Izobraževalni / Svetovalna oddaja, magazin
Oddaja za vrtičkarje.
Še spremljamo svetovno cvetličarsko prvenstvo organizacije Florint, ki je bilo avgusta na Nizozemskem. Tekmovalci iz 22-ih držav so se že preizkusili v dekoracijah na temo nizozemske vaze tulipanov, nizozemske ozke hiške in obale. Sledita nalogi v oblikovanju šopka, ki velja za kraljevsko disciplino, in naglavnem okrasju. Deset finalistov pa se je pomerilo še v svečanem finalu. Okrasiti so morali mestno kolo. Kdo je osvojil prestižni naslov in naziv najboljši florist?
Ljudje in zemlja
Danes, 17. 11. 2025 ob 22.55
Izobraževalni / Svetovalna oddaja, gospodarstvo
Po presaditvi las je Tony Cetinski dolgolasec
Ti znaki horoskopa se nikoli ne zlomijo pod pritiskom
Glasba, ki spreminja življenja: Miklavžev koncert že 33 let piše zgodbe upanja
Zakaj telo po 40. letu dela počasneje – in kako lahko znova zaženete svoje motorje
Nagradna igra: Odpotujte v Milano na ogled Zimskih olimpijskih iger Milano Cortina 2026
19 Black Friday ugodnosti v Music Maxu, ki bodo navdušile glasbenike in glasbenice
Kaj je notri, šteje: McDonald’s razkriva svoje dobavitelje
V Slovenijo in Hrvaško je prispel novi skin booster – omogoča sijaj in pomlajen izgled takoj po tretmaju
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.