00
Iskanje Velike noge: Ples Velike noge
Ostalo
10:00
Muzejske skrivnosti: Skrivnostna krogla in še marsikaj
Zgodovina
12:00
Sorodne duše (duhovi): Zapuščina Lizzie Borden
Ostalo
13:00
Aljaški trikotnik: Pogrešani Douglas
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Nasini nepojasnjeni dokumenti: Vesoljski smrtonosni žarek
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Iskanje Velike noge: Velika noga in rdečelaska
Ostalo
17:00
Muzejske skrivnosti: Predsedniška slutnja
Zgodovina
19:00
Sorodne duše (duhovi): Davitelj
Ostalo
22:00
Dosjeji preminulih: Smrtonosni sorodnik - Louisville, Kentucky
Ostalo
23:00
Gorske pošasti: Volkodlak Wolfe Countyja
Naravoslovje
Jabuka (OTV)
10:30
Ritem občine Zagreb
Reportaža
22:00
Manj je več
Družboslovje
VTV
18:00
Verovanja
Ostalo
20:45
Dotiki gora: Špičasti vrh
Reportaža
Trace Sport
01:30
Zvezde borilnih veščin: Manny Pacquiao
Drugi športi
03:00
Nepremagljivi: Manchester City 2023 Treble
Magazin
03:30
Sanjsko moštvo: Manchester City
Drugi športi
05:00
Sanjsko moštvo: Manchester United
Drugi športi
07:00
Zvezde borilnih veščin: Georges St Pierre
Drugi športi
12:30
Zvezde borilnih veščin: Martin Nguyen
Drugi športi
14:30
Nepremagljivi: Navratilova in Evert
Magazin
15:30
Nesmrtni: Stephen Curry
Biografija
19:00
Zvezde borilnih veščin: Martin Nguyen
Drugi športi
21:00
Nepremagljivi: Navratilova in Evert
Magazin
22:00
Nesmrtni: Stephen Curry
Biografija
23:30
Zvezde borilnih veščin: David Haye
Drugi športi
HRT 2 HD
06:26
Prostor pod soncem - doma ali v tujini: Exeter/Murcia
Ostalo
07:17
Hiša vaših sanj: Avstralija: Clarence
Tehnika
10:18
Prostor pod soncem - doma ali v tujini: Exeter/Murcia
Ostalo
11:11
Hiša vaših sanj: Avstralija: Clarence
Tehnika
20:15
Naših šest celin: Azija
Naravoslovje
KCN 1
07:40
Brez predsodkov
Ostalo
09:40
Kmetijstvo
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Dr TARA: Lepota in zdravje
Ostalo
14:45
Hipokrat
Naravoslovje
17:00
Kmetijstvo
Poljudnoznanstvena oddaja
19:00
Zapisi
Reportaža
TV Prva Max
01:30
Eksploziv
Družboslovje
03:30
Eksploziv
Družboslovje
09:00
Eksploziv
Družboslovje
17:45
Eksploziv
Družboslovje
21:45
Eksploziv
Družboslovje
RTL Hrvaška
09:00
Hiša vaših sanj
Ostalo
E!
02:00
Od blizu: Charlize Theron
Biografija
02:45
Od blizu: Julia Roberts
Biografija
09:00
Od blizu: Natalie Portman
Biografija
09:45
Od blizu: Robert Downey Jr
Biografija
10:30
Od blizu: Salma Hayek
Biografija
11:15
Od blizu: Emma Thompson
Biografija
Dr. Fit
18:30
Joga Maya
Drugi športi
Balkan trip HD
00:00
Gurman
Ostalo
00:30
Lepše od Pariza
Magazin
01:00
Dobrodošli na Balkanu
Magazin
01:30
5x5
Magazin
02:00
Tiagov Balkan
Naravoslovje
02:30
Še en liter
Magazin
03:00
Pustolovska potepanja
Magazin
03:25
Tiagov Balkan
Naravoslovje
04:15
Gurman
Ostalo
04:40
Zlate roke
Reportaža
05:15
Kruh in sol
Ostalo
05:40
Lepše od Pariza
Magazin
06:00
Turistične novice
Magazin
06:12
Dobrodošli na Balkanu
Magazin
06:44
Grižljaj Kitajske
Ostalo
08:11
Kulturist
Potopis
09:00
Turistične novice
Magazin
09:05
Balkanska vrata
Družboslovje
09:38
Zlate roke
Reportaža
10:08
Za srcem po ravnini
Reportaža
10:47
Turistične novice
Magazin
11:00
Okusi malih varošic
Reportaža
11:38
Tiagov Balkan
Naravoslovje
12:04
Lepše od Pariza
Magazin
12:36
Življenje s koradžijo
Ostalo
13:06
Okusi Rusije
Ostalo
13:37
Točno v tarčo
Ostalo
14:00
Vodne steze
Ostalo
14:22
Za srcem po ravnini
Reportaža
15:02
Turistične novice
Magazin
15:46
5x5
Magazin
16:19
Od toplic do toplic
Reportaža
16:52
Lepše od Pariza
Magazin
17:25
Gurman
Ostalo
17:53
Še en liter
Magazin
18:25
Točno v tarčo
Ostalo
19:00
Turistične novice
Magazin
19:33
Romanovi
Zgodovina
20:27
Kulturist
Potopis
21:07
Zlate roke
Reportaža
21:34
Vodne steze
Ostalo
22:53
Še en liter
Magazin
23:19
Okusi malih varošic
Reportaža
23:59
Turistične novice
Magazin
BHT1
00:40
Islamska tradicija Bošnjakov
Družboslovje
01:00
Džamije v ogledalu umetnosti
Družboslovje
12:30
Hranilec
Družboslovje
13:30
Pod božjo kupolo
Družboslovje
15:15
V modrih globinah
Poljudnoznanstvena oddaja
17:15
Islamska tradicija Bošnjakov
Družboslovje
17:45
Džamije v ogledalu umetnosti
Družboslovje
21:00
V modrih globinah
Poljudnoznanstvena oddaja
BIR
18:30
Zapisi o krajih
Zgodovina
19:30
Dokumentarni program
Ostalo
21:15
Med vrsticami
Reportaža
ORF 1 HD
23:30
Reiseckerjeva potovanja
Potopis
RAI 3 HD
01:15
Ali tudi ne
Družboslovje
13:15
Preteklost in sedanjost
Zgodovina
16:10
Geo
Ostalo
TV Jadran
14:55
Barve zemlje
Naravoslovje
18:05
Split, univerzitetno mesto
Družboslovje
TV SLO 1
20:00
Posebne zgodbe: Najboljši prijatelji
Družboslovje
20:30
Po Južni Ameriki s Simonom Reevom: Gvajanski ščit
Naravoslovje
TV SLO 2
14:55
Rojaki
Družboslovje
15:20
Za sosedovo mizo: Na Hebridih
Družboslovje
17:35
Slovenski vodni krog: Vipava
Naravoslovje
18:00
Slovenski vodni krog: Selška Sora
Naravoslovje
TV SLO 3
22:45
Rojaki
Družboslovje
History Channel HD
00:40
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
01:25
Skladiščne vojne: Ob zabavi smo uspeli!
Ostalo
01:45
Skladiščne vojne: San Brandi-Dino!
