Film / Drama, kratki, komedija
Obupana mati samohranilka se zaposli v človeški mlekarni, kjer novopečene matere ponujajo mleko iz svojih dojk za premožne matere.
Nekonvencionalna izraelska glasbenica, 33-letna Tala, je pravkar rodila svojega prvega otroka. V obupni želji, da bi lahko brez očetove pomoči preživljala svojega otroka, se zaposli pri "Mlečni cesti". V mlekarni, ki ponuja mleko iz dojk, lahko dobite najboljše, kar ponujajo novopečene mamice: visoko beljakovinsko mleko s kakovostnimi osnovnimi hranili. V distopični črni komediji se Tala odpravi na potovanje, na katerem se uči zapletenosti materinstva, hkrati pa se zazre v bogata življenja, ki jih oskrbuje z mlekom.
Režija: Maya Kenig
Igrajo: Hila Ruach, Hadas Yaron, Omer Barnea, Milan Balalty, Samira Saraya
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Uživajte v televizijskih vsebinah brez komunikacijskih ovir. Za boljšo dostopnost smo dodali samodejne podnapise.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.