Film / Triler, drama, grozljivka, misterij, kriminalka
Zgodba o mladem fantu in njegovi družini, ki so ustrahovani z neznanimi silami.
The Fields (2011) je napet psihološki triler, postavljen v ruralno Pensilvanijo zgodnjih sedemdesetih let. Zgodba spremlja dečka, ki po travmatičnih družinskih dogodkih nekaj časa preživi pri starih starših na osamljeni kmetiji. Tam ga začnejo plašiti nenavadni zvoki, skrivnostne sence in grozljive figure, ki se ponoči pojavljajo na okoliških poljih. Medtem ko odrasli dvomijo v njegove strahove, se napetost stopnjuje in meja med resničnostjo ter otroško domišljijo postaja vse bolj zabrisana. Film postopoma gradi občutek nelagodja in prikazuje, kako se strah v otroških očeh spremeni v grozljivo resničnost, ki preizkuša zaupanje, razum in družinske vezi.
Režija: Tom Mattera, David Mazzoni
Igrajo: Tom Mattera, David Mazzoni, Cloris Leachman, Tara Reid, Joshua Ormond
Današnji horoskop: kozorogi se ne oklepajte preteklosti, levom bo pomagala družina
Tom Cruise osupnil s svojo izjavo o nekdanji ženi
To so najbolj dramatični pari horoskopa
Znano je, kdo bo na silvestrovo nastopal v Ljubljani
Hemoroidi – težava, o kateri neradi govorimo, a jo pozna skoraj vsak
Prva slovenska "sanjska ženska" je pri 44 letih povila deklico
Bridget Jones je sredi Londona dobila svoj kip
Umrli slavni dvojčici, odločili sta se za samomor s pomočjo
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.