Razvedrilni / Resničnostna oddaja
Vplivnica Ella Dvornik je hči kralja funka in dekle z milijonom sledilcev na družbenih omrežjih. V tokratni epizodi nam Ella razkrije, kdo so vplivneži, koliko zaslužijo in ali znajo početi še kaj drugega kot tipkati po mobilniku. Zidar Huse in njegov indijski "kompanjon" jo uvajata v skrivnosti čiščenja in nameščanja straniščnih školjk. Oglejte si drugo dejanje Knjazališta o pomanjkanju hrvaških gospodinj, gospodarjevem dekolteju in vplivu interneta na ljubezensko življenje.
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.