Šport / Nogomet
Zadnja tekma v DFB-pokalu med obema ekipama je bila finale leta 2017. Niko Kovač, ki je takrat treniral "Orle", je zdaj trener pri BVB.
Rekordni sodnik Bundeslige Felix Brych je kot "srečna roka" poskrbel za izjemen dvoboj v drugem krogu: Borussia Dortmund mora igrati pri Eintrachtu Frankfurt. S tem se trener BVB Nico Kovac tudi v pokalu vrača na svoj nekdanji delovni kraj. S Hessenom je v sezoni 2017/18 osvojil "pokál". Dvanajst mesecev prej je kot trener SGE v finalu še izgubil – prav proti Borussii Dortmund. Finale 2017 je bilo mimogrede tudi zadnje srečanje obeh ekip v DFB-pokalu. V aktualno sezono so "črno-rumeni" vstopili s težavami: proti tretjeligašu Rot-Weiss Essen je le gol Serhouja Guirassyja preprečil prezgodnje izpadanje. Frankfurt pa je proti petoligašu FV Engers 07 suvereno zmagal s 5:0.
Preizkusite storitev Ena številka, ki vam omogoča, da povežete do 3 naprave, ki se vse predstavljajo z isto telefonsko številko.
Povezujte se z bližnjimi s paketom Naj – naročnino paketa Naj B ali Naj C vam znižamo za 3 €. Če imate tudi paket NEO, pa si mobilni paket zagotovite za samo 9,99 € na mesec.
Poskrbite za celovito zaščito domačega omrežja in svojih mobilnih naprav - izberite storitev Varen splet.
TSmedia, medijske vsebine in storitve, d.o.o.,
Cigaletova 15, 1000 Ljubljana,
T: +386 1 473 00 10
© TSmedia, medijske vsebine in storitve, d. o. o.
Vse pravice pridržane 1997-2025.