Nadaljevanka-nanizanka / Drama, romantični
Julia je mestno dekle s popolno službo in zaročencem, njeno življenje pa do potankosti načrtovano. A le nekaj dni pred poroko odkrije nekaj, zaradi česar se preseli v svojo staro hišo v majhnem kraju, kjer je nekoč živela Carmen. Ko ugotovi, kako močno je navezana nanjo, to za vedno spremeni njeno življenje. Leta poprej je Carmen po tragični nesreči pobegnila v špansko Gvinejo in se nastanila v vasi. V dnevnik je pisala o svojem potovanju, kar je zanimiva zgodba o strastni in prepovedani ljubezni.
Tradicionalni Novoletni koncert Orkestra Slovenske filharmonije
Najbolj ambiciozni znaki horoskopa: njim je uspeh zagotovljen
Praznični Flash Mob: ko se srečata okus in glasba – za dober namen
V kakšnem podjetju si želimo delati? Nova pričakovanja slovenskih iskalcev zaposlitve
Evrovizija na Dunaju pripravljena na vse
Kako prihraniti pri ogrevanju: zakaj je prezračevanje z rekuperacijo pozimi nujno, ne luksuz
Ogled rimskega vodnjaka Trevi bo kmalu plačljiv
Ločila sta se slovenska glasbenica Eva Hren in podjetnik Gregor Fras
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.