Nadaljevanka-nanizanka / Telenovela, drama
Serija spremlja velikega osvajalca Sulejmana Veličastnega, njegove uspehe, pohode, spletke na dvoru in v haremu ter nam na edinstven način pričara življenje v Osmanskem cesarstvu v 16. stoletju. Sultan Sulejman je na prestol prišel pri 26. letih in je vladal celih 46 let. Bil je najpomembnejši otomanski vladar, ki je predstavljal grožnjo vsej Evropi. Na enem od številnih potovanj po Črnem morju se je na sultanovi ladji, ki je prevažala sužnje, znašla tudi Aleksandra, hči ukrajinskega duhovnika. Sulejman pa je prav njo izbral za svojo novo ženo, ki mu je rodila šest otrok in skupaj z njim vladala Osmanskemu cesarstvu.
Američani bodo prihodnje leto navalili v ta del Evrope
Katero penino izbrati za praznike? Strokovnjaki priporočajo Carthusiano. #nagradnaigra
5 oseb, za katere je parfum idealno darilo
Članice Bepopa pokazale nekdanjega kolega, ki se je umaknil iz glasbe
Horoskop: kakšna je vaša tedenska napoved?
Današnji horoskop: škorpijoni se zaupajte komu, biki pazite na odnose
Ti znaki horoskopa se bodo v letu 2026 končno rešili dolgov
Znano je, kdo je nastopil na Dončićevi zabavi ob rojstvu druge hčerke
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Enotna cena paketov NajIzberite paket Naj po svoji meri – zdaj vsi s hitrostjo do 1 Gbit/s.
E-oskrbaZagotovite si brezskrbnost z rešitvijo, ki vas ob padcu ali slabosti takoj poveže z asistenčnim centrom. Zanesljiva pomoč je na voljo 24/7.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.