TV SLO 2

00:20
Videotrak
Razvedrilni
00:40
Videotrak
Razvedrilni
01:30
Info kanal
Informativni
01:45
Info kanal
Informativni
06:00
Napovedujemo
Propagandni program
08:00
Zgodbe iz školjke: Bine: Čarovnije
Otroški in mladinski
08:20
Biba se giba: Biba in Sijalčica
Otroški in mladinski
08:40
Srečo kuha Cmok: Tista o solati
Otroški in mladinski
09:00
Simfonorije: Ogledalo
Otroški in mladinski
09:05
Napovedujemo
Propagandni program
10:05
Videotrak
Razvedrilni
10:10
Videotrak
Razvedrilni
11:10
#vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
Razvedrilni
11:15
Dobro jutro
Razvedrilni
12:45
Izodrom
Otroški in mladinski
13:30
Dobrodošli pri Jonu: Dolga pot navzdol
Otroški in mladinski
13:35
Mandi: Panda
Otroški in mladinski
13:40
Rija in Krokodil: Smučanje
Otroški in mladinski
13:45
Vse o Rozi: Leteča Peresca
Otroški in mladinski
13:55
Ernest in Celestinca: Skriti portret
Otroški in mladinski
14:05
Dobrodošli pri Jonu: Raca na sliki
Otroški in mladinski
14:10
Govoreči Tom in prijatelji: Režiser Henk
Otroški in mladinski
14:20
Špasni učitelj: Hokej na ledu
Nanizanka
14:45
#vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
Razvedrilni
14:50
Slovenski pozdrav
Razvedrilni
16:10
Prišla je sreča: Ko sva se odločila
Nadaljevanka
17:10
Zmage so doma: rokomet - evropsko prvenstvo: Slovenija : Islandija
Šport
18:40
Firbcologi: O izgubljeni šapi, lovljenju frizbija in iskanju sledi
Otroški in mladinski
19:05
Zgodbe iz školjke: Bisergora: Nazaj in naprej
Otroški in mladinski
19:20
Od popka do zobka: Sluh
Otroški in mladinski
19:40
Govoreči Tom in prijatelji: Teniški talent
Otroški in mladinski
19:50
#vadidoma, prikaz vaj za vadbo doma
Razvedrilni
20:00
Rusija iz zraka: Obale: od Belega morja do zaliva Zlati rog
Nanizanka
20:55
Avtomobilnost, izbor
Izobraževalni
21:25
Ambienti
Nanizanka
22:00
Koncert doma: Hamo & Peter Dekleva
Razvedrilni
22:40
Circom Regional: Moj oče Imre
Informativni
23:20
Pomladna sonata, Ludwig van Beethoven (Vesna Velušček in Klemen Golner)
Kulturno-umetniški
23:45
Big band RTV Slovenija in Don Menza
Razvedrilni