Ostalo
02:10
Zastavljalnica: Spomeniška zastavljalnica
Ostalo
03:20
Zastavljalnica: RC/DC
Ostalo
03:45
Skovano v ognju: Gladiatorji kovačije: Viking proti gladiatorju
Tehnika
04:30
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
05:15
Zastavljalnica: Wildov kraljevič
Ostalo
05:40
Zastavljalnica: Motociklistični kaos
Ostalo
06:00
Skovano v ognju: Izziv mladincev
Tehnika
06:40
Skovano v ognju: Temna stran
Tehnika
07:25
Zastavljalnica: Wildov kraljevič
Ostalo
07:45
Zastavljalnica: Motociklistični kaos
Ostalo
09:15
Skovano v ognju: Klasičen grški meč
Tehnika
09:55
Skladiščne vojne: Strune in dobra volja
Ostalo
10:15
Skladiščne vojne: Pripni ali utihni
Ostalo
10:40
Skladiščne vojne: Kamen, papir, zmagovalec
Ostalo
11:05
Skovano v ognju: Konjeniška sablja
Tehnika
11:45
Zastavljalnica: Skrivajoči Houdini
Ostalo
12:50
Zastavljalnica: Generacijski prepad
Ostalo
13:15
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
13:55
Zastavljalnica: Utihni
Ostalo
14:40
Prekletstvo ranča Skinwalker: Neverjetno
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Zastavljalnica: Velikan Rick
Ostalo
16:45
Zastavljalnica: Podzemna zastavljalnica
Ostalo
17:05
Skladiščne vojne: Kamen, papir, zmagovalec
Ostalo
17:25
Največji lovi na zaklade: Zakopani plen Sama Bassa
Zgodovina
18:50
Skovano v ognju: Pandat
Tehnika
19:35
Skovano v ognju: Naginata
Tehnika
20:15
Skovano v ognju: Gladiatorji kovačije: Prvakova naloga
Tehnika
22:30
Starodavni vesoljci: Puščavske šifre
Poljudnoznanstvena oddaja
23:15
Skovano v ognju: Izziv mladincev
Tehnika
23:55
Skovano v ognju: Temna stran
Tehnika
TV3 HD
21:00
Odkrivanje čudovitih kanalov: Paraná Delta, Argentina
Reportaža
22:00
Drug odtenek modre
Potopis
Viasat History HD
01:20
Vojne tovarne: Bitka za črno zlato
Zgodovina
08:30
Vojne tovarne: Ljudski avtomobil
Zgodovina
17:55
Vojne tovarne: Ljudski avtomobil
Zgodovina
TV Sarajevo
11:10
Zakladnica naše modrosti
Družboslovje
11:30
V dobri koži
Ostalo
15:05
Andaluzija
Potopis
22:30
Zakladnica naše modrosti
Družboslovje
TV5MONDE HD
01:30
Zeleno
Poljudnoznanstvena oddaja
02:30
Tedenski pogled po svetu
Reportaža
03:00
Prekleti v Pariški komuni
Zgodovina
09:30
Moja žival in jaz
Naravoslovje
10:00
Čas je za ovinek
Reportaža
18:43
Paviljon Laurier
Družboslovje
23:10
Velika knjigarna
Potopis
Vikom
08:00
Urbana ekologija
Družboslovje
18:30
Skrivnosti nastanka
Naravoslovje
FunBox
00:20
Oživitev legende
Ostalo
02:10
Modri svet
Potopis
02:35
Somalijska hrana
Reportaža
03:05
Redkeje prepotovana pot: Bali
Družboslovje
03:55
Modri svet: Vražja jama, Nevada
Potopis
04:20
Ogrožena vrsta: Afriški slon
Družboslovje
06:00
Foodie izkušnje: Tajska
Potopis
06:20
Foodie izkušnje - Filipini
Potopis
06:45
Kraljevske poti Inkov
Družboslovje
07:50
Bizarna azijska dostava hrane
Reportaža
08:20
Sanjsko potovanje: Otok Holbox
Potopis
09:00
Kostarika: Divjina pod mavrico
Reportaža
09:55
Najstrašnejša hrana Azije in kje jo najti
Reportaža
10:30
Globalni brivec: Terrell the Barber - Chatham-Kent, Ontario, Canada
Družboslovje
12:30
Vojne dronov
Reportaža
13:25
Izjemno redka kenijska vaška pojedina: prvič ujeta v objektiv
Reportaža
14:00
Foodie izkušnje: Mavricij
Potopis
14:25
Pristna ulična hrana Jamajke
Reportaža
15:00
Modri svet: Morski pes in jame na Floridi
Potopis
15:25
Presenetljivi najljubši rezanci Vietnamcev
Reportaža
15:55
Eksotična morska hrana jugovzhodne Azije
Reportaža
16:30
Modri svet: Bahami
Potopis
17:00
Manjkrat prepotovana pot: Finska
Družboslovje
18:35
Hrana Minnesote, ki vas bo ubila
Reportaža
19:55
Družbena tkanina: Blišč
Družboslovje
20:25
Foodie izkušnje - Bangkok
Potopis
21:55
Foodie izkušnje - Emilia Romagna
Potopis
22:20
Foodie izkušnje
Potopis
22:45
Centralni zapor Maafushi, Maldivi
Reportaža
23:35
Tatoo terapija
Reportaža
History Channel
00:40
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
01:25
Skladiščne vojne: Ob zabavi smo uspeli!
Ostalo
01:45
Skladiščne vojne: San Brandi-Dino!
Ostalo
02:10
Zastavljalnica: Spomeniška zastavljalnica
Ostalo
03:20
Zastavljalnica: RC/DC
Ostalo
03:45
Skovano v ognju: Gladiatorji kovačije: Viking proti gladiatorju
Tehnika
04:30
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
05:15
Zastavljalnica: Wildov kraljevič
Ostalo
05:40
Zastavljalnica: Motociklistični kaos
Ostalo
06:00
Skovano v ognju: Izziv mladincev
Tehnika
06:40
Skovano v ognju: Temna stran
Tehnika
07:25
Zastavljalnica: Wildov kraljevič
Ostalo
07:45
Zastavljalnica: Motociklistični kaos
Ostalo
09:15
Skovano v ognju: Klasičen grški meč
Tehnika
09:55
Skladiščne vojne: Strune in dobra volja
Ostalo
10:15
Skladiščne vojne: Pripni ali utihni
Ostalo
10:40
Skladiščne vojne: Kamen, papir, zmagovalec
Ostalo
11:05
Skovano v ognju: Konjeniška sablja
Tehnika
11:45
Zastavljalnica: Skrivajoči Houdini
Ostalo
12:50
Zastavljalnica: Generacijski prepad
Ostalo
13:15
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Ostalo
13:55
Zastavljalnica: Utihni
Ostalo
14:40
Prekletstvo ranča Skinwalker: Neverjetno
Poljudnoznanstvena oddaja
16:25
Zastavljalnica: Velikan Rick
Ostalo
16:45
Zastavljalnica: Podzemna zastavljalnica
Ostalo
17:05
Skladiščne vojne: Kamen, papir, zmagovalec
Ostalo
17:25
Največji lovi na zaklade: Zakopani plen Sama Bassa
Zgodovina
18:50
Skovano v ognju: Pandat
Tehnika
19:35
Skovano v ognju: Naginata
Tehnika
20:15
Skovano v ognju: Gladiatorji kovačije: Prvakova naloga
Tehnika
22:30
Starodavni vesoljci: Puščavske šifre
Poljudnoznanstvena oddaja
23:15
Skovano v ognju: Izziv mladincev
Tehnika
23:55
Skovano v ognju: Temna stran
Tehnika
Vaš kanal
11:30
Z vami za vas
Reportaža
17:40
Sladkorna bolezen - velik zdravstveni izziv
Reportaža
17:55
Terapija na konju in ob konju
Reportaža
DOX TV
00:59
Nazanin
Ostalo
02:15
Strašljiva srečanja
Družboslovje
07:23
Poklic: Kurba
Družboslovje
08:09
Poklic: Kurba
Družboslovje
08:59
Putinova opozicija
Ostalo
09:54
Strašljiva srečanja
Družboslovje
10:40
Todd Sampson na preizkušnji: Mongolski Kazaki
Ostalo
11:27
Nevidni narkobosi
Družboslovje
12:13
Prikrita zgodovina druge svetovne vojne
Zgodovina
13:01
Ljubim te do smrti
Družboslovje
13:48
Umor na hišnem pragu
Družboslovje
14:35
Pravi detektiv
Družboslovje
15:20
Nedolžen za rešetkami
Družboslovje
16:15
Ljubim te do smrti
Družboslovje
16:59
V postelji z mojim morilcem
Družboslovje
17:47
Pravi detektiv
Družboslovje
18:35
Nedolžen za rešetkami
Družboslovje
19:27
Todd Sampson na preizkušnji: Gasilci
Ostalo
20:17
Nevidni narkobosi
Družboslovje
21:02
Prikrita zgodovina druge svetovne vojne
Zgodovina
21:53
Skrita Kitajska
Potopis
22:43
Skrita Kitajska
Potopis
23:35
Uganka karpatske sfinge
Družboslovje
TV SLO 2 HD
14:55
Rojaki
Družboslovje
15:20
Za sosedovo mizo: Na Hebridih
Družboslovje
17:35
Slovenski vodni krog: Vipava
Naravoslovje
18:00
Slovenski vodni krog: Selška Sora
Naravoslovje
3sat
00:11
37°: Pascal - sam doma, ?kako otroci skrbijo zase
Reportaža
06:00
Namig za izlete: Tajska
Potopis
11:00
Finska - Poletje na jezeru
Naravoslovje
11:45
Hessen a la carte: Okus po pomladi
Družboslovje
12:45
Angleška vrtna umetnost: Odkrivajmo z biovrtnarjem Karlom Plobergerjem
Družboslovje
13:10
Radioaktivni volkovi
Naravoslovje
13:55
Z volkovi pod odejo: Ernstbrunn
Družboslovje
14:40
Z volkovi pod odejo: Šest mladičkov in pogreb
Družboslovje
15:25
Z volkovi pod odejo: V tropu je red
Družboslovje
16:55
Žejni popotnik: Škotska - voda življenja
Ostalo
23:10
Kultni avto Wartburg - dvotaktnega vonja in želje po mehaniki
Tehnika
23:55
Poročevalec: Alzheimerjeva bolezen pri 56
Reportaža
ARD
03:05
Resnično življenje: Ljubezenska prevara – Marie se brani
Reportaža
04:45
Ekološki zločini: Boj za zadnje indijske tigre
Reportaža
16:10
Nor na morje: Lenivci iz Kostarike
Ostalo
Da Vinci Learning HD
00:21
Futuris: Bo butanol zamenjal fosilna goriva?
