Dokumentarni / Družboslovje
Oddaja predstavlja današnjo družbo skozi oči mladih, ki razpravljajo o aktualnih temah. Voditelj je Milo Infante.
Milo Infante pripoveduje obraze in zgodbe, ki stojijo za kroniko: nerazrešeni primeri, skrite resnice in skrivnosti, ki pretresajo državo. Potovanje med pričevanji, preiskavami in neposrednimi povezavami. Med temami oddaje so razvoj nove preiskave umora Chiare Poggi ter vse novosti o smrtih Lilliane Resinovich in Pierine Paganelli. V studiu se soočajo strokovnjaki oddaje "Ore 14": med drugim kriminalistka Roberta Bruzzone, namestnik generalnega tožilca v Milanu Antonio Tanga, Selvaggia Lucarelli, direktorica agencije "LaPresse" Alessia Lautone in pisatelj Maurizio De Giovanni.
Režija: Stefania Grimaldi
Po osmih letih si je premislila: Meghan Markle je spet igralka
S temi koraki bodo vaši lasje sijoči kot še nikoli prej
Robert Golob in Tina Gaber imata novega sostanovalca
Naj vas doma pričaka barva, ki vam polepša dan
Dober okus se začne pri izvoru
Krči v nogah: kako jih trajno odpraviti s specialistično fizioterapijo?
Današnji horoskop: raki boste nostalgični, dvojčki bodite previdni ob sodelavcih
Milena Zupančič odkrito o bitki z boleznijo: Zjutraj sem v najhujši fazi
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.