TV SLO 1

00:05
Dnevnik
Informativni
00:10
Dnevnik
Informativni
00:35
Slovenska kronika
Informativni
00:45
Slovenska kronika
Informativni
00:50
Šport
Informativni
00:55
Vreme
Informativni
01:00
Šport
Informativni
01:05
Vreme
Informativni
01:10
Napovedujemo
Propagandni program
06:10
Kultura
Kulturno-umetniški
06:15
Odmevi
Informativni
07:00
Dobro jutro
Razvedrilni
08:00
Poročila
Informativni
08:08
Dobro jutro
Razvedrilni
09:00
Poročila
Informativni
09:10
Izodrom
Otroški in mladinski
10:00
Poročila
Informativni
10:05
Dobrodošli pri Jonu: Dolga pot navzdol
Otroški in mladinski
10:10
Mandi: Panda
Otroški in mladinski
10:15
Rija in Krokodil: Smučanje
Otroški in mladinski
10:20
Vse o Rozi: Leteča Peresca
Otroški in mladinski
10:30
Ernest in Celestinca: Skriti portret
Otroški in mladinski
10:40
Dobrodošli pri Jonu: Raca na sliki
Otroški in mladinski
10:45
Džamila in Aladin: Zvezdogled
Nanizanka
10:55
Špasni učitelj: Hokej na ledu
Nanizanka
11:20
Vem!
Razvedrilni
11:55
Prišla je sreča: Ko sva se odločila
Nadaljevanka
13:00
Prvi dnevnik
Informativni
13:35
Šport
Informativni
13:40
Vreme
Informativni
13:50
TV-izložba
Propagandni program
14:05
Divjina v srcu
Nanizanka
14:55
Veliki slikarji na malem zaslonu: 150 let Edvarda Muncha
Nanizanka
15:50
Penelopa: Penelopa počiva
Otroški in mladinski
15:55
Živalski čira čara
Otroški in mladinski
16:00
Timi gre: Vlakec
Otroški in mladinski
16:15
Čudogozd: Na pikniku
Otroški in mladinski
16:25
Mladički: Zajtrk
Razvedrilni
16:35
Govoreči Tom in prijatelji: Prijazna pomoč uporabnikom
Otroški in mladinski
16:45
Govoreči Tom in prijatelji: Angelčin šal
Otroški in mladinski
17:00
Poročila ob petih
Informativni
17:45
Vreme
Informativni
17:50
(Ne)znana poglavja slovenske zgodovine: Barbara Celjska
Nanizanka
18:15
Koyaa - Leteči zvezek
Film
18:20
Vem!
Razvedrilni
18:50
Vreme
Informativni
18:55
Dnevnik
Informativni
19:25
Slovenska kronika
Informativni
19:45
Šport
Informativni
19:50
Vreme
Informativni
19:55
Dvojček: Prvi dan
Nanizanka
20:40
Free spirits - Samosvoji: Lovro
Dokumentarni
20:50
Nenavadni obredi: Krog življenja
Dokumentarni
21:40
Na kratko: Sovražni govor
Izobraževalni
21:55
Vreme
Informativni
22:00
Odmevi
Informativni
22:35
Kultura
Kulturno-umetniški
22:40
Šport
Informativni
22:45
Vreme
Informativni
22:50
Osmi dan
Kulturno-umetniški
23:25
Palače ljudstva
Dokumentarni