FilmŠportDokumentarniOtroškiNadaljevanke-nanizanke
Siol.net
Kanal A
Vpišite / Izberite kategorijo
Vpišite / Izberite podkategorijo
Kanal A

3. 8. 2025

19.05–19.25

StendAp predstavlja (S1 E16)

Razvedrilni / Zabavna oddaja, komedija

Slika oddaje

Vid Valič se najprej pohvali z visokim čelom, kar naj bi kazalo na pametnega človeka. Vsako poletje uživa na hrvaški obali. Razlog? V Italiji bi moral lignje na žaru naročiti s pomočjo pantomime. Ugotavlja, da bi podobno kot podjetja tudi poslanci rabili dneve za krepitev timskega duha, ki bi lahko trajali tudi eno leto, saj vsaka stranka govori svoj jezik in nihče nima prevajalca. Ima tudi zamisel za mir na svetu vsi politiki bi morali kaditi travo, saj tako zagotovo ne bi bilo nesporazumov.

Aktualno
Ena številkaEna številka

Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.

Paketi Naj po nižji ceniPaketi Naj po nižji ceni

Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.

Novi paketiNovi paketi

Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.

© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.