Poljudnoznanstvena oddaja
00:27
Futuris: Letala in napredek pri materialih
Poljudnoznanstvena oddaja
00:54
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
01:24
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
01:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
02:27
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
02:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
05:00
Operacija Au!: Neverjetna slina in vrstni red zdravljenja
Poljudnoznanstvena oddaja
05:27
Operacija Au!: Iz oči v oči
Poljudnoznanstvena oddaja
05:57
Vsevedneži: So čebele barvno slepe?
Poljudnoznanstvena oddaja
06:09
Iznajdljivi izdelki: Kastanjete
Poljudnoznanstvena oddaja
06:15
Iznajdljivi izdelki: Raketa
Poljudnoznanstvena oddaja
06:54
Siesta Z: Tisoč in ena noč
Umetnost
07:48
Elektrika s Smorphom: Proizvajanje elektrike
Poljudnoznanstvena oddaja
07:54
Elektrika s Smorphom: RGB-svetila
Poljudnoznanstvena oddaja
10:30
Operacija Au!: Hrustančni oklep
Poljudnoznanstvena oddaja
11:24
Grozote zgodovine: Bizarne pošasti
Zgodovina
12:33
Siyaya: Divjina Western Capa: Pogorje
Poljudnoznanstvena oddaja
13:00
Rešitelji živali: Čudne navade
Naravoslovje
13:21
Vsevedneži: Zakaj kruh vzhaja?
Poljudnoznanstvena oddaja
13:24
Vsevedneži: Znajo rastline šteti?
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Operacija Au!: Smeh
Poljudnoznanstvena oddaja
15:51
Znanstvena eksplozija: Lom svetlobe
Poljudnoznanstvena oddaja
15:54
Mladi veleumi: Resna okvara
Poljudnoznanstvena oddaja
16:33
Raziskujmo: Čudoviti planet: Vodilni študenti
Poljudnoznanstvena oddaja
17:27
Vsevedneži: Imajo hrošči svoje srečne številke?
Poljudnoznanstvena oddaja
19:00
Postanimo izjemni: Prijateljica (Courteney Cox) in zabavljač (Channing Tatum)
Biografija
19:24
Zvezde gimnastike: Odnehati ni med možnostmi
Drugi športi
20:42
Veseli norčki: Pravica
Poljudnoznanstvena oddaja
20:45
Veseli norčki: Katedrale
Poljudnoznanstvena oddaja
21:21
Futuris: Mario in jaz - roboti, ki jim ni vseeno
Poljudnoznanstvena oddaja
21:24
Futuris: Nova generacija hibridnih vozil
Poljudnoznanstvena oddaja
21:51
Futuris: Bo butanol zamenjal fosilna goriva?
Poljudnoznanstvena oddaja
21:57
Futuris: Letala in napredek pri materialih
Poljudnoznanstvena oddaja
22:27
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
22:57
Inovacije
Poljudnoznanstvena oddaja
23:45
Futuris: Samovozeči avti
Poljudnoznanstvena oddaja
TVE
05:30
Pustolovščina znanja
Ostalo
14:10
Zdaj ali nikoli
Reportaža
20:30
Tukaj Zemlja
Ostalo
ELTA HD
08:30
Zgodbe s kamna
Reportaža
11:00
Lovci na morilce
Ostalo
12:30
Smerokazi
Reportaža
15:00
Potovanja Semirja Osmanagića
Biografija
17:30
Potovanja Semirja Osmanagića
Biografija
19:30
Potovanja Semirja Osmanagića
Biografija
22:30
Potovanja Semirja Osmanagića
Biografija
Sonce TV
05:30
Dokumentarni program
Ostalo
13:25
Reportaža
Reportaža
13:40
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
17:00
Dokumentarni program
Ostalo
19:15
Dokumentarni program
Ostalo
23:00
Dokumentarni program
Ostalo
23:30
Reportaža
Reportaža
TV SLO 3 HD
22:45
Rojaki
Družboslovje
OBN
00:15
Čuvaji planeta
Naravoslovje
FTV
11:05
Dobri ljudje iz dobre dežele
Reportaža
NET TV HD
08:00
Železna cesta
Družboslovje
13:30
Dolga pot hujšanja
Družboslovje
15:00
Egipt
Ostalo
21:00
Ločitev skozi oči otroka
Družboslovje
22:30
Dolga pot hujšanja
Družboslovje
Curiosity Channel HD
00:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
00:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
00:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
00:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
01:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
02:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
05:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
05:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
05:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
05:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
06:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
06:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
06:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
06:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
07:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
11:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
11:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
11:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
12:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
12:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
12:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
12:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
13:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
17:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
17:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
17:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
18:00
Nemogoči pobegi: Državljanska vojna: V uporniško močvirje
Zgodovina
19:00
Daljna preteklost: Industrijska revolucija in sodobno vojskovanje
Ostalo
20:00
Bronasta doba: Vzpon civilizacije
Zgodovina
20:18
Bronasta doba: Mojstri trgovine
Zgodovina
20:35
Bronasta doba: Osvajanje in propad
Zgodovina
20:59
Miti in pošasti: Ljubezen in izdaja
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Zgodovina najpomembnejših domov: Monticello
Zgodovina
22:30
Zgodovina najpomembnejših domov: Grad Hearst
Zgodovina
23:00
John Rabe – Schindler iz Nankinga
Zgodovina
TV5MONDE
01:30
Zeleno
Poljudnoznanstvena oddaja
02:30
Tedenski pogled po svetu
Reportaža
03:00
Prekleti v Pariški komuni
Zgodovina
09:30
Moja žival in jaz
Naravoslovje
10:00
Čas je za ovinek
Reportaža
18:43
Paviljon Laurier
Družboslovje
23:10
Velika knjigarna
Potopis
TV Prva Files
06:45
Ne boste verjeli
Družboslovje
09:25
Eksploziv
Družboslovje
13:00
Ne boste verjeli
Družboslovje
23:30
Eksploziv
Družboslovje
Kabel 1
17:55
Moja restavracija, tvoja restavracija: "Officina Del Gusto", Brühl
Reportaža
NET TV
08:00
Železna cesta
Družboslovje
13:30
Dolga pot hujšanja
Družboslovje
15:00
Egipt
Ostalo
21:00
Ločitev skozi oči otroka
Družboslovje
22:30
Dolga pot hujšanja
Družboslovje
Discovery TLC HD
02:50
Nezvestoba do groba
Družboslovje
03:15
Nezvestoba do groba
Družboslovje
05:30
Moja nora italijanska poroka: Maria Pia in Luigi
Družboslovje
10:00
Sodobne družinske zadeve
Družboslovje
16:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
16:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
17:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
17:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
18:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
18:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
19:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
19:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
23:00
Moja odvečna koža: Antonia in Natasha
Ostalo
BBC Earth
01:20
Starodavne velesile: Ubij ali bodi ubit
Zgodovina
02:10
Vlečni psi z Gordonom Buchananom
Poljudnoznanstvena oddaja
03:10
Super kirurgi
Družboslovje
03:55
Serengeti: Sorodstvo
Naravoslovje
