Nadaljevanka-nanizanka / Drama
Stanislav izve, da je parcela, na kateri bi moral stati gostinski objekt, na Zvonetovem zemljišču, zato ga skuša prepričati, da jo proda. Milica in Luce sta zaskrbljeni za Vedrano in se bojita najhujšega. Vedrana medtem sreča Zlatana, ki ji pove, da odhaja v Murano. Jadranka uspešno prodaja hrano na tržnici in vsi opazijo, da ji je Stanislav všeč, zato Vinko postane ljubosumen. Tomi in Lara se pobotata. Vesna sliši Tomijev pogovor s Stanislavom o odhodu v Kanado, zato to pove Lari, ki doživi šok.
Hčerka Janija Pavca se je udeležila grammyjev in pozirala z zvezdniki
Phil Collins razkril: Vse, kar je lahko šlo narobe, je pri meni šlo narobe
Tem znakom horoskopa ne zaupajte svojega denarja
Pevec Ray J z oboževalci delil težko novico: Leto 2027 je zame zagotovo zadnje
Justin Bieber na Grammyjih nastopil kar v boksaricah
To so tri najpogostejše napake pri nakupu čistil
Cher na Grammyjih razglasila napačnega zmagovalca #video
Helena Blagne s sledilci delila utrinke z rajskega otočja
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.