FilmŠportDokumentarniOtroškiNadaljevanke-nanizanke
Siol.net
Tele Maribor
Vpišite / Izberite kategorijo
Vpišite / Izberite podkategorijo
Tele Maribor

23. 9. 2025

11.05–11.25

Dober dan, Koroška

Informativni / Informativna oddaja

Slika oddaje

Informativna oddaja je namenjena manjšinam.

Slovenska predsednica Nataša Pirc Musar se je na delovnem obisku na Dunaju srečala z avstrijskim predsednikom in predstavniki narodnih skupnosti. V pogovoru za ORF je spregovorila o raciji na Peršmanovi domačiji, štajerski deželni himni, neuresničenih pravicah narodnih skupnosti, bojkotu pri Evroviziji in o Krškem. V hiši Gregor dobrodelne ustanove Karitas živi 67 stanovalk in stanovalcev. Pozanimali smo se, kako pomembna je zanje dvojezičnost. V kraju Selišči v Prlekiji so vabili na drugi Etno festival s slovenskimi pevskimi skupinami iz različnih regij, med drugimi iz Zile. Po porazu v Grabštanju, tretjem zapovrstjo, je Slovenski atletski klub ostal brez trenerja. Kdo bo sedel na klopi na tekmi proti Šentvidu v domačem športnem parku Welzenegg? Spletna stran: http://slovenci.orf.at

Aktualno
Ena številkaEna številka

Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.

Paketi Naj po nižji ceniPaketi Naj po nižji ceni

Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.

Novi paketiNovi paketi

Preverite ponudbo novih paketov SUPR voznik. Samo za člane programa zvestobe Telekoma Slovenije.

© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.