05:55
Vesolje: V zakulisju
Poljudnoznanstvena oddaja
06:45
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Aplikacija za dostavo hrane
Poljudnoznanstvena oddaja
08:35
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Nova Zelandija
Potopis
09:20
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
10:10
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
11:45
Smrtonosna misija: Morski psi: Misija Bimini
Naravoslovje
12:10
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Aplikacija za dostavo hrane
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
14:50
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
15:40
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Sicilija
Potopis
17:10
Smrtonosna misija: Morski psi: Črni morski psi
Naravoslovje
17:35
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Virtualni asistenti
Poljudnoznanstvena oddaja
18:35
Velika potovanja majhnih bitij
Naravoslovje
20:20
Super kirurgi
Družboslovje
21:05
Čudeži solarnega sistema: Mrtev ali živ
Naravoslovje
22:45
Misija: Vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Nova Zelandija
Potopis
DOX TV HD
00:59
Nazanin
Ostalo
02:15
Strašljiva srečanja
Družboslovje
07:23
Poklic: Kurba
Družboslovje
08:09
Poklic: Kurba
Družboslovje
08:59
Putinova opozicija
Ostalo
09:54
Strašljiva srečanja
Družboslovje
10:40
Todd Sampson na preizkušnji: Mongolski Kazaki
Ostalo
11:27
Nevidni narkobosi
Družboslovje
12:13
Prikrita zgodovina druge svetovne vojne
Zgodovina
13:01
Ljubim te do smrti
Družboslovje
13:48
Umor na hišnem pragu
Družboslovje
14:35
Pravi detektiv
Družboslovje
15:20
Nedolžen za rešetkami
Družboslovje
16:15
Ljubim te do smrti
Družboslovje
16:59
V postelji z mojim morilcem
Družboslovje
17:47
Pravi detektiv
Družboslovje
18:35
Nedolžen za rešetkami
Družboslovje
19:27
Todd Sampson na preizkušnji: Gasilci
Ostalo
20:17
Nevidni narkobosi
Družboslovje
21:02
Prikrita zgodovina druge svetovne vojne
Zgodovina
21:53
Skrita Kitajska
Potopis
22:43
Skrita Kitajska
Potopis
23:35
Uganka karpatske sfinge
Družboslovje
National Geographic Wild HD
00:35
Divje živali: Epski spodrsljaji
Naravoslovje
01:10
Divje živali: Za las
Naravoslovje
01:50
Divje živali: Izzivanje usode
Naravoslovje
02:30
Divje živali: Nevarno območje
Naravoslovje
03:10
Divje živali: Epski spodrsljaji
Naravoslovje
03:50
Divje živali: Za las
Naravoslovje
04:30
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Sloni in orangutani
Naravoslovje
04:55
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Prašiči in psi
Naravoslovje
05:15
Veterinarka iz Jukona: Pameten bizon
Naravoslovje
05:40
Veterinarka iz Jukona: Medvedje na letalu
Naravoslovje
06:00
Ameriška divjina: Globoko v Velikem kanjonu
Naravoslovje
06:20
Ameriška divjina: Skriti Havaji
Naravoslovje
06:45
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Bogomolčarji in levi
Naravoslovje
07:05
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Volkovi in vrane
Naravoslovje
07:30
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
08:15
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Naravoslovje
08:55
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
09:40
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
10:25
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Naravoslovje
11:10
Afriški lovci: Krdelo
Naravoslovje
11:55
Afriški lovci: Prehod v odraslost
Naravoslovje
12:40
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
13:25
Divji Kongo: King Kongov brlog
Naravoslovje
14:10
Rojeni v Afriki: Šola preživetja
Naravoslovje
15:00
Rojeni v Afriki: Nevarno igrišče
Naravoslovje
15:45
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
16:30
Neverjetni dr. Pol: Apokaliptična krava
Družboslovje
17:15
Neverjetni dr. Pol: Pol prehiteva
Družboslovje
18:00
Večni sovražniki: levi in hijene
Naravoslovje
18:45
Močne punce
Naravoslovje
19:30
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
20:15
Večni sovražniki: levi in hijene
Naravoslovje
21:00
Neverjetni dr. Pol: Apokaliptična krava
Družboslovje
21:45
Neverjetni dr. Pol: Pol prehiteva
Družboslovje
22:30
Divji Kongo: King Kongov brlog
Naravoslovje
23:15
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
TV RI
12:15
Odprto nebo
Reportaža
14:00
Kratki rezi
Umetnost
15:05
Vidiki / Kult kulture
Ostalo
17:20
Zgodbe brez meja
Ostalo
20:15
Varuhinje zgodb
Ostalo
HRT 2
06:26
Prostor pod soncem - doma ali v tujini: Exeter/Murcia
Ostalo
07:17
Hiša vaših sanj: Avstralija: Clarence
Tehnika
10:18
Prostor pod soncem - doma ali v tujini: Exeter/Murcia
Ostalo
11:11
Hiša vaših sanj: Avstralija: Clarence
Tehnika
20:15
Naših šest celin: Azija
Naravoslovje
HRT 3
03:35
Nove tendence
Ostalo
05:40
Operacija Au!
Poljudnoznanstvena oddaja
13:00
Operacija Au!
Poljudnoznanstvena oddaja
17:20
Svet od zgoraj: Wales iz zraka
Reportaža
21:10
V iskanju Sira Walterja Scotta
Biografija
Duna World
00:14
Doma sem!
Reportaža
00:19
Doma sem!
Reportaža
00:24
Doma sem!
Reportaža
00:29
Doma sem!
Reportaža
00:36
Pustolovščine tedna
Reportaža
03:37
Portreti madžarskih osebnosti
Biografija
05:35
Doma sem!
Reportaža
05:40
Doma sem!
Reportaža
05:45
Doma sem!
Reportaža
05:50
Doma sem!
Reportaža
05:55
Pustolovščine tedna
Reportaža
06:15
Dogodek
Magazin
06:37
Naš modri planet
Naravoslovje
07:03
Madžarski gospodar
Magazin
07:23
Vsakdan
Ostalo
07:30
Družinski krog
Družboslovje
13:27
Srbski ekran
Magazin
13:59
Naš ekran
Magazin
14:31
Summa
Reportaža
17:56
Madžarske ženske
Reportaža
23:35
Pariški penzioni
Reportaža
23:48
M5 zgodovina
Zgodovina
HRT 1
04:30
Skica za portret
Biografija
04:45
Kulturna dediščina
Reportaža
14:25
Svet od zgoraj: Wales iz zraka
Reportaža
15:20
Kaj je novega: Sever in jug Evrope
Reportaža
23:45
Naših šest celin: Azija
Naravoslovje
O Kanal
08:15
Vzpon in padec Evropske superlige
Drugi športi
19:05
Zgodbe zakaj: Ženska brez države
Družboslovje
DocuBox
00:00
Gruzija, zibelka vin
Naravoslovje
01:00
Zenit
Naravoslovje
01:30
Zenit
Naravoslovje
03:00
Neodkrita Kitajska: Spremenjeno mesto
Reportaža
06:00
Indijanci v Kanadi
Reportaža
07:00
Moč narave
Poljudnoznanstvena oddaja
07:30
Moč narave
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Arktika, deček postane lovec
Reportaža
09:00
Čudež: Igre narave
Poljudnoznanstvena oddaja
09:30
Čudež: Dojemanje
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Nove hiše v Paragvaju
Poljudnoznanstvena oddaja
12:00
Učinek tehnologije
Tehnika
12:30
Učinek tehnologije
Tehnika
13:00
Boteti: Povratek reke
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Ulični nogomet v moji deželi
Ostalo
14:25
Ulični nogomet v moji deželi
Ostalo
15:00
Falklandski pingvini napredujejo
Reportaža
16:00
Življenjska dirka: Rastlinojedci
Naravoslovje
16:25
Življenjska dirka: Naravni bojevniki
Naravoslovje
17:00
Spitsbergen: Ledeni otok
Naravoslovje
18:00
Novo nomadsko ljudstvo Kirgistana
Reportaža
19:00
Obkroženi z volkovi
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Azori, usoda kitov
Naravoslovje
21:00
Moj Dubaj
Reportaža
21:30
Moj Dubaj
Reportaža
22:00
Skrivnost izginjanja čebel
