Dokumentarni / Družboslovje
Oddaja prikazuje kulturne, znanstvene, športne in druge dosežke Albancev, Črnogorcev, Bošnjakov, Hrvatov, Makedoncev in Srbov pri nas.
V oddaji NaGlas smo se pogovarjali z v slovenski javnosti zelo prepoznavnim hrvaškim novinarjem, pisateljem in satirikom Borisom Dežulovićem, ki je v Ljubljani predstavil svoj novi roman Kdo je ta človek?. Kulturni center črnogorskih društev v Sloveniji je izdal zanimivo zbirko esejev o slovensko-črnogorskih kulturnih, družbenih in osebnih povezavah, tako črnogorskih kot slovenskih avtorjev. Kako je bilo igrati na slovenskih in bosanskih nogometnih igriščih, pa nam je zaupal nekdanji nogometni igralec ljubljanske Olimpije in sarajevskega Železničarja Amir Agić.
Princ Andrew ne bo več princ
Izjemen prizor v Sečoveljskih solinah: tega v Sloveniji še nismo doživeli
Kim Kardashian ne verjame, da smo pristali na Luni
Sydney Sweeney je z obleko bolj malo prepustila domišljiji
Presenetljivi zmagovalec nizozemskih volitev je zaročen z olimpijcem
Izbrali so najlepšo Hrvatico
Koksartroza: kako uspešno obvladati bolečine v kolku?
Kako za noč čarovnic doma pričarati strašljivo vzdušje?
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.