Kultura-umetnost / Umetnost
Na podlagi motivov operete "Cagliostro na Dunaju" je uspešni avtor Thomas Brezina napisal cirkuški muzikal.
Osem dolgih let so morali njegovi oboževalci čakati na novo pustolovščino Dana Browna. Zdaj se detektivski nos Robert Langdon vrača in naj bi v 800-stranskem trilerju razrešil skrivnost vseh skrivnosti. V "Skrivnosti skrivnosti" ameriški avtor uspešnic pošlje svojega junaka v Prago. Ni za tiste s slabimi živci tudi psihološki triler Andreasa Prochaske "Dobrodošla domov, dojenčica". V njem Julia Franz Richter poskuša razvozlati skrivnost svojega izvora. Velja za kraljico operete: "Netopir" Johanna Straussa. Ob 200. rojstnem dnevu letnega vladarja uprizarja hišni režiser Stefan Hermann to valčkarsko delo v gledališču Theater an der Wien. "kulturPONEDELJEK" o receptu za uspeh 151 let starega dela, ki se vrti okoli spletk, zamenjav in ljubezenskih pustolovščin.
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.