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Let nad Zemljo: Severni rt
Reportaža
n-tv
00:55
Putinova kriza
Reportaža
01:40
Nevarnosti na cesti
Tehnika
02:25
Nevarnosti na cesti
Tehnika
03:55
Nevarnosti na cesti
Tehnika
BBC News
07:55
Potovanja
Potopis
08:55
Potovanja
Potopis
09:30
Potovanja
Potopis
10:55
Potovanja
Potopis
12:55
Potovanja
Potopis
14:55
Potovanja
Potopis
17:55
Potovanja
Potopis
20:55
Potovanja
Potopis
22:55
Potovanja
Potopis
KCN 3 (svet+)
01:00
Brez predsodkov
Ostalo
RTS 2 HD
09:50
Beograjske oaze
Ostalo
10:15
Eko miniature: Zdravilne rastline - baldrijan
Naravoslovje
11:10
Znanje - bogastvo
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Ekologija materiala: Kovina
Družboslovje
13:55
Eko miniature
Naravoslovje
17:15
Sled: Iskalci Boga - samostan Ribnica
Družboslovje
18:20
Utopija
Magazin
FashionBox
04:00
Mesta: Miami
Potopis
04:30
Mesta: Miami
Potopis
06:00
Mesta: Miami
Potopis
06:30
Mesta: Miami
Potopis
10:00
Mesta: Miami
Potopis
10:30
Mesta: Miami
Potopis
12:00
Mesta: Miami
Potopis
12:30
Mesta: Miami
Potopis
16:00
Mesta: Miami
Potopis
16:30
Mesta: Miami
Potopis
Al Jazeera Balkans
09:30
Povojni album
Družboslovje
11:00
Živeti islam: BIH
Družboslovje
ZDF
20:15
Triki supermarketov
Reportaža
22:15
37°: Tri generacije, eno potovanje
Reportaža
22:45
Leschs Kosmos
Magazin
RAI 1 HD
00:00
21. stoletje: Ko sedanjost postane prihodnost
Zgodovina
Motorvision+
20:15
Sanjski avtomobili: E-avti
Tehnika
20:40
Motorji: Zero Motorcycles - novi električni motorji
Tehnika
HBO 2 HD
03:30
R. Kelly: Pod masko pretvarjanja
Družboslovje
PRVA Srbska TV HD
02:00
Galileo
Magazin
04:15
Eksploziv
Družboslovje
TV3
21:00
Odkrivanje čudovitih kanalov: Paraná Delta, Argentina
Reportaža
22:00
Drug odtenek modre
Potopis
FilmBox Arthouse HD
06:00
Slavnostni safari
Ostalo
Arena TV HD
11:20
Tomaž Gorec potuje: Gruzija
Potopis
11:35
Tomaž Gorec potuje: Gruzija
Potopis
Nova 24 TV HD
05:55
Časovni stroj
Zgodovina
07:55
Časovni stroj
Zgodovina
12:15
Časovni stroj
Zgodovina
18:25
Časovni stroj
Zgodovina
ARD HD
03:05
Resnično življenje: Ljubezenska prevara – Marie se brani
Reportaža
04:45
Ekološki zločini: Boj za zadnje indijske tigre
Reportaža
16:10
Nor na morje: Lenivci iz Kostarike
Ostalo
Curiosity Channel
00:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
00:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
00:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
00:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
01:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
02:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
05:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
05:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
05:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
05:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
06:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
06:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
06:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
06:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
07:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
11:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
11:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
11:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
12:00
Znanstveni dosežki: Potovanje na Venero
Poljudnoznanstvena oddaja
12:15
Znastveni doežki: ICARUS: Sledenje bitjem iz vesolja
Poljudnoznanstvena oddaja
12:33
Znanstveni dosežki: Artemis: Prva izstrelitev
Poljudnoznanstvena oddaja
12:50
Znanstveni dosežki: Nevarnosti vesoljskih smeti
Ostalo
13:00
Dokaz koncepta: Resnica in logični paradoks
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Dokaz koncepta: Neskončno
Poljudnoznanstvena oddaja
17:00
Znanstveni dosežki: Družinsko drevo morskega psa
Naravoslovje
17:15
Znanstveni dosežki: Nesmrtni aligatorji
Poljudnoznanstvena oddaja
17:29
Znanstveni dosežki: Dešifriranje Megalodon
Naravoslovje
17:47
Znanstveni dosežki: Super pajkova svila
Ostalo
18:00
Nemogoči pobegi: Državljanska vojna: V uporniško močvirje
Zgodovina
19:00
Daljna preteklost: Industrijska revolucija in sodobno vojskovanje
Ostalo
20:00
Bronasta doba: Vzpon civilizacije
Zgodovina
20:18
Bronasta doba: Mojstri trgovine
Zgodovina
20:35
Bronasta doba: Osvajanje in propad
Zgodovina
20:59
Miti in pošasti: Ljubezen in izdaja
Poljudnoznanstvena oddaja
22:00
Zgodovina najpomembnejših domov: Monticello
Zgodovina
22:30
Zgodovina najpomembnejših domov: Grad Hearst
Zgodovina
23:00
John Rabe – Schindler iz Nankinga
Zgodovina
MTV 1
11:10
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
11:40
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
15:55
Dokumentarna oddaja
Ostalo
16:50
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
19:10
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
BBC Earth HD
01:20
Starodavne velesile: Ubij ali bodi ubit
Zgodovina
02:10
Vlečni psi z Gordonom Buchananom
Poljudnoznanstvena oddaja
03:10
Super kirurgi
Družboslovje
03:55
Serengeti: Sorodstvo
Naravoslovje
05:55
Vesolje: V zakulisju
Poljudnoznanstvena oddaja
06:45
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Aplikacija za dostavo hrane
Poljudnoznanstvena oddaja
08:35
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Nova Zelandija
Potopis
09:20
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
10:10
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
11:45
Smrtonosna misija: Morski psi: Misija Bimini
Naravoslovje
12:10
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Aplikacija za dostavo hrane
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
14:50
Najnevarnejše vreme na svetu
Poljudnoznanstvena oddaja
15:40
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Sicilija
Potopis
17:10
Smrtonosna misija: Morski psi: Črni morski psi
Naravoslovje
17:35
Skrita briljantnost sodobnega življenja: Virtualni asistenti
Poljudnoznanstvena oddaja
18:35
Velika potovanja majhnih bitij
Naravoslovje
20:20
Super kirurgi
Družboslovje
21:05
Čudeži solarnega sistema: Mrtev ali živ
Naravoslovje
22:45
Misija: Vulkani
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Najbolj slikovita potovanja z vlakom na svetu: Nova Zelandija
Potopis
FashionBox HD
04:00
Mesta: Miami
Potopis
04:30
Mesta: Miami
Potopis
06:00
Mesta: Miami
Potopis
06:30
Mesta: Miami
Potopis
10:00
Mesta: Miami
Potopis
10:30
Mesta: Miami
Potopis
12:00
Mesta: Miami
Potopis
12:30
Mesta: Miami
Potopis
16:00
Mesta: Miami
Potopis
16:30
Mesta: Miami
Potopis
Mezzo
06:30
Dokumentarni film o glasbi; Nesreča: Družinski portret
Glasba
08:45
Tempo Madaras, Življenje dirigenta je potovanje
Glasba
18:00
Ples; Na sredi
Umetnost
Planet 2 HD
07:52
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
14:15
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
22:24
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
Planet Earth
03:05
Kako so to zgradili?
Poljudnoznanstvena oddaja
04:25
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
06:10
Izbrisana zgodovina
Zgodovina
08:39
Kako so to zgradili?
