Nadaljevanka-nanizanka / Humoristični
Ko se Dharma in Greg prvič zagledata, sta v trenutku prepričana, da sta ustvarjena drug za drugega. In še preden se njun prvi zmenek konča, zaljubljenca pristaneta v zakonskem jarmu. Ker sta si popolnoma različna, morata ugotoviti, kako bosta svoj zakon obdržala pri življenju. Greg prihaja iz staromodne družine visokega družbenega razreda, Dharma pa je hčerka svobodomiselnih, hipijevskih staršev. Ko za poroko zvedo njuni starši, so si edini le v tem, da Dharma in Greg nikakor ne bi smela biti poročena.
Režija: Asaad Kelada
Igrajo: Jenna Elfman, Thomas Gibson, Alan Rachins, Mimi Kennedy, Mitchell Ryan
Ljudje, rojeni v teh znakih, radi igrajo žrtev
Maldivi, Istanbul ali Dunaj? Vaše naslednje potovanje se začne v Lidlu! #nagradnaigra
Po osmih letih si je premislila: Meghan Markle je spet igralka
S temi koraki bodo vaši lasje sijoči kot še nikoli prej
Robert Golob in Tina Gaber imata novega sostanovalca
Naj vas doma pričaka barva, ki vam polepša dan
Dober okus se začne pri izvoru
Krči v nogah: kako jih trajno odpraviti s specialistično fizioterapijo?
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.