Nadaljevanka-nanizanka / Dokumentarec, pustolovščina, potopis
Joanna potuje od Kube do Haitija z različnimi prevoznimi sredstvi. Svojo avanturo začne v kubanski prestolnici Havana in jo konča v živahni državi Haiti. Obe državi sta nedvomno revni v ekonomskem smislu, a obilno bogati v številnih drugih pogledih. Mesta, polna barvitih ulic, ki kar kipijo od življenja, ter nedotaknjena obalna območja, plaže, osupljiva gorovja in bujni gozdovi. Joanna neskončno uživa v priložnosti, ko lahko vse to doživi na lastne oči v tej očarljivi dvodelni dokumentarni seriji.
Igrajo: Joanna Lumley
V kvizu digitalnih prevar preverite, kako pozorni ste na spletu.
Preverite našo bogato ponudbo televizorjev, računalnikov, zvočnikov, izdelkov za gaming in prosti čas ter številnih drugih.
Za vas smo tokrat izbrali prenosnik Lenovo, ki ga v programu zvestobe Telekoma Slovenije dobite že za 24 x 19,90 € in 10 točk.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.