Poljudnoznanstvena oddaja
16:27
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
20:46
Izbrisana zgodovina
Zgodovina
22:30
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
National Geographic Wild
00:35
Divje živali: Epski spodrsljaji
Naravoslovje
01:10
Divje živali: Za las
Naravoslovje
01:50
Divje živali: Izzivanje usode
Naravoslovje
02:30
Divje živali: Nevarno območje
Naravoslovje
03:10
Divje živali: Epski spodrsljaji
Naravoslovje
03:50
Divje živali: Za las
Naravoslovje
04:30
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Sloni in orangutani
Naravoslovje
04:55
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Prašiči in psi
Naravoslovje
05:15
Veterinarka iz Jukona: Pameten bizon
Naravoslovje
05:40
Veterinarka iz Jukona: Medvedje na letalu
Naravoslovje
06:00
Ameriška divjina: Globoko v Velikem kanjonu
Naravoslovje
06:20
Ameriška divjina: Skriti Havaji
Naravoslovje
06:45
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Bogomolčarji in levi
Naravoslovje
07:05
Vrhunski živalski posnetki, kompilacija: Volkovi in vrane
Naravoslovje
07:30
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
08:15
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Naravoslovje
08:55
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
09:40
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
10:25
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Naravoslovje
11:10
Afriški lovci: Krdelo
Naravoslovje
11:55
Afriški lovci: Prehod v odraslost
Naravoslovje
12:40
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
13:25
Divji Kongo: King Kongov brlog
Naravoslovje
14:10
Rojeni v Afriki: Šola preživetja
Naravoslovje
15:00
Rojeni v Afriki: Nevarno igrišče
Naravoslovje
15:45
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
16:30
Neverjetni dr. Pol: Apokaliptična krava
Družboslovje
17:15
Neverjetni dr. Pol: Pol prehiteva
Družboslovje
18:00
Večni sovražniki: levi in hijene
Naravoslovje
18:45
Močne punce
Naravoslovje
19:30
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Naravoslovje
20:15
Večni sovražniki: levi in hijene
Naravoslovje
21:00
Neverjetni dr. Pol: Apokaliptična krava
Družboslovje
21:45
Neverjetni dr. Pol: Pol prehiteva
Družboslovje
22:30
Divji Kongo: King Kongov brlog
Naravoslovje
23:15
Divji Kongo: Reka pošasti
Naravoslovje
MNE
01:05
Link
Ostalo
03:15
Zapisana CG
Ostalo
04:15
Dokumentarni program
Ostalo
06:00
Umetniške zanimivosti
Reportaža
10:05
Link
Ostalo
14:05
Zapisana CG
Ostalo
16:55
Link
Ostalo
18:15
Sedmi kontinent
Ostalo
20:45
Kultura spominjanja
Ostalo
21:20
SAT TV
Reportaža
22:05
Lubarda
Ostalo
FilmBox Arthouse
06:00
Slavnostni safari
Ostalo
Arte
01:05
Simone Signoret, svobodna osebnost
Biografija
02:00
Slika ženske
Reportaža
02:55
O vulkanih in ljudeh
Poljudnoznanstvena oddaja
03:20
Z odprtimi kartami
Magazin
06:15
Z odprtimi očmi
Umetnost
06:30
Geografska reportaža
Reportaža
07:25
Vabilo na potovanje
Potopis
08:10
Vabilo na potovanje
Potopis
09:00
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Tropi
Naravoslovje
09:45
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Subtropska cona
Naravoslovje
10:30
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Zmerno območje
Naravoslovje
11:15
Veličastna narava: Yala, raj na Šrilanki
Naravoslovje
12:10
Re: Kaj pretresa Evropo
Reportaža
12:40
Vabilo na potovanje
Potopis
13:25
Vabilo na potovanje
Potopis
16:20
360° reportaža
Reportaža
16:55
Varuhi slonov
Reportaža
17:50
Divja Nemčija: Neznane globine: Do severnega morja
Potopis
18:35
Divja Nemčija
Naravoslovje
19:40
Re: Kaj pretresa Evropo
Reportaža
20:15
Kupljeni politiki: Evropska korupcijska kriza
Reportaža
21:55
Grenki sadeži: Izkoriščanje v kmetijstvu
Družboslovje
23:25
Nevidne: Delavke iz Vzhodne Evrope
Reportaža
MTV 2
04:06
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
12:18
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
19:33
Reportaža
Reportaža
21:01
Dokumentarna nadaljevanka
Ostalo
21:50
Intermezzo
Reportaža
BIR HD
18:30
Zapisi o krajih
Zgodovina
19:30
Dokumentarni program
Ostalo
21:15
Med vrsticami
Reportaža
Zdrava TV
13:06
Govor na gori
Ostalo
20:22
Bogumili: Vegani
Poljudnoznanstvena oddaja
23:36
Govor na gori
Ostalo
HGTV
02:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
02:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
05:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
05:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
07:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
07:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
11:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
11:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
12:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
12:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
13:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
13:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
17:00
Lovci na hiške: Majhna hiša, velika pričakovanja
Reportaža
17:30
Lovci na hiške: Petčlanska družina išče domek
Reportaža
20:00
Ekstremni avtodomi
Tehnika
RTS 1
02:15
Ekologika: Državljani
Reportaža
02:41
Ekologika: Drevje
Reportaža
03:12
Lov in ribolov
Reportaža
15:00
Zlato jabolko
Ostalo
21:00
Takovska 10
Družboslovje
RTRS
01:58
EU in mi
Družboslovje
03:01
Republika - Semberija
Ostalo
04:06
Drugi zorni kot
Reportaža
05:01
Reportaže o kulturi
Reportaža
10:01
Republika - Semberija
Ostalo
13:03
Drugi zorni kot
Reportaža
17:43
Republika - Potkozarje
Ostalo
18:19
Moj kraj
Ostalo
20:55
Misija: Oddaja o borcih
Reportaža
B92 HD
04:01
Vice
Magazin
05:27
Vice
Magazin
RTCG 2
08:30
Tuji dokumentarni film
Naravoslovje
14:15
Link
Ostalo
14:45
Sedmi kontinent
Ostalo
23:00
Tuji dokumentarni film
Naravoslovje
TV Koper Capodistria HD
14:35
Vzhod-zahod
Magazin
16:45
Makroregije: Podonavska: Donava, reka, ki poplavlja
Naravoslovje
18:00
Rojaki
Družboslovje
18:25
Izročilo Brkinov in Krasa: Kamnite vezi
Družboslovje
22:20
Istra in ...
Reportaža
TV Vijesti
15:00
Brez meja z Andrejem
Reportaža
22:30
Brez meja z Andrejem
Reportaža
ZDF HD
20:15
Triki supermarketov
Reportaža
22:15
37°: Tri generacije, eno potovanje
Reportaža
22:45
Leschs Kosmos
Magazin
ORF 1
23:30
Reiseckerjeva potovanja
Potopis
ORF 2
03:06
Kulturni ponedeljek
Umetnost
04:06
Največji pripovedovalec je svetloba - Pisatelj Christoph Ransmayr
Biografija
04:55
Pogledi s strani
Družboslovje
12:45
Pogledi s strani
Družboslovje
20:05
Pogledi s strani
Družboslovje
20:15
Univerzum: Glasba je v zraku
Poljudnoznanstvena oddaja
22:35
Križem kražem: Hildegard von Bingen in moč žensk
Družboslovje
23:20
Križem kražem: Čiščenje od znotraj
Družboslovje
HRT 1 HD
04:30
Skica za portret
Biografija
04:45
Kulturna dediščina
Reportaža
14:25
Svet od zgoraj: Wales iz zraka
Reportaža
15:20
Kaj je novega: Sever in jug Evrope
Reportaža
23:45
Naših šest celin: Azija
Naravoslovje
STAR Crime
02:35
Morilec vsem na očeh
Ostalo
09:50
Morilec vsem na očeh
Ostalo
PRVA Srbska TV
02:00
Galileo
Magazin
04:15
Eksploziv
Družboslovje
TV Prva Max HD
01:30
Eksploziv
Družboslovje
03:30
Eksploziv
Družboslovje
09:00
Eksploziv
Družboslovje
17:45
Eksploziv
Družboslovje
21:45
Eksploziv
Družboslovje
B92
04:01
Vice
Magazin
05:27
Vice
Magazin
Viasat History
01:20
Vojne tovarne: Bitka za črno zlato
Zgodovina
08:30
Vojne tovarne: Ljudski avtomobil
Zgodovina
17:55
Vojne tovarne: Ljudski avtomobil
Zgodovina
STAR Crime HD
02:35
Morilec vsem na očeh
Ostalo
09:50
Morilec vsem na očeh
Ostalo
TV SLO 1 HD
20:00
Posebne zgodbe: Najboljši prijatelji
Družboslovje
20:30
Po Južni Ameriki s Simonom Reevom: Gvajanski ščit
Naravoslovje
TV As HD
09:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
12:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
15:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
19:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
21:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
23:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
RTL Hrvaška HD
09:00
Hiša vaših sanj
Ostalo
Arte HD
01:05
Simone Signoret, svobodna osebnost
Biografija
02:00
Slika ženske
Reportaža
02:55
O vulkanih in ljudeh
Poljudnoznanstvena oddaja
03:20
Z odprtimi kartami
Magazin
06:15
Z odprtimi očmi
Umetnost
06:30
Geografska reportaža
Reportaža
07:25
Vabilo na potovanje
Potopis
08:10
Vabilo na potovanje
Potopis
09:00
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Tropi
Naravoslovje
09:45
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Subtropska cona
Naravoslovje
10:30
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Zmerno območje
Naravoslovje
11:15
Veličastna narava: Yala, raj na Šrilanki
Naravoslovje
12:10
Re: Kaj pretresa Evropo
Reportaža
12:40
Vabilo na potovanje
Potopis
13:25
Vabilo na potovanje
Potopis
16:20
360° reportaža
Reportaža
16:55
Varuhi slonov
Reportaža
17:50
Divja Nemčija: Neznane globine: Do severnega morja
Potopis
18:35
Divja Nemčija
Naravoslovje
19:40
Re: Kaj pretresa Evropo
Reportaža
20:15
Kupljeni politiki: Evropska korupcijska kriza
Reportaža
21:55
Grenki sadeži: Izkoriščanje v kmetijstvu
Družboslovje
23:25
Nevidne: Delavke iz Vzhodne Evrope
Reportaža
Kitchen TV
01:00
Divja kuhinja
Ostalo
02:30
Gastronomad
Potopis
09:00
Divja kuhinja
Ostalo
10:30
Gastronomad
Potopis
17:00
Divja kuhinja
Ostalo
18:30
Gastronomad
Potopis
RAI 1
00:00
21. stoletje: Ko sedanjost postane prihodnost
Zgodovina
RAI 3
01:15
Ali tudi ne
Družboslovje
13:15
Preteklost in sedanjost
Zgodovina
16:10
Geo
Ostalo
TV Prva Files HD
06:45
Ne boste verjeli
Družboslovje
09:25
Eksploziv
Družboslovje
13:00
Ne boste verjeli
Družboslovje
23:30
Eksploziv
Družboslovje
VOX
00:40
Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
Reportaža
01:35
Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
Reportaža
02:25
Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
Reportaža
03:15
Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
Reportaža
04:05
Medicinski detektivi: Skrivnosti sodne medicine
Reportaža
14:00
Moj otrok, tvoj otrok - kako ga vzgojiti?
