Razvedrilni / Zabavna oddaja, pogovorna oddaja
Nedeljsko popoldne je oddaja z Bernardo Žarn in Jožetom Robežnikom ter vedno aktualnimi gosti, zabavnimi izzivi in dobro glasbo.
Legendarni voditeljski par Bernarda Žarn in Jože Robežnik družita goste iz sveta kulture, športa, medijev in glasbe. V tokratni sezoni se jima v novi rubriki pridružuje radijska kolegica Katja Stojnić v televizijski obliki podcasta Rožnata dolina Vala 202. V tej predstavlja ljudi, ki so izbrali zanimive poklice in ubrali drugačne življenjske poti. Tjaša Platovšek bo obiskovala in predstavila Družabni dogodek tedna, z znanimi Slovenci pa preživela pravi Nedeljski odklop. Ker imata rada izzive v studiu, tokrat voditelja preverjata ali verjeti reku: "Ples je le hoja v ritmu glasbe". V rubriki Au, to je moja noga, se učita plesnih korakov z izvrstnimi in energičnimi učitelji najrazličnejših plesnih zvrsti. Gledalce oddaje vabimo k sodelovanju v nagradni igri Zavarovalnice Sava. Če imate drzno ali zanimivo vprašanje za naše goste, ga zapišite pod objavo na Instagram ali Facebook profilu oddaje Nedeljsko popoldne ali na elektronski naslov:. Uredništvo bo izbralo najbolj domiselno vprašanje, voditelja pa ga bosta zastavila gostu oddaje. Vprašanje bo nagrajeno z bonom Zavarovalnice Sava.
Božični jogurt, ki ga čaka vsa Slovenija: letos z novo družabno igro
AL!VE širi svoj asortiment: nove proteinske ploščice, ki osvajajo z ekstra hrustljavostjo in ekstra kremoznostjo
Borut Pahor v pižami poziral v seksi položajih: v postelji tudi skupaj z neznano žensko
Legendarni igralec Dick Van Dyke razkril dva ključna razloga za dolgo življenje
Zimska pravljica ob jezeru Jasna v Kranjski Gori – popoln družinski oddih v srcu Julijskih Alp
Elton John o hudih zdravstvenih težavah: Ničesar ne vidim
Društvo slovenskih režiserjev bo z nagrado bert počastilo Silvo Čušin
Kam za vikend: od prižiga prazničnih luči in parkeljnov do koncertov zvezd
Ena številkaPreizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Paketi Naj po nižji ceniPovezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Zaščita pred spletnimi nevarnostmiPoskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.