Film / Drama
Zgodba filma spremlja bolnega filmskega režiserja, ki začne snemanje svojega zadnjega umetniškega dela, verjameč, da je to njegovo zadnje delo. Čeprav se začne kot običajen filmski projekt, se snemanje razvije v raziskovanje smrtnosti in globokega vpliva, ki ga ima posameznik na svet. Premierno je bil prikazan na filmskem festivalu v Galwayu julija 2023. Film je osvojil 17 nagrad za najboljši film in skupno 71 nagrad na svetovnih festivalih. Vloge: Mathew Modine, John Cleese, Derek Jacobi, Stuart Townsend, Fiona Glascott, Jason London, Morgana Robinson. Režiser: Stephen Wallis.
Režija: Stephen Wallis
Igrajo: Derek Jacobi, John Cleese, Matthew Modine, Stuart Townsend, Fiona Glascott
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.