Ostalo / Verska oddaja
Oddaja predstavlja protestantsko vero in kulturo.
Zgodbe iz Svetega pisma že od nekdaj burijo domišljijo sveta zabave, segajo tudi na področje psihoanalize in privlačijo glasbenike, pisatelje ter režiserje. Ni področja v širokem umetniškem vesolju, ki se ne bi soočilo s to izjemno kodo. Kakšni so razlogi za to privlačnost? In kaj se lahko rodi iz kratkega stika, v katerem Sveto pismo berejo tudi tisti, ki ne verjamejo? Oddajo vodi Federica Tourn.
Režija: Marco Davite
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Poskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.