Film / Romantični, drama
Prodajalka knjig Vivien nujno potrebuje novo ledvico. Z veliko iznajdljivosti poskuša organ dobiti na nekonvencionalen način.
Vodja knjigarne, Vivien Barner, ima hudo bolezen in nujno potrebuje presaditev ledvice. Sanje se ji uresničijo, ko se najde anonimni darovalec, ki ji je pripravljen dati življenjsko pomemben organ. Le nekaj minut pred posegom pa izve, da je odstopil od odločitve. Vivien je popolnoma uničena, vendar ne odneha. Odloči se, da bo raziskala, kdo je darovalec, in ga prepričala, da spremeni svojo odločitev.
Režija: Helmut Metzger
Igrajo: Aglaia Szyszkowitz, Tim Bergmann, Cristina do Rego, Dietrich Hollinderbäumer, Alexander Milo
Ne spreglejte akcijske ponudbe za predplačnike: priljubljeni paketi Mobi z zakupljenimi enotami so na voljo po znižani ceni.
Uživajte v televizijskih vsebinah brez komunikacijskih ovir. Za boljšo dostopnost smo dodali samodejne podnapise.
Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.