Družboslovje
15:00
Kraljica nakupov
Ostalo
22:15
Uporabno ali zanič - preverimo vse
Tehnika
Arena Fight HD
21:00
Mišice in boj
Drugi športi
ORF 2 HD
03:06
Kulturni ponedeljek
Umetnost
04:06
Največji pripovedovalec je svetloba - Pisatelj Christoph Ransmayr
Biografija
04:55
Pogledi s strani
Družboslovje
12:45
Pogledi s strani
Družboslovje
20:05
Pogledi s strani
Družboslovje
20:15
Univerzum: Glasba je v zraku
Poljudnoznanstvena oddaja
22:35
Križem kražem: Hildegard von Bingen in moč žensk
Družboslovje
23:20
Križem kražem: Čiščenje od znotraj
Družboslovje
Kitchen TV HD
01:00
Divja kuhinja
Ostalo
02:30
Gastronomad
Potopis
09:00
Divja kuhinja
Ostalo
10:30
Gastronomad
Potopis
17:00
Divja kuhinja
Ostalo
18:30
Gastronomad
Potopis
Travel Channel
00:00
V zakletih gozdovih: Prišlo je iz gozda
Družboslovje
01:00
Aljaški trikotnik: Skrivnostne sile
Poljudnoznanstvena oddaja
04:00
V zakletih gozdovih: Cerkev v gozdu in najverjetneje nas bo pokončalo
Družboslovje
05:00
Aljaški trikotnik: Temačna piramida
Poljudnoznanstvena oddaja
06:00
Aljaški trikotnik: Skrivnosti gore Hayes
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Nasini nepojasnjeni dokumenti
Poljudnoznanstvena oddaja
09:00
Iskanje Velike noge: Ples Velike noge
Ostalo
10:00
Muzejske skrivnosti: Skrivnostna krogla in še marsikaj
Zgodovina
12:00
Sorodne duše (duhovi): Zapuščina Lizzie Borden
Ostalo
13:00
Aljaški trikotnik: Pogrešani Douglas
Poljudnoznanstvena oddaja
15:00
Nasini nepojasnjeni dokumenti: Vesoljski smrtonosni žarek
Poljudnoznanstvena oddaja
16:00
Iskanje Velike noge: Velika noga in rdečelaska
Ostalo
17:00
Muzejske skrivnosti: Predsedniška slutnja
Zgodovina
19:00
Sorodne duše (duhovi): Davitelj
Ostalo
22:00
Dosjeji preminulih: Smrtonosni sorodnik - Louisville, Kentucky
Ostalo
23:00
Gorske pošasti: Volkodlak Wolfe Countyja
Naravoslovje
Zdrava Televizija
01:33
Dokumentarna oddaja: Bogomili
Ostalo
06:44
Živeti zdravo
Ostalo
09:05
Reportaže: Pooja & Shanti
Reportaža
10:08
Dokumentarna oddaja: Bogomili
Ostalo
10:57
Znanstveni forum: Radioaktivnost
Poljudnoznanstvena oddaja
11:59
Govor na gori
Ostalo
12:29
Daorson
Zgodovina
13:08
Življenjski prostor: Pragozd
Naravoslovje
14:07
Neodvisne skupnosti: Poročila z vsega sveta
Družboslovje
15:06
Neodvisne skupnosti: Želja sedmih kerubinov
Družboslovje
17:40
Notranja pot v kozmično zavest
Ostalo
18:29
Notranja pot v kozmično zavest
Ostalo
20:05
Dokumentarna oddaja: Bogomili
Ostalo
Nova 24 TV
05:55
Časovni stroj
Zgodovina
07:55
Časovni stroj
Zgodovina
12:15
Časovni stroj
Zgodovina
18:25
Časovni stroj
Zgodovina
DocuBox HD
00:00
Gruzija, zibelka vin
Naravoslovje
01:00
Zenit
Naravoslovje
01:30
Zenit
Naravoslovje
03:00
Neodkrita Kitajska: Spremenjeno mesto
Reportaža
06:00
Indijanci v Kanadi
Reportaža
07:00
Moč narave
Poljudnoznanstvena oddaja
07:30
Moč narave
Poljudnoznanstvena oddaja
08:00
Arktika, deček postane lovec
Reportaža
09:00
Čudež: Igre narave
Poljudnoznanstvena oddaja
09:30
Čudež: Dojemanje
Poljudnoznanstvena oddaja
11:00
Nove hiše v Paragvaju
Poljudnoznanstvena oddaja
12:00
Učinek tehnologije
Tehnika
12:30
Učinek tehnologije
Tehnika
13:00
Boteti: Povratek reke
Poljudnoznanstvena oddaja
14:00
Ulični nogomet v moji deželi
Ostalo
14:25
Ulični nogomet v moji deželi
Ostalo
15:00
Falklandski pingvini napredujejo
Reportaža
16:00
Življenjska dirka: Rastlinojedci
Naravoslovje
16:25
Življenjska dirka: Naravni bojevniki
Naravoslovje
17:00
Spitsbergen: Ledeni otok
Naravoslovje
18:00
Novo nomadsko ljudstvo Kirgistana
Reportaža
19:00
Obkroženi z volkovi
Poljudnoznanstvena oddaja
20:00
Azori, usoda kitov
Naravoslovje
21:00
Moj Dubaj
Reportaža
21:30
Moj Dubaj
Reportaža
22:00
Skrivnost izginjanja čebel
Poljudnoznanstvena oddaja
23:30
Let nad Zemljo: Severni rt
Reportaža
Z1 Televizija
14:20
V dobri kondiciji
Magazin
18:35
Beseda na besedo
Ostalo
23:00
Kultura 21
Ostalo
Planet Earth HD
03:05
Kako so to zgradili?
Poljudnoznanstvena oddaja
04:25
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
06:10
Izbrisana zgodovina
Zgodovina
08:39
Kako so to zgradili?
Poljudnoznanstvena oddaja
16:27
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
20:46
Izbrisana zgodovina
Zgodovina
22:30
Starodavni vesoljci
Poljudnoznanstvena oddaja
RTS 2
09:50
Beograjske oaze
Ostalo
10:15
Eko miniature: Zdravilne rastline - baldrijan
Naravoslovje
11:10
Znanje - bogastvo
Poljudnoznanstvena oddaja
13:30
Ekologija materiala: Kovina
Družboslovje
13:55
Eko miniature
Naravoslovje
17:15
Sled: Iskalci Boga - samostan Ribnica
Družboslovje
18:20
Utopija
Magazin
Trace Sport HD
01:30
Zvezde borilnih veščin: Manny Pacquiao
Drugi športi
03:00
Nepremagljivi: Manchester City 2023 Treble
Magazin
03:30
Sanjsko moštvo: Manchester City
Drugi športi
05:00
Sanjsko moštvo: Manchester United
Drugi športi
07:00
Zvezde borilnih veščin: Georges St Pierre
Drugi športi
12:30
Zvezde borilnih veščin: Martin Nguyen
Drugi športi
14:30
Nepremagljivi: Navratilova in Evert
Magazin
15:30
Nesmrtni: Stephen Curry
Biografija
19:00
Zvezde borilnih veščin: Martin Nguyen
Drugi športi
21:00
Nepremagljivi: Navratilova in Evert
Magazin
22:00
Nesmrtni: Stephen Curry
Biografija
23:30
Zvezde borilnih veščin: David Haye
Drugi športi
Tele Maribor HD
17:10
Ambienti
Ostalo
17:35
Sledi: Simon Kukec, oče laškega piva
Biografija
22:25
Retrospektiva filmov Marjana Šrimpfa: Samoa, zibelka Polinezije
Potopis
Discovery Channel HD
00:30
Kako jim uspe?: Močna letala
Tehnika
02:00
Kako jim uspe?: Nož za ostrige, stadionski reflektorji, diamanti
Tehnika
02:30
Kako je narejeno
Tehnika
04:00
Trgovec z rabljenimi vozili: Ford Transit
Tehnika
06:00
Trgovec z rabljenimi vozili: Najboljše iz ZDA
Tehnika
07:00
Trgovec z rabljenimi vozili
Tehnika
08:00
Ničesar ne skrivam
Reportaža
09:00
Ničesar ne skrivam
Reportaža
10:00
Goli in prestrašeni: Bogu za hrbtom
Ostalo
11:00
Reševanje domačije: Nočna mora
Reportaža
12:00
Trgovec z rabljenimi vozili: Noble M12 GTO 2.5
Tehnika
13:00
Prenove v kmečkem stilu
Reportaža
14:00
Prenove v kmečkem stilu
Reportaža
17:00
Trgovec z rabljenimi vozili
Tehnika
18:00
Kako jim uspe?: Sir čedar, lutke za oživljanje
Tehnika
18:30
Kako je narejeno
Tehnika
19:00
Zlata mrzlica
Reportaža
20:00
Zlata mrzlica
Reportaža
22:00
Goljufi, hazarderji, lopovi: Zastavi vse na rdečo
Reportaža
KIC TV
19:15
Dare Novak - Življenje in delo - drugi del
Biografija
HGTV HD
02:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
02:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
05:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
05:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
07:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
07:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
11:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
11:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
12:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
12:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
13:00
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
13:30
S srečko do sanjskega doma
Ostalo
17:00
Lovci na hiške: Majhna hiša, velika pričakovanja
Reportaža
17:30
Lovci na hiške: Petčlanska družina išče domek
Reportaža
20:00
Ekstremni avtodomi
Tehnika
TV Koper Capodistria
14:35
Vzhod-zahod
Magazin
16:45
Makroregije: Podonavska: Donava, reka, ki poplavlja
Naravoslovje
18:00
Rojaki
Družboslovje
18:25
Izročilo Brkinov in Krasa: Kamnite vezi
Družboslovje
22:20
Istra in ...
