Dokumentarni / Reportaža, dokumentarec, glasba
Na odru violinistični virtuoz z izjemno samozavestjo igra madžarsko pesem, se giblje in muzicira, spremlja pa ga sedem glasbenikov na različnih instrumentih. Tuja publika izbruhne v aplavz. Tcha Limberger pa tega ne more videti, saj je od rojstva slep. Kljub temu je strokovnjak za madžarsko pesem – čeprav sploh ni Madžar. Film prikazuje dosedanje življenje slepega belgijskega glasbenega genija, Tcha Limbergerja, ki se je zaljubil v klasično madžarsko cigansko glasbo in ni odnehal, dokler ni postal mojster tega žanra.
Režija: Adam Miklos
Žiga Jelar izdal novo božično skladbo Smeh in toplina #video
Praznični poki imajo temno plat
Otok Ciper – najlepša destinacija za zimo in poletje
Vstopite v novo leto z wellness oddihom v Opatiji
Babica in dedek Damjana Murka praznovala diamantno poroko
Fotografija z Vršiča uvrščena med najboljše poročne fotografije leta
Radijska voditelja Jaka Peterka in Kaja Kovačič sta zaročena
Alex Volasko kot Spuži v najbolj nori avanturi leta
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.