00:15
Vohunterji: Teta Hedwig in stric Eugene
Nadaljevanka
00:40
Vohunterji: Dejanje
Nadaljevanka
01:10
Glavni pri igri: Na zabavo nepovabljeni
Nadaljevanka
01:40
Glavni pri igri: Nesramna koza
Nadaljevanka
02:05
Spuži Kvadratnik: Ne poznaš spužve / Predor rokavice
Otroški in mladinski
02:25
Spuži Kvadratnik: Rakovi hot dogi / Razbitina Mauna Loa
Otroški in mladinski
02:50
Vilinski starši: Vilinski ljubljenček
Otroški in mladinski
03:15
Vilinski starši: Dinkkleskavti / Sanjam o Cosmu
Otroški in mladinski
03:40
Vohunterji: Modri Diamant
Nadaljevanka
04:00
Vohunterji: SRK
Nadaljevanka
04:25
Glavni pri igri: Na zabavo nepovabljeni
Nadaljevanka
04:45
Več kot 40 mačk
Otroški in mladinski
05:00
Fački: Brez vozniškega dovoljenja / Sanjam o Dufiju
Otroški in mladinski
05:20
ALVINNN!!! in veverički: Šimpanzmanija / Očetovske šale
Otroški in mladinski
05:45
ALVINNN!!! in veverički: Nasilneži
Otroški in mladinski
06:00
Vilinski starši: Ljubezen na prvi lajež / Razočarane brez gospodinje
Otroški in mladinski
06:25
Vilinski starši: Menjava / Priboljški
Otroški in mladinski
06:55
Smrkci
Otroški in mladinski
07:20
Kamp Korala: Potop podmladka: Moj lepi Nobby / Nehaj z novicami
Otroški in mladinski
07:50
Kamp Korala: Potop podmladka: Lov na gume / Kabina skrivnosti
Otroški in mladinski
08:00
Spuži Kvadratnik: Gradnja tunela / Zvezda karateja
Otroški in mladinski
08:25
Spuži Kvadratnik: Pokopani v času / Očarljive otoške sanje
Otroški in mladinski
08:55
Spuži Kvadratnik: Osorna plat / Pesem, ki gre v uho
Otroški in mladinski
09:15
Spuži Kvadratnik: Skrij se, kaj pa potem? / Polžja potegavščina
Otroški in mladinski
09:45
Spuži Kvadratnik: Rokavišnica / Odmor
Otroški in mladinski
09:55
Gromka hiša: Električne težave družine Casagrande / Dve minuti kasneje
Otroški in mladinski
10:25
Gromka hiša: Sestrski nastop / Flip na obisku
Otroški in mladinski
10:50
Gromka hiša: Ne pozabi name / Trd oreh
Otroški in mladinski
11:20
Družina Casagrande: Dva krožka / Počitniška omotičnost
Otroški in mladinski
11:45
Družina Casagrande: Prigrizkov pakt / Horor-skop
Otroški in mladinski
12:15
Družina Casagrande: Arr v družini / Obžalovanja vredna najdba
Otroški in mladinski
12:45
Thundermanovi: Modri detektiv
Nanizanka
13:10
Thundermanovi: Rojstvo heroja, 1. del
Nanizanka
13:40
Thundermanovi: Rojstvo heroja, 2. del
Nanizanka
14:00
Nevarni Henry: Nazaj v Nevarnost, 1. del
Nanizanka
14:30
Nevarni Henry: Nazaj v Nevarnost, 2. del
Nanizanka
15:00
Poštni urad Sredneba: Ariel letalstvo / Mali plazeči
Otroški in mladinski
15:25
Spuži Kvadratnik: Spužicus / Simfonija
Otroški in mladinski
15:55
Spuži Kvadratnik: Lovkast pogled
Otroški in mladinski
16:15
Spuži Kvadratnik: Nenormalen / Pogrešani
Otroški in mladinski
16:40
Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Super varuške
Otroški in mladinski
16:55
Šov zvezdnika Patrika Zvezde: Novice iz bedaste soseske / Finale sredi sezone
Otroški in mladinski
17:10
Družina Casagrande: Vreščanje v imenu ljubezni / Zmenek z usodo
Otroški in mladinski
17:40
Gromka hiša: Preobrazimo Flipa
Otroški in mladinski
18:00
Gromka hiša: Žabji heroj
Otroški in mladinski
18:20
Nevarni Henry: Neuničljivi Henry: 2.del
Nanizanka
18:45
Nevarna Sila: Težave z močmi, prvi del
Nadaljevanka
19:15
Nevarna Sila: Težave z močmi, drugi del
Nadaljevanka
19:45
Thundermanovi: Zavrnjen
Nanizanka
20:15
Thundermanovi: Parki in tiranozaver Rex
Nanizanka
20:40
Thundermanovi: Naj bo Z-Force s teboj
Nanizanka
21:10
Gromka hiša: Temna noč polna zgodb / Peščene preglavice
Otroški in mladinski
21:40
Gromka hiša: Gromka hiša in Casagrandes se družijo doma
Otroški in mladinski
22:10
Gromka hiša: Brez presenečenj
Otroški in mladinski
22:25
Casagrandes: Tekma v gosteh / Pošastni denar
Otroški in mladinski
22:50
Družina Casagrande: Poreden pes
Otroški in mladinski
23:00
Spuži Kvadratnik: Ded gusar / Skrivna loža glavonožcev
Otroški in mladinski
23:25
Spuži Kvadratnik: Markov obisk / Kvadratne hlače ali ne?
Otroški in mladinski
23:55
Spuži Kvadratnik: Samo igra / Profesor Marko
Otroški in mladinski