Nadaljevanka-nanizanka / Humoristični
Ko se Dharma in Greg prvič zagledata, sta v trenutku prepričana, da sta ustvarjena drug za drugega. In še preden se njun prvi zmenek konča, zaljubljenca pristaneta v zakonskem jarmu. Ker sta si popolnoma različna, morata ugotoviti, kako bosta svoj zakon obdržala pri življenju. Greg prihaja iz staromodne družine visokega družbenega razreda, Dharma pa je hčerka svobodomiselnih, hipijevskih staršev. Ko za poroko zvedo njuni starši, so si edini le v tem, da Dharma in Greg nikakor ne bi smela biti poročena.
Režija: Asaad Kelada
Igrajo: Jenna Elfman, Thomas Gibson, Alan Rachins, Mimi Kennedy, Mitchell Ryan
Princ Andrew ne bo več princ
Izjemen prizor v Sečoveljskih solinah: tega v Sloveniji še nismo doživeli
Kim Kardashian ne verjame, da smo pristali na Luni
Sydney Sweeney je z obleko bolj malo prepustila domišljiji
Presenetljivi zmagovalec nizozemskih volitev je zaročen z olimpijcem
Izbrali so najlepšo Hrvatico
Koksartroza: kako uspešno obvladati bolečine v kolku?
Kako za noč čarovnic doma pričarati strašljivo vzdušje?
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.