FilmŠportDokumentarniOtroškiNadaljevanke-nanizanke
Siol.net
HBO
Vpišite / Izberite kategorijo
Vpišite / Izberite podkategorijo
HBO

15. 10. 2025

0.02–2.27

Konec

The End

Film / Drama, domišljijski, muzikal, fantazijski, glasba, komedija

Slika oddaje

25 let po uničenju okolja na Zemlji bogata družina živi v izolaciji v razkošnem bunkerju. Rutino zmoti prihod neznanke, ki ogrozi to harmonijo.

Petindvajset let po okoljskem propadu, ki je Zemljo pustil neprimerno za bivanje, so mati, oče in sin zaprti v razkošnem bunkerju; oklepajo se obredov vsakdanjega življenja in se trudijo ohraniti upanje ter občutek normalnosti - dokler prihod neznanke ne poruši njihove rutine. Sin, naiven dvajsetletnik, ki še nikoli ni videl zunanjega sveta, je očaran nad dekletom, in nenadoma se začnejo trgati občutljive vezi slepega optimizma, ki so držale skupaj ta bogati klan. Napetosti naraščajo in njihov na videz idiličen obstoj se začne podirati, dolgo potlačeni občutki kesanja in zamere pa grozijo, da bodo uničili krhko ravnovesje v družini. Toda njihovo soočanje s težkimi resnicami kaže na drugačno pot naprej, ki temelji na sprejemanju, ljubezni in zmožnosti spreminjanja.

Režija: Joshua Oppenheimer

Igrajo: Tilda Swinton, George MacKay, Moses Ingram, Michael Shannon, Bronagh Gallagher

Aktualno
Ena številkaEna številka

Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.

Paketi Naj po nižji ceniPaketi Naj po nižji ceni

Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.

Zaščita pred spletnimi nevarnostmiZaščita pred spletnimi nevarnostmi

Poskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.

© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.