Dokumentarni / Reportaža, kultura
Z željo, da se profiliramo kot Javni servis, ki kontinuirano podpira razvoj in produkcijo na področju dramskega in avdiovizualnega ustvarjanja, v sodelovanju s Fakulteto dramskih umetnosti Cetinje, Televizija Črne gore kmalu predvaja "Ciklus črnogorskega študentskega filma", katerega realizacijo podpisujeta Dokumentarni in Dramski program. Predstavili bomo študentske izpitne vaje in diplomske filme nekdanjih študentov "Filmske in TV režije" ter študijskega programa "Film in mediji", ki so jih v zadnjih desetih letih realizirali v sodelovanju s svojimi kolegi s študijskih programov "Igra", "Produkcija" in "Dramaturgija". Naš cilj je, med drugim, prispevati k popularizaciji cetinjske FDU in filmske umetnosti ter k afirmaciji mladih avtorjev, ki so medtem postali izpostavljeni filmski ustvarjalci z uglednimi profesionalnimi karierami v okviru sodobne črnogorske kinematografije in zunaj nje.
Pomenljiva fotografija Ane Ivanović: "Vsaka ženska po ločitvi zacveti"
Tradicionalni Novoletni koncert Orkestra Slovenske filharmonije
Najbolj ambiciozni znaki horoskopa: njim je uspeh zagotovljen
Praznični Flash Mob: ko se srečata okus in glasba – za dober namen
V kakšnem podjetju si želimo delati? Nova pričakovanja slovenskih iskalcev zaposlitve
Evrovizija na Dunaju pripravljena na vse
Kako prihraniti pri ogrevanju: zakaj je prezračevanje z rekuperacijo pozimi nujno, ne luksuz
Ogled rimskega vodnjaka Trevi bo kmalu plačljiv
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.