Film / Drama, biografija
Novinarski par se kljub režimski represiji, ki duši Belorusijo po protestih leta 2020, vztrajno bori, da bi ostal zvest sebi in drug drugemu.
Belorusija leta 2020. Po volitvah, ki jih je sebi v prid priredil predsednik Lukašenko, sledijo množični protesti. Protirežimska novinarka Lena v živo prenaša surovo zatrtje mirnih demonstracij, kjer jo izsledi policijski dron. Kljub temu nadaljuje z oddajo in zatem jo aretirajo. Njen mož Ilija pripravlja nujno evakuacijo v tujino, vendar je sistem ne namerava izpustiti. Lena in Ilija se morata soočiti z neznosnimi odločitvami, da bi preživela in ostala zvesta sebi, saj je režim odločen, da bo oba zlomil. Film je navdihnila resnična zgodba beloruskih novinarjev Katsiarine Andrejeve in Igorja Iljaša.
Režija: Mara Tamkovich
Igrajo: Palina Chabatarova, Valentin Novopolskij, Aliaksandra Vaitsekhovic, Oleg Garbuz, Andrei Novik
28 let pozneje: zombiji, džanksi in pedofilski satanisti
Današnji horoskop: pred raki je pomemben dan, device poskusite kaj novega
Največ težav s taščami imajo snahe, rojene v teh znakih horoskopa
Sloviti kamboški tempelj Angkor Wat, ki velja za največji verski kompleks na svetu
Zlatan Ibrahimović razkril, kako s partnerko vzgajata svoja sinova
Anamaria Goltes delila spomine: Bilo je veliko vzponov in padcev
Zakaj je Fit akademija uspešnejša od večine drugih programov?
Nova smučarska linija Equipe, s katero sta zmagovala Ivica in Janica Kostelić
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.