Nadaljevanka-nanizanka / Kriminalka
Novinar Max Ryba raziskuje skrivnostno izginotje svojega očeta, ki se leta 1968 – v času praške pomladi – ni vrnil domov z ribolova.
Zakaj mlado žensko tedne dolgo nihče ni pogrešal? V Tatortu "Preživi vsaj do jutri" Richy Müller in Felix Klare kot Thorsten Lannert in Sebastian Bootz razčlenjujeta življenje ženske, ki je iskala poti iz osamljenosti in pri tem morda naletela na svojega morilca. Truplo mlade ženske je očitno ležalo v njenem stanovanju že tedne, ko ga odkrijejo in stuttgartska preiskovalca Thorsten Lannert in Sebastian Bootz začneta preiskavo. Zakaj nihče ni pogrešal Nelly Schlüter? Ne njeni starši ne njen brat, še najmanj pa njena najboljša prijateljica Fine Slowinski? Nasprotno, zdi se, da je Fine prej olajšana, da Nelly ni bila več prisotna v njenem življenju z možem Niclasom in novim dojenčkom. Da Nellyjinemu nekdanjemu fantu, Felixu Vietzeju, nič ni bilo sumljivo, preiskovalcev ne čudi preveč – dokler ne ugotovijo, da sta bila očitno v tednih pred smrtjo mlade ženske v telefonskem stiku. Vsi opisujejo Nelly kot odprto in živahno, vendar niso bili zainteresirani za večjo bližino z njo. Tudi pri moških, ki jih je Nelly spoznala prek spletnih zmenkov, ni vzbudila želje po tesnejšem stiku. Da naj bi bila preveč navezujoča, pravijo, takoj naj bi si želela intenzivnejših razmerij. Prav tega pa očitno nihče ni želel z njo. Ali je bila Nelly Schlüter res tako osamljena, kot se zdi, se sprašujeta Thorsten Lannert in Sebastian Bootz ter iščeta osebo, ki je Nelly ne bi smela spustiti v svoje življenje.
Režija: Milena Aboyan
Igrajo: Richy Müller, Felix Klare, Jürgen Hartmann, Daniela Holtz, Bayan Layla
Denis Vučak iz skupine New Game Over dobil prvega otroka
Kako se mladi spoznavajo na spletu
Vse oči so bile uprte v obleko Jennifer Lawrence
Današnji horoskop: kozorogi se ne oklepajte preteklosti, levom bo pomagala družina
Tom Cruise osupnil s svojo izjavo o nekdanji ženi
To so najbolj dramatični pari horoskopa
Znano je, kdo bo na silvestrovo nastopal v Ljubljani
Hemoroidi – težava, o kateri neradi govorimo, a jo pozna skoraj vsak
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.