Razvedrilni / Glasba
Glasbena oddaja, ki je namenjena publiki vseh generacij, ki obožujejo dobro, živo glasbo. Gostje v publiki so glasbeni oboževalci izvajalcev.
Gotovo je gotovo, da nobena hrvaška skupina ni prejela toliko pozitivnih kritik za svoj debitantski album kot oni. Od Londona, preko New Yorka, Ria, Hong Konga, Tokia ... vsi se strinjajo, da je hrvaška rock skupina eno največjih presenečenj na svetovni sceni. Dolgo so se pripravljali, dobro pripravili in ustvarili edinstveno mešanico heavy metala, punka in rockabillyja z osnovnim rock zvokom. Eden od kritikov je o njihovem albumu zapisal: "Explodisiac skupine Kevlar Bikini je nekaj najboljšega, kar se je zgodilo na hrvaški rock sceni v zadnjih mnogih letih." Nekaj mesecev kasneje, natančneje v začetku leta 2013, so podpisali pogodbo z britansko založbo Freaky Pug PR & Records. Ben Hughes, rock kritik vplivnega britanskega portala Uberrock.co.uk, je zaključil, da Kevlar Bikini zveni, kot da James Hetfield iz Metallice poje v skupini System of a Down. V Garaži igrajo: Devil's Jukebox, Hoax Revolution, Human Spittoon, Wow, Anti rock. Kevlar Bikini so: Matija Auker, Mario Berta, Vladimir Kasal in Vedran Ernjaković.
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.