Dokumentarni / Reportaža
Ta dokumentacija prikazuje živali, kot sta severni jelen in polarni lisjak, ki so se prilagodile arktični mrazu.
Zasnežena zimska pokrajina se morda zdi romantična, če jo gledamo iz prijetne topline dnevne sobe - vendar je za številne živali v življenjskem okolju, za katerega sta značilna led in mraz, mraz preizkušnja med življenjem in smrtjo. Novi dokumentarni film univerze Universum "V kraljestvu mraza" se odpravlja po sledeh tistih živali, ki že dolgo simbolizirajo arktično zimo, kot so severni jeleni, poljske lisice, volkovi in pižmovke. Film Sally Thomson Nemška montaža: Margarita Pribyl
Režija: Sally Thomson
Igrajo: Monika Müksch
Urška Klakočar Zupančič: Živali me niso nikoli obsojale #Spotkast
Letos se bomo greli s takšnimi šali
Kam za vikend: čarovniški vrvež, spektakel ABBA in jazz z grškim pridihom
Današnji horoskop: raki ostanite zbrani, tehtnice se boste počutile bolje
Raje jim ne lažite: ti znaki horoskopa lahko berejo vaše misli
Urška Klakočar Zupančič in Bor Zuljan na premieri filma o Springsteenu
Muskova bivša si je tetovirala obraz, primerja se s slovensko partizanko
Najlepše zgodbe hvaležnosti zdaj na ogled – oglejte si Poli sendviče prijaznosti
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.