06:00
Perla
Otroški in mladinski
06:20
Zajčje uganke
Otroški in mladinski
06:30
Leo in Tig
Otroški in mladinski
06:40
Gospodična Žuža
Otroški in mladinski
07:00
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
07:10
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
07:15
Miraculous: Čarobni dragulji
Otroški in mladinski
07:40
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
07:50
Zajčje uganke
Otroški in mladinski
08:00
Perla
Otroški in mladinski
08:25
Heidi
Otroški in mladinski
08:45
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
09:00
Jaz sem Luna
Nadaljevanka
09:45
Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
10:00
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
10:25
Tri mucke
Otroški in mladinski
10:35
Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
10:45
Viking Viki
Otroški in mladinski
11:00
Mini Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
11:10
Nina in prijatelji
Otroški in mladinski
11:20
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
11:35
Čebelica Maja
Otroški in mladinski
11:50
Maggie & Bianca: Modni frendici
Otroški in mladinski
12:15
Nina in prijatelji
Otroški in mladinski
12:25
Čebelica Maja
Otroški in mladinski
12:40
Tri mucke
Otroški in mladinski
12:50
Zajčje uganke
Otroški in mladinski
13:00
Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
13:25
Skrivno življenje hišnih ljubljenčkov
Film
14:45
Beyblade: Pot do zmage
Otroški in mladinski
15:05
Jaz sem Luna
Nadaljevanka
16:00
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
16:15
Heidi
Otroški in mladinski
16:35
Čebelica Maja
Otroški in mladinski
16:50
Perla
Otroški in mladinski
17:15
Tri mucke
Otroški in mladinski
17:30
Miraculous
Otroški in mladinski
18:00
Gospodična Žuža
Otroški in mladinski
18:05
Leo in Tig
Otroški in mladinski
18:20
Rev & Roll štirikolesniki
Otroški in mladinski
18:30
Perla
Otroški in mladinski
18:55
Tri mucke
Otroški in mladinski
19:05
Čebelica Maja
Otroški in mladinski
19:20
Viking Viki
Otroški in mladinski
19:30
Govoreči Tom in prijatelji
Otroški in mladinski
20:00
Pošasti proti nezemljanom
Film
21:25
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski
21:30
Miraculous
Otroški in mladinski
21:50
Maggie & Bianca: Modni frendici
Otroški in mladinski
22:15
Beyblade: Pot do zmage
Otroški in mladinski
22:40
In prišla je ljubezen
Nadaljevanka
23:20
Nočni program
Razvedrilni