Nadaljevanka-nanizanka / Drama, kriminalka
Julio in Alicia sumita, da je kuverta s praznim papirjem, ki jo je prejela gospa Ángela, pravzaprav zvijača, s katero naj bi ju odvrnili od preiskave Don Carlosove ponarejene mrliške listine. Služkinja Natalia prizna Juliu, da je Don Carlosa videla na železniški postaji dan pred njegovo smrtjo. Tam se je ta burno prepiral z enorokim moškim, ki je prišel z vlakom iz Aldaína. Julio in Andrés se v iskanju enorokega moškega v Aldaínu pretvarjata, da sta inšpektorja Ayala in Hernando. Čeprav je njuno potovanje neuspešno, končno prepoznata Pabla kot enorokega moškega, ki je s svojim gramofonom očaral celotno osebje, še posebej Andrésa.
Igrajo: Yon González, Amaia Salamanca, Pedro Alonso, Marta Larralde, Llorenç González
Razhodi in ločitve, ki jih ni pričakoval nihče
Avatar 3: boomerski kremž
Partenon: veličastna starogrška zgradba, posvečena boginji Ateni
Današnji horoskop: dvojčke čaka nekaj nenavadnega, vodnarji se boste počutili bolje
Umrl kitarist in klaviaturist skupine The Cure Bamonte
Največji mojstri in mojstrice laganja so rojeni v teh znamenjih
Z novicami o naraščaju so nas znani obrazi razveseljevali ves čas
Magnifico na noge dvignil polne Stožice #foto #video
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.