Reportaža
Planet 2
07:52
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
14:15
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
22:24
Tovornjakarji na ledeni cesti
Ostalo
Discovery TLC
02:50
Nezvestoba do groba
Družboslovje
03:15
Nezvestoba do groba
Družboslovje
05:30
Moja nora italijanska poroka: Maria Pia in Luigi
Družboslovje
10:00
Sodobne družinske zadeve
Družboslovje
16:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
16:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
17:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
17:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
18:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
18:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
19:00
Nezvestoba do groba
Družboslovje
19:30
Nezvestoba do groba
Družboslovje
23:00
Moja odvečna koža: Antonia in Natasha
Ostalo
HRT 3 HD
03:35
Nove tendence
Ostalo
05:40
Operacija Au!
Poljudnoznanstvena oddaja
13:00
Operacija Au!
Poljudnoznanstvena oddaja
17:20
Svet od zgoraj: Wales iz zraka
Reportaža
21:10
V iskanju Sira Walterja Scotta
Biografija
RTL 2 Hrvaška HD
10:55
Kri ni voda
Družboslovje
12:00
Kri ni voda
Družboslovje
E! HD
02:00
Od blizu: Charlize Theron
Biografija
02:45
Od blizu: Julia Roberts
Biografija
09:00
Od blizu: Natalie Portman
Biografija
09:45
Od blizu: Robert Downey Jr
Biografija
10:30
Od blizu: Salma Hayek
Biografija
11:15
Od blizu: Emma Thompson
Biografija
SAT 1
03:05
Tako videno
Ostalo
13:00
Opazovalna služba: Specialisti
Ostalo
14:00
Opazovalna služba: Specialisti
Ostalo
15:00
Opazovalna služba: Specialisti
Ostalo
18:00
Reševanje od blizu: Ko šteje vsaka sekunda
Reportaža
RTS 1 HD
02:15
Ekologika: Državljani
Reportaža
02:41
Ekologika: Drevje
Reportaža
03:12
Lov in ribolov
Reportaža
15:00
Zlato jabolko
Ostalo
21:00
Takovska 10
Družboslovje
RTL Kockica
00:14
Zakladi sveta
Ostalo
23:50
Zakladi sveta
Ostalo
TV As
09:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
12:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
15:05
Darovi zemlje
Poljudnoznanstvena oddaja
19:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
21:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
23:05
Turistični Asi
Poljudnoznanstvena oddaja
Vitel
02:00
Zakon ustreznosti in zakon projekcije
Ostalo
02:49
Ponarejena biblija 2.0
Zgodovina
04:26
Govoreča vesoljna Enost
Ostalo
23:15
Ponarejeni Jezus
Ostalo
Viasat Nature
20:00
Patagonija: Skriti raj na Zemlji: Življenje na robu
Naravoslovje
20:50
Zemlja iz vesolja: Barvit planet
Naravoslovje
Viasat Nature HD
20:00
Patagonija: Skriti raj na Zemlji: Življenje na robu
Naravoslovje
20:50
Zemlja iz vesolja: Barvit planet
Naravoslovje
RTL II
01:15
Revna Nemčija: Vztrajati ali oditi?: Odi et amo
Reportaža
02:55
Staro šaro za denar: Andreas pri Hans-Jürgenu
Reportaža
03:45
Staro šaro za denar: Sükrü pri Matthiasu in Denise
Reportaža
05:10
Staro šaro za denar: Mauro pri Barbari in Haraldu
Reportaža
06:00
Staro šaro za denar: Otto pri Uti in Hansiju
Reportaža
07:00
Staro šaro za denar: Otto pri Udu
Reportaža
08:00
Staro šaro za denar: Mauro pri Petri iz Völpkeja
Reportaža
09:00
Staro šaro za denar: Otto pri Alfredu in Giseli
Reportaža
10:05
Staro šaro za denar: Sükrü pri Susanni in Gunnarju
Reportaža
10:55
Staro šaro za denar: Sükrü in Mauro pri Stefanu
Reportaža
12:55
Staro šaro za denar: Mauro pri Horstu
Reportaža
13:55
Revni Nemci: Benz barake
Družboslovje
14:55
Revni Nemci: Denarni blagoslov: Dolžniška past
Reportaža
16:05
Hartz, rdeča, zlata: Pravo prijateljstvo
Reportaža
17:05
Revni Nemci: Denarni blagoslov: Zdravje je najbolj pomembno
Reportaža
21:15
Reševalci: Dramatična intervencija na avtocesti
Družboslovje
23:20
Revna Nemčija: Vztrajati ali oditi?: Gola dejstva
Reportaža
BN TV 2
02:25
Mera za človeka
Ostalo
04:20
Potovalni zapiski
Reportaža
14:15
Serbian on the road
Reportaža
Tele Maribor
17:10
Ambienti
Ostalo
17:35
Sledi: Simon Kukec, oče laškega piva
Biografija
22:25
Retrospektiva filmov Marjana Šrimpfa: Samoa, zibelka Polinezije
Potopis
National Geographic HD
00:55
Kralji drog: Racija: Nevidni kartel
Družboslovje
01:50
Hudi časi: Vodenje beznice
Družboslovje
02:35
Za zapahi v tujini: Zločin in kazen: Ujeti z alkoholom
Družboslovje
03:20
Prva pomoč za avtomobile: AC aceca
Tehnika
04:05
Hitler: Izgubljeni posnetki tretjega rajha: Mesečnik
Družboslovje
04:55
Znanost o neumnosti
Tehnika
05:15
Znanost o neumnosti
Tehnika
05:40
Znanost o neumnosti
Tehnika
06:00
Tovarna hrane: Noč čarovnic
Družboslovje
06:20
Najtežja popravila na svetu: Britanski mostovi
Tehnika
07:10
Najtežja popravila na svetu: Neverjetna žičnica
Tehnika
08:05
Zvezdni pogovori: Pen in Teller
Poljudnoznanstvena oddaja
09:05
Sanjski avtomobili: V tovarni: Rimac Ctwo
Tehnika
10:05
Sanjski avtomobili: V tovarni: Porsche Taycan Turbo S
Tehnika
11:05
Zvezde v steni: Miniranje
Naravoslovje
12:05
Na sledi tihotapcem: Morje tablet
Družboslovje
13:00
Katastrofa v zraku: Usodna fiksacija
Tehnika
14:00
Za zapahi v tujini: Zločin in kazen: Pekel s hašom
Družboslovje
15:00
Nemogoča popravila: Tovorjenje z vlaki
Tehnika
16:00
Izsušitev bermudskega trikotnika
Tehnika
17:00
Izgubljeno kraljestvo na Velikonočnem otoku
Družboslovje
18:00
Prva pomoč za avtomobile: Datsun 240Z
Tehnika
19:00
Tovarna hrane: Šarkelj in prvorazredno kosilo
Družboslovje
19:35
Tovarna hrane: Velika igra
Družboslovje
20:00
Katastrofa v zraku: Dvojna težava
Reportaža
21:00
Hitlerjeva zadnja obramba: Utrdba Fury
Zgodovina
22:00
Priče 2. svetovne vojne: Invazija Italije: Protinapad
Družboslovje
23:00
Hitler: Izgubljeni posnetki tretjega rajha: Zadnja rešitev
Družboslovje
23:55
Obalna straža na Nizozemskih Karibih: Skrivnostni utopljajoči se moški
Družboslovje