06:00
Smrkci
Otroški in mladinski
06:25
Smrkci
Otroški in mladinski
06:50
Super krila
Otroški in mladinski
07:15
Živalice
Otroški in mladinski
07:20
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
07:30
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
07:55
Winx klub
Otroški in mladinski
08:45
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
09:00
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
09:15
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
09:25
Super krila
Otroški in mladinski
09:40
Maša in medved
Otroški in mladinski
09:45
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
10:15
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
10:25
Super krila
Otroški in mladinski
10:35
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski
10:40
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
11:10
Smrkci
Otroški in mladinski
11:35
Mia in jaz
Otroški in mladinski
12:25
Grozni Gašper
Otroški in mladinski
12:50
Ben 10
Otroški in mladinski
13:15
Shezow
Otroški in mladinski
13:35
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Otroški in mladinski
14:05
Grozni Gašper
Otroški in mladinski
14:15
Beyblade
Otroški in mladinski
14:35
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Otroški in mladinski
15:00
Grozni Gašper
Otroški in mladinski
15:20
Ben 10
Otroški in mladinski
15:35
Ben 10
Otroški in mladinski
15:45
Winx klub
Otroški in mladinski
16:35
Mia in jaz
Otroški in mladinski
17:00
Živalice
Otroški in mladinski
17:05
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
17:15
Maša in medved
Otroški in mladinski
17:30
Super krila
Otroški in mladinski
17:40
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
18:05
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
18:20
Super krila
Otroški in mladinski
18:35
Tashijeve pustolovščine
Otroški in mladinski
19:00
Florini zmajčki
Otroški in mladinski
19:10
Maša in medved
Otroški in mladinski
19:15
Živalice
Otroški in mladinski
19:20
Mia in jaz
Otroški in mladinski
19:45
Shezow
Otroški in mladinski
20:05
Grozni Gašper
Otroški in mladinski
20:20
Beyblade
Otroški in mladinski
20:40
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Otroški in mladinski
21:00
Dr. Oz
Razvedrilni
21:40
Utripajoča srca
Nadaljevanka
22:25
Utripajoča srca
Nadaljevanka
23:05
Nočni program
Razvedrilni