Informativni / Informativna oddaja
V studiu "Guten Morgen Österreich" IT-strokovnjakinja Sarah Spiekermann predstavi "10 pravil za digitalni svet". Za noč čarovnic kuharica Lydia Maderthaner pripravi "grozljivo pico". Poleg tega "Guten Morgen Österreich" obišče halloweenovsko vas in poroča o po vsej Avstriji razširjeni alternativi za noč čarovnic "Noč 1000 luči", ki jo organizira Katoliška mladina. V zgodovinski "pogrebniški opravi" Albin Sampel popelje zainteresirane po graškem centralnem pokopališču – turistični ogled po pokopališču je tako iskan, da se zdaj na centralno pokopališče odpravijo tudi ponoči, z lanternami in kurjo poltjo.
Izjemen prizor v Sečoveljskih solinah: tega v Sloveniji še nismo doživeli
Kim Kardashian ne verjame, da smo pristali na Luni
Sydney Sweeney je z obleko bolj malo prepustila domišljiji
Presenetljivi zmagovalec nizozemskih volitev je zaročen z olimpijcem
Izbrali so najlepšo Hrvatico
Koksartroza: kako uspešno obvladati bolečine v kolku?
Kako za noč čarovnic doma pričarati strašljivo vzdušje?
Igor Leiler o Japoncih: So zelo sprejemljivi za nove stvari, asimilacija novih idej je hitra
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.